انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 6:36am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

به من که گفت با دو تا لوپ 12 تومن
البته گفت 10.5 تا 12 میتونم واست بیارم
البته گمرک 15 درصد روی کل جنس میگیره
هر کیلو هم 32 دلار

جمعه 6 دی1392 - 11:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان عزیز این گرت خوبه ..خیلی هم قیمتش نصبت به بقیه بهتره ..ولی مان باید این رو خوب تست کنیم..یعنی هرکی میخواد این رو بگیره حتما باید تو ی عمق 2و نیم هم تستش کنیم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 6 دی1392 - 1:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

صد درصد باید تو عمق تا 3 متر هم تست بشه
اگه اطلاعاتی میزاشتن که چند در چند و تو چه عمقی میزد خیلی خوب بود

جمعه 6 دی1392 - 1:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببین میلاد جان تمام محصولات گرت .. واسه هیچ کدومشون توضیحات ندادن ..من خیلی گشتم ولی اخرشم نتونستم بفهمم چه فلزی رو در چه عمقی میزنن

نه در آنچه مینگری

جمعه 6 دی1392 - 1:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حالا نظر خودت چیه
اگه تو بودی کدوم انتخاب میکردی؟
:ymapplause:

جمعه 6 دی1392 - 2:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
milad0111gh نوشته است:
حالا نظر خودت چیه
اگه تو بودی کدوم انتخاب میکردی؟
:ymapplause:

میلاد جان عجله نکن بزار یه خورده وقت بگذره و اطلاعات موثقی در مورد گرت جمع بشه اونوقت با خیال راحت انتخاب کن هنوز مشخص نیست این دستگاه چه فلزی رو با چه عمقی میزنه و حتی در مورد لوپهاش هم اطلاعات دقیقی نیست مثلا اخرین سایز لوپش چند سانتی متره این خیلی مهمه

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 6 دی1392 - 2:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من یکم دیگه در مورد گرت براتون اطلاعات بیدا کردم شاید نظرتون عوض بشه در موردش....
خوب میلاد جان من با یکی حرف میزدم میگفت من بارسال این رو از ترکیه گرفتم 7 میلیون و با هاش تو عمق 190سانت باهاش بار در اوردم و چیزای کوچکی رو در اوردم ..و بعد گفت ما تستش کردیم یک فلز 30 در 30 رو تو عمق 2ونیم خیلی راحت میزنه...بعد من زنگ زدم به همین گنجیاب قرن.. و باهاش بحث کردم و قیمت رو میگفت اگه یه لوب کمترش رو ببری میدم 9ونیم..
بعد از اونم به من گفت اگه تحویل عراق بخوای 10 میلیون اگه تحویل ایران بخوای 11ونیم ..دیگه خودتون تصمیم بگیرین...ببینین بدرد کارتون میخوره یا نه

نه در آنچه مینگری

شنبه 7 دی1392 - 5:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
haloo نوشته است:
دوستان من یکم دیگه در مورد گرت براتون اطلاعات بیدا کردم شاید نظرتون عوض بشه در موردش....
خوب میلاد جان من با یکی حرف میزدم میگفت من بارسال این رو از ترکیه گرفتم 7 میلیون و با هاش تو عمق 190سانت باهاش بار در اوردم و چیزای کوچکی رو در اوردم ..و بعد گفت ما تستش کردیم یک فلز 30 در 30 رو تو عمق 2ونیم خیلی راحت میزنه...بعد من زنگ زدم به همین گنجیاب قرن.. و باهاش بحث کردم و قیمت رو میگفت اگه یه لوب کمترش رو ببری میدم 9ونیم..
بعد از اونم به من گفت اگه تحویل عراق بخوای 10 میلیون اگه تحویل ایران بخوای 11ونیم ..دیگه خودتون تصمیم بگیرین...ببینین بدرد کارتون میخوره یا نه

اگه 7 تومن باشه خیلی خوب میشه یه جین میگیریم بین بچه ها تقسیم میکنیم :D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 7 دی1392 - 5:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
haloo نوشته است:

داداش این طرفی که این تست ها رو بهت گفت حرفش حرف هست یعنی برای خودت یقین هست؟
اگه اینطور باشه محشره به خدا

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 7 دی1392 - 7:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

haloo نوشته است:

داری از دودلی درم میاری :D
اونی که گفته مطمئنه؟
یه سوالی پیش اومده واسم اینه که وقتی فلزیاب قرن میگه با یه لوپ یعنی همون لوپ حد وسط 12 اینچ؟
به هر حال آقا haloo تا همینجا هم که کمک کردی ممنونم :ymhug:
حالا نظر دوستان چیه ایا ارزش خرید داره
یکیم نمیگیره تستش کنه :D
تست با ارزش و بی ارزش بودن فلزش خیلی باحاله عالی عمل میکرد

شنبه 7 دی1392 - 7:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure