انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 2:15am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوست من از اینکه جواب دادین. من دستگاه رو از نزدیک دیدم ولی سر در نیاوردم از کار کردش هر چقدر سرو کله زدم نتونستم سر در بیارم از دوستانی که با این مدل ازدستگاه کار کردن میخوام من رو راهنمایی کنند

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هدایتی نوشته است:
ممنون دوست من از اینکه جواب دادین. من دستگاه رو از نزدیک دیدم ولی سر در نیاوردم از کار کردش هر چقدر سرو کله زدم نتونستم سر در بیارم از دوستانی که با این مدل ازدستگاه کار کردن میخوام من رو راهنمایی کنند

داداش دوستت چند گرفته گرت رو?? از شرکتهای داخلی گرفته?? لوپ 40سانتی نداره ک ..شاید منظورت همون لوپ 16/5 اینچیه.. ممنون میشم ب سوالام پاسخ بدی سپاس

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 15 اسفند1392 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام من دیدم خودم لوپشو ولی سانت نزدم به گفته شما باید همون باشه از دوستش گرفته چون دوستش دیگه کار نمیکنه بهش داره میفروشه به گفته این رفیق من نمیدونم راست میگه یا دروغ 4 ملیون میگه دارم میخرم لوپی که مثل tm808 هست رو بهش نداده با این لوپ کوچیک تا 1 متر و 50 بیشتر نمیزنه مدلش روش نوشته GTI2500 فقط اگه دفترچه راهنما یا اطلاعاتی در مورد کارش میدونید به من بگین ممنون میشم

جمعه 16 اسفند1392 - 10:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دو تا عکس هم میزارم تا منو بتونید بهتر راهنمایی کنیید در این مورد یه عکس از پنل جولوی دستگاه میزارم که از سایت ها گرفتم یکی هم از لوپش میزارم که دوستش نداده بهش و میخواهیم لوپش رو گیر بیاریم اگه بشه خودمون هم میتونیم بسازییم فقط اهم لوپ ها و اندازه و روش وصل کردنش رو بدونیم عالی میشه تو قسمت TM808 رفتم درست اسکلتش مثل همونه ولی دستگاه روش جانمیگیره باید ابتکاری کاری کرد براش

http://upload7.ir/imgs/2014-03/52027023879203814002.png

http://upload7.ir/imgs/2014-03/38759141576251759917.png

جمعه 16 اسفند1392 - 10:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاس از شما آقای هدایتی. اون رو ک شما میگی درست نمیشه برادر شرکت گرت اطلاعات دستگاهاش محرمانس اگرم براش درست کنین اون جوابی ک باید رو نمیده خیالت جم. باید سفارش بدی بیارن واست از دبی یا حالا ترکیه.. بهشم میگن توباکس یا لوپ متعامد.. این گرت رو چنتا از بچه ها میخوان بگیرن منجمله خودم ..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 16 اسفند1392 - 1:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
هدایتی عزیز لوب متعامدش 1میلیون قیمتشه ..
در ضمن کارایی این جی تی ای خیلی خیلی سخته ..
هر کدوم از کلیدهاش 2کار انجام میدن ..و شما خودتون باید یه مدت باهاش تست و تمرین انجام بدین تا قلقش بیاد دستت و الا نمیتونی با این دستگاه موفق بشی

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 16 اسفند1392 - 3:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب لوپ متعامدش باید عمق بیشتری رو بزنه بیشتر بخاطر همینه که نگاه یه سری بهش هست و از جمله خودم درسته دستگاه پیچیدست ولی این امکانات دستگاست که ادم بهتر میتونه کاووش کنه یا ذرات رو حذف کنه اگه لوپ متعامدش بتونه خواسته های بچه هارو براورده بکنه گزینه خوبی میتونه باشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 17 اسفند1392 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان من یه چند روزی که این دستگاه دست من هستش دوستم داده به من که کارهاشو یاد بگیرم گریت gti2500 من سر زمین بردمش و قبل بردن سر زمین تو خونه زیاد با منو هاش ور رفتم تری شولد رو که بالا میبرم عمقش زیاد تر میشه و گراند رو که پایین میارم عمق کم میشه و ذرات حذف میشه یه سکه رو از 40 سانت بوق میزنه و یه انگشتر طلا رو از 50 سانت بعد اینکه بردم سر زمین نمیشد فهمید کدوم بوق طلا هستش و کدوم بوق فلزه خیلی سر درگم هستم باهاش اگه دوستان منو کمک کنن که بتونم درست بالانسش کنم ممنون میشم رو ال متال که میزارم بدک نیست ولی میخوام درست حسابی یاد بگیرم کارشو

سه شنبه 20 اسفند1392 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
هدایتی نوشته است:
سلام خدمت دوستان من یه چند روزی که این دستگاه دست من هستش دوستم داده به من که کارهاشو یاد بگیرم گریت gti2500 من سر زمین بردمش و قبل بردن سر زمین تو خونه زیاد با منو هاش ور رفتم تری شولد رو که بالا میبرم عمقش زیاد تر میشه و گراند رو که پایین میارم عمق کم میشه و ذرات حذف میشه یه سکه رو از 40 سانت بوق میزنه و یه انگشتر طلا رو از 50 سانت بعد اینکه بردم سر زمین نمیشد فهمید کدوم بوق طلا هستش و کدوم بوق فلزه خیلی سر درگم هستم باهاش اگه دوستان منو کمک کنن که بتونم درست بالانسش کنم ممنون میشم رو ال متال که میزارم بدک نیست ولی میخوام درست حسابی یاد بگیرم کارشو

سلام !

داداش یه سر به سایت گرت بزن فکر کنم تو صفحه های قبل هالوی عزیز سایتشو گذاشتن و اونجا منوهاشو توضیح میده ولی متاسفانه فارسی نیست ولی میشه یه چیزهای ازش فهمید یا سری فیلم هم بچه ها گذاشتن که دیدن اونا خالی از لطف نیست و میشه یه چیزهای از حالات این فلزیاب یاد گرفت!

راستی این دستگاه با لوپ متعامد ددر اختیار شماست ؟

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 20 اسفند1392 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست من نه اون لوپ توباکس با برد توباکسش رو دوستمون به ما نداده فقط یه لوپ داریم که فک کنم 45 سانت میشه قراره که اون لوپ رو هم بخریم چن جا زنگ زدم داشتن از 900 هزار تومان به ما قیمت دادن تا 1 ملیون و شتصد ولی همین لوپ هم که قدرتش خیلی خوبه یه انگشتر طلا رو از 50 سانت میزنه ولی من خوب کار این دستگاه رو بلد نیستم دارم باهاش سر و کله میزنم تا یاد بگیرم رو هوا خوبه ولی تو زمین خیلی بوق داره و حرف میزنه دیشب که مغز من سوت کشید انقدر حرف میزد این منشی خود دستگاه

سه شنبه 20 اسفند1392 - 7:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 105 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure