انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:29am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
رامین جان ما تقریبا 3 نفر میخواییم این دستگاه رو بگیریم
حالا شما هم بایه باشی چه بهتر میتونیم بیشتر از طرف تخفیف بگیریم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 28 بهمن1392 - 6:59pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من که پایه ام هالو جان.نظر مهندس حمیدم محترمه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

نمیشه که دست رو دست گذاشت فقط حرف شنید باید یه کاری کرد دیگه.از بس حرف و حدیث شنیدیم دیگه جی پی کبری هم بیاد ادم شک داره جایی که بار باشه اثار و علائم هم باشن امکان نداره این دستگاه نزنه وی ال افش که حرف نداره میمونه قسمت توباکسش که اونم قلقش دستت بیاد حله حالا ما که تصمیمونو گرفتیم حالا بیشترم تحقیق میکنیم رو برد این جی تی در حالت توباکسش

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من یادمه تو یکی از خبرها خونده بودم سال 75 یه پیر مردی چن سالی تو کاره هدف بود ولی چیزی پیدا نکرد تا این که یه روزی یه دستگاه لودر داشت تو یکی از روستاهای شمال برای یه بنده خدایی ماهی سرا میزد که این ادم از کنار جاده که داشته رد میشده میبینه لب جاده بر اثر کنده کاری لودر دو تا سنگ حکاکی شده نشان هدف تو جاده افتاده برشون میداره که کسی نبینه شبانه با دستگاه قدیمی که اون زمان داشته میره سر وقت جایی که اون سنگها در اومده بودن با همون دستگاه قدیمیش میزنه هدف رو در میاره جا جا باشه اثار و علائم باشن این گرت دیگه محاله نزنه.

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

از روی بوقم بخواد در حالت توباکس سنس بشه بازم قابل تامله حداقل با تمرین میشه قلقشو در اورد و میدونیم قبرهارو میتونه سنس کنه دیجیتالشم که معلومه کارش قسمت توباکسشم بازم بچه هایی که موافقن دوست دارم نظر بدن.قسمت توباکسشو اگه حرفه ای بشیم بعقیه چیزاش حله همین که دوتا کارو انجام میده من اینش حال میکنم و گر نه به گفته حمید اقا پالسی هاشم تو قبرها مشکل دارن

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامین جان با عجله کاری درست نمیشه الان ما دنبال اینیم که واقعا اصلش رو گیر بیارم
چون همانطور که قبلا هم گفتیم و در موردش بحث شده مشکل ما سر بدل بودن این گرت هستش که هم روسیه هم چین هم شرکت کلاهبردار کا ...
دارن از روی این مدل دستگاه میزنن و خدایشش خیلی سخت اصلش گیر میاد واقعا اگه بایه باشی خیلی بهتره برای ما
در مورد کارایش هم شما هر دستگاهی رو که مد نظرت داشته باشی صد درصد و بدون خطا نیست و همه از لحاظ تکنولوزی یه قسمتی رو معیوب میذارن
یعنی اینکه یه جورایی همه ی دستشون تو یه کاسه س و هیچ کدوم نمیان یه فلزیاب تمام کننده دست مردم بدن
چون اگه اینطوری بود تا الان نظام سر مایه داری از بین رفته بود و همه در یه سطح قرارمیگرفتن و دیگه خودت
بقیه ش رو حدث بزن که چه بلایی سر این دنیا می اومد :D :D :D

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اره میدونم هالو جان این داستان دو قسمته یه قسمتش به اطمینانی بودن دستگاست که هم ثبات و هم عمق و کارایشه یه قسمتشم اصلشو گیر اوردنه که از کجا چه چوری توسط چه کسی بدستمون برسه هست

دوشنبه 28 بهمن1392 - 8:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامین جان انشاالا هر وقت جور شد و دوستان نظر قطعی و قاطعشون رو گفتن خبرت میکنم ...
در مورد ثباتش که از تست هایی که از این دستگاه شده خوب بنظر میرسه و حتی من با کسایی که این گرت رو داشتن حرف زدم و گفتن خیلی عالی جواب میده ولی تو یه مورد یکی میگفت بدجور به سنگ اهن حساسه ان مشکل رو هم 90 درصد دیگه هم دارن که برای سنگ اهن بوق بکشن حتی جی بی اکس 5000 از این حیث مستثنی نیست و اونم واکنش نشون میده ...
دیگه اگه ما از یه طرف قضیه بازم نگاه کنیم میبینیم که ما بولی رو بابت یه دستگاه میدیم که واقعا قیمتی در حد یه دست ساز ایرانی هستش
تفکیکش هم از یه سایت که گذرم بهش افتاد نوشته بود 70 درصد دیگه راست یا دروغشم خدا میدونه ولی خودم از فیلم هایی که دیدم این برداشت رو کردم که بعضی وقتا قوطی های بوسیده رو به عنوان سکه میگرفت
و اما یه چیز دیگه ش که داره اینه که این دستگاه اگه جایی بوق کشید برای اطمینان خاطر یه دکمه داره که اون رو ثابت میگیری و تقریبا میشه گفت از وجود فلز مطمئنت میکنه
البته باید دوستانی که میخوان این دستگاه رو بگیرن این رو هم مد نظر داشته باشن که واقعا چه در قسمت وی ال اف و چه در توباکس این دستگاه فوق العاده کارایش سخته و باید حتما حتما یه مدت باهاش تمرین کنی تا قلق کاملش دستت بیاد چون تو ایران ابراتورش کمه و یا اصلا موجود نیست که بهت نشون بده ولی یه برتری دیگه که باعث شده من واقعا شیفته ی شرکت گرت بشم اینه :D
که تو ایران با چندین مدل از شرکت گرت حتی قدیمی هاش موفق به در اوردن بار شدن و برای ردیاب انجمن هم یه گزینه ی خیلی عالی میشه چون با ردیاب انجمن میتونن خطاهای همدیگه رو بوشش بدن
هر سوال دیگه ای بود در خدمتم :D :D
اخه مهندس حمید به من درجه ی استادی دادن

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 28 بهمن1392 - 8:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب ببین هالو جان همه دستگاهها باید باهاشون کار کنی و قلق گیری بشن این که دو کارست هم وی ال افه هم همون لحظه میتونیش به توباکسش تبدیل کنی خوبه دیجیتالش بودنش اره باید تمرین داشته باشی دیگه ولی بدرد همون کاری که ما میخوایم میخوره

دوشنبه 28 بهمن1392 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامین جان دیگه بنظرم این گرت فقط میتونه برای ما خوب باشه چون توان مالی زیادی نداریم تا بخوایم 30 میلیون هزینه ی یه فلزیاب کنیم بس هرکی بجز ..سورنا..خودم...اریانا.رامین...طالب این فلزیاب رو بگیریم اعلام امادگی کنه تا همه ی کاراش رو ردیف کنیم چون دیگه با دست رو دست گذاشتن و حرف های الکی به جایی نمی رسیم

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 28 بهمن1392 - 12:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure