انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 10:39am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
با سلام بزرگترین مشکل و عیب این دستگاه گرت ا. تی. ایکس نسبت به دستگاههای جی پی ایکس شرکت مینلب این است که این دستگاه کویل بزرگتر از 20 اینچ نداره. در حالی که برای دستگاههای جی پی ایکس کویل 24 اینچ و یا 20 در 40 اینچ وجود داره که عمق بالاتری رو میشه ازشون گرفت.
همچنین به گفته اهل فن و اساتید تمام دستگاههای آمریکایی به املاح حساسند.

سه شنبه 27 اسفند1392 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
mohammadreza نوشته است:
با سلام بزرگترین مشکل و عیب این دستگاه گرت ا. تی. ایکس نسبت به دستگاههای جی پی ایکس شرکت مینلب این است که این دستگاه کویل بزرگتر از 20 اینچ نداره. در حالی که برای دستگاههای جی پی ایکس کویل 24 اینچ و یا 20 در 40 اینچ وجود داره که عمق بالاتری رو میشه ازشون گرفت.
همچنین به گفته اهل فن و اساتید تمام دستگاههای آمریکایی به املاح حساسند.

بله فرمایش شما درسته فقط سه تا لوپ واسه این دستگاه موجوده اگر بزرگتر بود که عالی میشد ولی با تمام این احول فکر میکنم تا 2 متر رو مثل جی پی 5000 جواب بده
ولی حساسیت به املاح رو بعید میدونم

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 27 اسفند1392 - 12:51am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

البته از این که این گرت هم جمع و جوره هم کار باهاش اسونه و دست و پا گیر نیست این خودش یه محاسن بزرگه ولی اینا تعریف شدن و ساخته شدن با اون لوپی که بزرگترینشه برای 2متر اونم هدف هم باید به نسبت بزرگتر باشه برای دیواره زنی فوقالعاده عالیه ولی برای قبرهای گبر ی که اصلشم همین قبرهاست حداقل باید یه چیزی باشه که 2.5تا3رو بزنه چون قبرهای گبری تو همین عمقها میچرخن تو عمق 2.5تا 3متر وقتی یه دستبند طلا هم باستانی باشه فقط هم همون تو قبره باشه دیگه این فلز یابها سنسشون نمیکنه همیشه قرار نیست تو قبرها پر پیمونه باشه گاهی وقتها 3متر میکنی میبینی شانست زده یه دستبند یا گوشواره طلای باستانی توشه چیز دیگری نیست که دستگاهت بخواد بگیره هدف ما دستگاهیه که بدونیم فلز جدید رو تا 2.5بزنه حداقل مس 30.30رو هر چن یه سری معتقد هستن همین ابعاد مس رو باید تو 2.80سنس بشه.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 5:49pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سر وقت حفاری که میری خوشکلیه دستگاه یا جمه جور بودنش ملاک نیست اونجا دیگه قدرت دستگاه یعنی عمق زنیش و ثباتش مطرحه حداقل باید 2.5تا 3متر رو برای عمق زنی دستگاه در نظر بگیری حداقل فلز مس 30.30روتا 2.5رو حداقلش باید بزنه.دستگاه باید دستگاه باشه نه اسباب بازی اسمش باید روش باشه یغنی به معنای واقعی...دستگاه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 5:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
ramin نوشته است:
البته از این که این گرت هم جمع و جوره هم کار باهاش اسونه و دست و پا گیر نیست این خودش یه محاسن بزرگه ولی اینا تعریف شدن و ساخته شدن با اون لوپی که بزرگترینشه برای 2متر اونم هدف هم باید به نسبت بزرگتر باشه برای دیواره زنی فوقالعاده عالیه ولی برای قبرهای گبر ی که اصلشم همین قبرهاست حداقل باید یه چیزی باشه که 2.5تا3رو بزنه چون قبرهای گبری تو همین عمقها میچرخن تو عمق 2.5تا 3متر وقتی یه دستبند طلا هم باستانی باشه فقط هم همون تو قبره باشه دیگه این فلز یابها سنسشون نمیکنه همیشه قرار نیست تو قبرها پر پیمونه باشه گاهی وقتها 3متر میکنی میبینی شانست زده یه دستبند یا گوشواره طلای باستانی توشه چیز دیگری نیست که دستگاهت بخواد بگیره هدف ما دستگاهیه که بدونیم فلز جدید رو تا 2.5بزنه حداقل مس 30.30رو هر چن یه سری معتقد هستن همین ابعاد مس رو باید تو 2.80سنس بشه.

حقیقتش رامین جان من دنبال یه دستگاه این شکلی هستم خیلی فرم و استیل خوبی داره کار باهاش راحته و الکی شلوغ پلوغ نیست، قیمتش مناسبه و در زمین های مرطوب و خیس خوب کار میکنه
از طرفی توقع من هم برای عمق زنی بیشتر از 2 متر نیست همین 30*30 رو که فرمایش کردی رو اگه تا 2 متر یا 180 بزنه برای من کفایت میکنه
البته اقلیم ها متفاوته مکان ها فرق داره هرکی مال یک جای این سرزمینه شرایط خاک اوضاع هوا شاید برای بعضی ها این دستگاه جوابگو نباشه ولی اگر برای من یقین بشه که این گرت توقعات من رو مرتفع میکنه لحضه ای درنگ نمیکنم
ممنونم از اینکه قابل دونستید نظرتون رو گفتید @};-

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان. این آقای هدایتی کجا رفت??! برادر بیا ی توضیحاتی بده درباره این گرتGTI2500 ببینیم چطوریه ازش راضی هستی یا ک......... آیا لوپ توباکسش رو گرفتی واسش یا نه? اگ آره تست کردی چطو بوده?? منتظرن بچه ها منجمله خودم ک ببینم این گرت چطوره عملکردش

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 2 فروردین1393 - 11:55pm

خدمت دوستان عرض کنم تست با مس مثل تست با طلا نیست دیده شده بعضی نقطه زنها حساسیتشون به طلا ونقره بیشتر از مس هست!

یکشنبه 3 فروردین1393 - 10:47am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب تهرانی جان این که میگن مس.. اولا این که طلا به این مقدار در دسترس همه نیست که بخوان تست کنن بعدشم فلز مس جزو فلزات غیر الکترو مغناطیسه یعنی فرکانس ضعیفی از خودشون تولید میکنن تا اهن و استیل اینه که مبنارو بر پایه مس گذاشتن و به هر مقدار میتونن تهیه و تست کنن

یکشنبه 3 فروردین1393 - 11:22am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سید جواد جان من که نمیدونم بچه کجایی البته بیشتر بخاطر اب و هوا میگم و مخصوصا برای کاووش کردن ولی قانونش اینه باید 2.5تا3متر رو بزنه که بتونی روش حساب کنی که بری برای حفاری مخصوصا مخصوصا قبرهای گبری.حالا شما میگید 1.80تا 2متر دیگه خودت میدونی اینم یه نظریه ولی برای من باید همینی باشه که گفتم چون واقعیت امره..

یکشنبه 3 فروردین1393 - 11:26am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

این گرت ای گل فقط نمیدونم چرا صداش در نمیاد از لوپ ساشوش بیشتر خوشم میاد چون 2تا3 رو فکر کنم بتونه جوابگو باشه هر چند از نزدیک از کارکرد این دستگاه مطلع نیستم باید دوستانی که این دستگاه رو دارن و تست کردن باید سوال بشه

یکشنبه 3 فروردین1393 - 11:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: saeed19955 و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure