انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:08am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
bina نوشته است:
سلام دوستان
راستی تشخیص اینکه این گرت 2500 اصله یا نه از کجا معلومه؟
منظورم اینه که آمریکایی - روسی و یا چینی بودنش چطور معلومه؟
یاحق

سلام!

از رو مدارش و کارکردش فقط مشخص میشه چون بحدی در ظاهر تبحر یافتند که اصل جنس در مقابل اون تقلبی به نظر میاد :))

یه بزرگی میگفت از رو ایسی هاش حک شده usa

اقا ظاهرا این گرت مالی نیست هنوز نشنیدم کسی داشته و راضی باشه هر کیم دیدیم داره گذاشته واسه فروش :D حتی تا 5.5 میلیون من تونستم گیر بیارم دست دومش رو ولی منصرف شدم حالا فقط یه راه مونده اونم اینکه یکی از بچه های مورد اطمینان حتما باهاش کار کرده باشه و اطلاع بده و گر نه!!! امار خوبی ازش نداشتیم تا کنون

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 11:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
ariana2014 نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
یاحق

سلام!

از رو مدارش و کارکردش فقط مشخص میشه چون بحدی در ظاهر تبحر یافتند که اصل جنس در مقابل اون تقلبی به نظر میاد :))

اقا ظاهرا این گرت مالی نیست هنوز نشنیدم کسی داشته و راضی باشه هر کیم دیدیم داره گذاشته واسه فروش :D حتی تا 5.5 میلیون من تونستم گیر بیارم دست دومش رو ولی منصرف شدم حالا فقط یه راه مونده اونم اینکه یکی از بچه های مورد اطمینان حتما باهاش کار کرده باشه و اطلاع بده و گر نه!!! امار خوبی ازش نداشتیم تا کنون

سلام داداش واقعا متخصص ریشه یابی و رو کردن دست کلاهبردار ها رو داری :ymapplause:
یکی از بچه ها گرت atx رو داشت گفت تا 1.5 بیشتر جواب نمیده در کل پیشنهاد من به همه ی دوستان اینه که سمت گرت نرید من هم خبرهای بدی در موردش شنیدم :-Q

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 11:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سید جواد نوشته است:
ariana2014 نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
یاحق

سلام!

سلام داداش واقعا متخصص ریشه یابی و رو کردن دست کلاهبردار ها رو داری :ymapplause:
یکی از بچه ها گرت atx رو داشت گفت تا 1.5 بیشتر جواب نمیده در کل پیشنهاد من به همه ی دوستان اینه که سمت گرت نرید من هم خبرهای بدی در موردش شنیدم :-Q

شما خیلی لطف دارید سید عزیز :ymhug:

البته من منظورم شرکت محترم و صدیق و قابل اطمینان ksx نبود !!!!!!!!بیچاره این شرکت دیگه واسه ملت چیکار کنه ما ادم های پر رویی هستیم وگر نه این شرکت داره از خود شرکت اصلی گرت هم ارزونتر میده :D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 1:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اتفاقا من یه سوالی رو کرده بودم از شرکت نامبرده قیمتشو میدونستم ولی حضور ذهن ندارم کدوم دستگاه بود از بس امار تمام دستگاههارو گرفته بودم یاد نیست کدوم دستگاه رو ازش میخواستم خلاصه دیدم این کا ای ایکس داره به زیر قیمت اون دستگا ه پیشنهاد میده منم گفتم بابا اون شرکتی که این میسازه و اسمشم مطرحه داره با این قیمت میده شما چطور با نصف قیمت دارین میدین؟خلاصه مارو پیچوند اخرشم دیگه جوابمو نداد گوشی رو هم قطع کرد ولی خدایش اگه کسی ناوارد باشه پاشو بزاره تو این شرکت خدا بهش صبر بده تا بیاد بفهمه چی شده دیده جا تره بچه نیست.کلا گرتها ساخته شدن برای اهداف سطحی چون یکی از دوستان داشت ناراضی بود ولی این گرت ایگل رو نمیدونم داستانش چیه که یه سرشم توباکش میشه اونو باید از کسانی سوال کرد که با این دستگاه کار کردن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 1:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
از دوستان کسی میدونه که سیستمهای vlf هم مثل پالسی ها فلز قدیم را بیشتر سنس میکنن یا نه اگه اینطور هستش چن درصد بیشتر
و اینکه مثلا فلز بزرگ را بیشتر میزنه یا اینکه نه بزرگی و کوچکی فلز مهم نیستش
یعنی فلز هر چه قدر هم بزرگ باشه بیشتر از دو متر نمیتونه بزنه

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 2:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بزرگی و کوچکی فلز مهم هستش برای vlfها ک چ ابعادی رو در چ عمقی میزنه ولی نه اینکه بردش بیشتر از دومتر بشه برای فلز قدیمی.. یعنی نهایتا فلز باابعاد مثلا 2×2 متر هم توی عمق بیشتراز 2متر نمیزنه..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 3:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با این اوصاف اگه تانک هم زیر زمین باشه دو متر بیشتر نمیزنه اینطوره؟

بالوپ توباکسش چطور ؟ البته فکر کنم توباکسش تفکیک نداشته باشه و تشخیص حفره ریشه درخت کوزه شکسته و غیره سخت بشه

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله دوست عزیز بیشتر از 2متر نمیزنه. توباکس فقط واسه گرت هستش و یکی دوتا سیستم دیگه ک فک کنم ی مدل فیشر هم توباکسه ولی تعریفی نداره اون. توباکس گرت رو باید تست کرد اطلاعی ازش ندارم حیقتا..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 1:24pm
مدیر کل
مدیر کل

در سیستم های پالسی و وی ال اف کلا به این صورت هست که اگر ابعاد فلز حدودا از خود لوپ بزرگتر بشه دیگه تقریبا سنس قویتری صورت نمیگیره! هر چند برای فلزات دفینه ای هر چه سایز بزرگتر باشه سطح مغناطیس هم بالاتر میاد و میشه به کمی بزد بیشتر هم امیدوار بود. بهرحال وقتی شما مثلا از لوپ 50 سانتی استفاده کنین دیگه فرق نمیکنه فلز 60 سانتی جلوش بگیرین یا 2 متری! جفتش رو از یک فاصله سنس میکنه. پس سایز لوپ فاکتور کلیدی در همه فلزیابهاست. طبیعتا اگر لوپ بزرگی رو هم انتخاب کنین اهداف کوچک یعنی کوچکتر از 5 درصد سایز خود لوپ رو از دست خواهید داد و در عوض حساسیت به فلزات بزرگتر افزایش پیدا میکنه.
متاسفانه در خصوص وی ال اف ها به علت بالا بودن فرکانس اگر لوپ از حد خاصی هم بزرگتر باشه دیگه زیاد تاثیر نداره چون اون فرکانس به سرعت در دل لایه های خاک تضعیف میشه و به همین لحاظ در حالت کلی روی انواع سیستمهای وی ال اف نمیشه بیشتر از 2 متر حساب کرد.
حساب سیستم توباکس به لحاظ سیستم فرستنده و گیرندگی جداست و به همین دلیل با وجود داشتن فرکانس وی ال اف ؛ برای اهداف بزرگتر برد خوبی دارن. اما دوستان خواهشا توجه داشته باشن فلز بزرگ مثلا در سایز 1 متر یا بزرگتر منظور هست! فلزات کوچکتر از این رو عملا با یک پالسی که لوپ مناسبی داشته باشه میشه در همون حد یا حتی بهتر سنس کرد. در واقع توباکس عملکرد خودش رو فقط برای فلزات بسیار بزرگ میتونه بخوبی نشون بده و به همین لحاظ بهش فلزیاب انبوه یاب هم گفته میشه.

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 4:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی حمید جان کامل و جامع
:ymhug: سپاس

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 11:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure