انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:13am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
ای سومر جان از بس گشتیم نوک انگشتامون تاول زد رسیدیم به گشتم نبود نگرد نیست :D :D :D

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

دوشنبه 28 اردیبهشت1393 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مقصد پرواز داره دوباره عوض میشه داریم میریم رو TM 808 :D

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

دوشنبه 28 اردیبهشت1393 - 2:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
پس بزنیم دورا ببینیم tm جان وضعیتش چطوره :D خودمونیم خوب میچرخیم حال میکنیم واسه خودمون یه روز لورنز میگیریم یه روز لند کرافت یه روز توباکس اخرشم هیچی نمیگیریم =)) =))

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

سه شنبه 29 اردیبهشت1393 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میخریم عزیز من میخریم :D

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

سه شنبه 29 اردیبهشت1393 - 12:58am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان دقت داشته باشن مجددا توضیح میدم ؛ توباکس فقط برای فلزات خیلی بزرگ مناسب هست! وقتی میگیم بزرگ یعنی سایز فلز بالای 50 در 50 سانت باشه! وگرنه در ابعاد کوچکتر فلز پالسی ها یا وی ال اف جواب بهتری میدن.
با توجه به اینکه یکی از کاربران اخیرا گرت 2500 با لوپ توباکس رو خریده و اطلاعاتی به بنده دادن ؛ بنظر میرسه واقعا این فلزیاب همراه با لوپ توباکس خودش در برابر قیمتی که داره بین دستگاههای شرکتی واقعا خوب هست و فکر نمیکنم کسی از خریدنش پشیمون بشه!

سه شنبه 29 اردیبهشت1393 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید من با نظر شما کاملا موافقم . درسته قیمت TM 808 خیلی خوبه ولی اینکه فقط فلزات بزرگ رو سنس میکنه ادمو دلسرد میکنه . ولی با خرید

گرت دو تا فلزیاب رو یه جا داریم هر چند قیمتش بالاتره ولی خوب ارزشش رو داره . چیزی هم که باعث شده برم طرف TM میگم قیمت مناسبشه ولی چاره ای

نیست باید سعی کنم گرت رو بگیرم . شما رو دوست داریم مهندس حمید چون دلسوز بچه های انجمن هستید و همیشه احساس مسئولیت میکنید

سه شنبه 29 اردیبهشت1393 - 2:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ولی مهندس حمید من تنها فیلم درست و حسابی که تا حالا در مورد فلزیابها دیدم و واقعا عمق بالایی بود و بدون حرف و حدیث همین فیلم مربوط به TM808 ای

بود که جناب bardia زحمتش رو کشیده بود و گذاشته بودن . شیطونه میگه برو باز دنبال این TM :D :D :D

سه شنبه 29 اردیبهشت1393 - 2:34am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم سومر عزیز. :ymhug:
من نمیدونم این دوستمون که گرت 2500 رو گرفته چرا اطلاعات بیشتری بصورت عمومی در انجمن ارائه ندادن! ولی بهرحال ایشون فرمودن با لوپ 9.5 اینچی اصلی خودش که بنظر من خیلی کوچک محسوب میشه تونستن یک انگشتر طلا رو در 50 سانتی بزنن که واقعا اگر اینطور باشه فوق العاده هست!
بهرحال در بخش توباکس طبق مشخصات عنوان شده توباکس گرت با 808 تفاوت قدرت خاصی نداره. پس 808 هر چقدر بزنه 2500 هم تقریبا همون هست. البته گرت 2500 کلا یک فلزیاب جدیدتر با تکنولوژی بالاتر و دیجیتال هست اما 808 تکنولوژی قدیمی داره و تقریبا بطور کامل آنالوگ هست.
از نظر قیمت 808 تقریبا نصف قیمت 2500 رو داره! ولی چون کلا بین فلزیاب های معروف هیچکدوم اینا گران محسوب نمیشن عملا تفاوت قیمتشون زیاد نیست. مثلا 808 ممکنه 3 تومن باشه و 2500 همراه لوپ توباکس رو این دوستمون 6 تومن گرفتن.

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
والا دوستان من زیاد در مورد گرت تحقیق کردم و هر بار میخوام برم بیش دوستم تا قشنگ ازش تست بگیرم یه مشکلی بیش میاد که اعصابم رو خورد کرده..
ولی در مورد عمق زنی این دستگاه صد در صد با توباکسش میتونه تا عمق 4 متر رو راحت بزنه و شما اگرم دنبال اهداف سطحی باشین میتونی از لوب های کوچکش استفاده کنین..
راستی دوستان یه چیز دیگه یکی از بچه ها یه لوب توباکس برای 2500 خودش ساخته بود که تا 4 متر رو جواب میداد البته رو هوا
من همچنان تصمصیم روی همین گرت هست ولی متاسفانه انقد مشکل ریخته سرم که اصلا نمیتونم جم بخورم..

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 2:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

توضیحات مهندس حمید شفاف و علمی هست جوری که فرد بی تجربه ای مثل من سردرگم نمیشه و میتونه انتخابشو بکنه . سپاس ^:)^

در ضمن جناب هلو به نظر من اگه قصد خرید داشته باشید و چند نفری با هم باشیم فکر کنم هم بتونیم ارزونتر و با تخفیف بگیریم و هم اینکه

یه جورایی مواظبیم که کلاه سرمون نره و جنس اصل بگیریم. به نظر من قیمت واقعی باید همون قیمتی باشه که مهندس حمید فرمودن و تفاوت قیمت به خاطر

واسطه و این حرفاست که میخوان یه چیزی روش بکشن و سود بیشتر کنن . در هر صورت با قیمت 6 یا 7 تومن یا حتی 8 تومن واقعا ارزشش رو داره

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 11:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure