انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 8:05am

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
pesar نوشته است:
دوستان تورو خدا کمک کنید خووب یه جواب میدین و بعد میزارید میرید چرا؟؟؟
من رفتم تو سایت minelab قسمت یافته هاش ولی اکثر یافته هاش مال مناطق اروپاس و سکه و جواهرات با قدمت نهایت 900 ساله اونم از عمق کم نهایت عمقش 1 بود.. ولی تو سایت OKM که برید قسمت یافته ها درسته کم هستش ولی بیشتر مال مناطق ایران و بین النهرینه ترکیه سوریه و این جاها ... جواهرات با قدمت قبل میلاد با حجم های بالا و عمقهای بالای 1 .... به نظرتون چه کنم مین لب برای قلعه های توی عکس جواب میده یا نه ... کمکککککککککککککککک :( :( :( :(

سلام
مین لب بدرد سکه یابی و فلزیابی تا عمق 2 متر میخوره نه بیشتر که واسه قبرها و خونه سراها ازش استفاده میکنن.
برای قلعه هیچ فلزیابی حتی لورنز هم بدرد نمیخوره!
فقط ردیاب کاربرد داره و حفره یاب واسه اینکه ورودی و اتاق رو بتونید بگیرید که البته نیاز به تجربه و آموزش اصولی داره به این سادگی ها نیست مخصوصا ردیاب بعلاوه اینکه کار قلعه بدون نسخه بعیده که منتج باشه.
okm هم که تکلیفش مشخصه نیاز به توضیح نداره!
موفق باشید

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 9 دی1393 - 10:14pm
آواتار کاربر

pesar نوشته است:
دوستان تورو خدا کمک کنید خووب یه جواب میدین و بعد میزارید میرید چرا؟؟؟
من رفتم تو سایت minelab قسمت یافته هاش ولی اکثر یافته هاش مال مناطق اروپاس و سکه و جواهرات با قدمت نهایت 900 ساله اونم از عمق کم نهایت عمقش 1 بود.. ولی تو سایت OKM که برید قسمت یافته ها درسته کم هستش ولی بیشتر مال مناطق ایران و بین النهرینه ترکیه سوریه و این جاها ... جواهرات با قدمت قبل میلاد با حجم های بالا و عمقهای بالای 1 .... به نظرتون چه کنم مین لب برای قلعه های توی عکس جواب میده یا نه ... کمکککککککککککککککک :( :( :( :(

سلام okm داشتم باشم زیاد گشتم هیچی گیرم نیومد ولی چند ماهه gp4500گرفتم واقعا حرف نداره تا فلز نباشه صداش در نمیاد عمقشم خوبه یه کوزه مفرغی 30سانتی رو راحت تو 2.20گرفت ولی برای جاهای آلوده ب آهن خیلی اذیت میکنه

چهارشنبه 10 دی1393 - 5:18pm

سلام دوستان بالا خره این atxخوب از اب در اود یا بد؟
من با در نظر گرفتن بودجه ام فکر میکنم خوب باشه
ایا اینکه میگن حالت طلا داره که فقط طلا رو بزنه حقیقته؟
ایا به املاح حساس حست یا نه؟
یکی کمک کنه L-) L-) L-)

جمعه 12 دی1393 - 12:11pm

سلام دوستان
من چند روزی بود دستگاههای گرت فکرمو مشغول کرده بود و چند وقت پیش هم دستگاه gpx 5000 فکرمو مشغول کرده بود
با شرکت مین لب چند بار مکاتبه کردم و قیمت 3700usd دلار امریکا رو بهم دادن
الان ایمیلی مبنی بر اینکه دباره تخفیف داره به مناسبت سال جدید دریافت کردم
حالا دباره دو دل شدم
بین گرت و مین لب
خدایی یکی راهنمایی درست بکنه
اقا حمید اگه میشه راهنمایی کنید من میخام هم هزینه هام زیاد نره بالا هم دستگاهم خوب باشه هم عمق خوبی بزنه
اینم ایمیل

http://www.imagesup.net/?di=6142029366913

شنبه 13 دی1393 - 5:34pm

سلام دوستان یکی از دوستان بنده میتونه برای هر کسی که بخواد gpولورنز وگرت رو از ترکیه برای دوستان وارد کنه وبه شرط تست واستعلام از نمایندگی هاش تحویل بگیره اینم ایمیل وشمارشه info@felezyabbartar.irو0935****** دوستان عزیزم اینم آدرس سایتشه یه سر بزنید http://felezyabbartar.ir/ومیخوام از مهندس حمید عزیزم بابت زحمات بی وقفشون تشکر کنم بنده خودم ردیاب ایشونو تست کردم واقعا محشره خیلی سرتر از ردیابای موجود در بازاره

چهارشنبه 17 دی1393 - 4:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام . از دوستان عزیزی که گرت جی تی ای 2500 رو خریدن . خبری نیست . ممنون میشم بیان و یه توضیحی بدن . در مورد کارایش که در وسط این تایپک مشتاق شدن بخرن واقعا چی شد. اونجوری که فرمودن خوب از آب در اومد . خیلی ممنون

چهارشنبه 17 دی1393 - 10:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
سلام
من این دستگاهو گرفتم اما با لوپ 9.5 اینچ متاسفانه
فعلا وضع مالیم خوب نیست و قراره لوپ 16.5 اینچ بگیرم براش
کار باهاش راحته، راحت بالانس میشه و ثبات خوبی داره
اما با لوپ 9.5 عمق زنی دیگه مشخصه و به درد ما نمیخوره
تفکیکش خوبه من امتحان کردم یه بشقاب از جنش روی رو از 10 سانتی نمیزد(البته در حالت دستی و به خاست خودم)
لوپ ایگل هم هنوز وقت نشده تست کنم و اصلا تو خونه نمیشه تست کرد و سریع واکنش نشون میده
در کل باید با لوپ بزرگ استفاده بشه
سوالی بود در خدمتم

چهارشنبه 17 دی1393 - 11:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان این کلیپ رو ببینید و نظرتونو بگین . مقایسه بین جی پی 5000 و گرت ای تی ایکس .
https://www.youtube.com/watch?v=k72F-61e1UQ

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 24 دی1393 - 10:19am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام به همه دوستان،در مورد دوستانی که در انتخاب بین گرت 2500 و جی پی ایکس 4500 یا 5000 موندن،انتخاب زیاد سخت و مبهم نیست،قیمت گرت حدودا یک سوم یا نصف قیمت جی پی هاست(البته بسته به نوع 4500 یا 5000 جی پی)،کارایی گرت در حدود شاید به جرات بگم بیش از 80 درصد کارایی جی پی 4500 هست البته حداقل با لوپ 12.5 اینچی و وارد بودن در اپراتوریش چون منوهاش البته اوایل کمی سردرگم کننده بود،کاربرد لوپ 9.5 اینچی یکی برای پیدا کردن سکه و اشیا کوچک هست که ما عملا با این لوپ تو 50 سانتی زمین یک سکه نقره رو زدیم،و کاربرد دیگش که کاملا کاربردیه برای پیداکردن فلزات سطحی (تا حدود 70 سانت جواب میده)و پاک کردن زمین مورد نظر در حالت بکارگیری توباکسش هست تا در حالت توباکس با اطمینان بیشتری کاوش بشود چون دیگه تقریبا مطمئنید فلز جدیدی در سطح نیست و احتمالا چیزی که با توباکس بزنید همون هدف هست،در کل اگه دوستان قصد دارن پول کمی به نسبت فلزیابای دیگه صرف کنن به نظر من بهترین گزینه هست،چون در صورت اپراتوری ماهر اولا بوق الکی نداره،دوما قدرت حذف آهنش قویه،سوما تفکیکی معادل 80 درصد داره و در صورت داشتن لوپ های 12.5 و 16.5 کارکرد و بردی خوب نزدیک به برد جی پی پیدا میکنه از دیگر مزایاش اینه که نسبت به بقیه فلزیابها مثل جی پی سبکتره خیلی زود راه اندازی و جمع میشه که بخاطر نظامی بودنشه،اگرم پول دارید همون جی پی رو بگیرید که قدرت تفکیک بالای 95 درصد و رابط کاربری ساده و برد بیشتری نسبت به گرت داره(البته نه در حالت توباکس گرت)این تجربه من درکار با هردوش بود،امیدوارم مفید واقع بشه @};- @};- @};- .

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

یکشنبه 5 بهمن1393 - 9:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

در مقایسه قیمت و در رنج قیمت بهترین گزینه برای مکمل ردیاب همین توباکس گرت هست.

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

سه شنبه 4 فروردین1394 - 9:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure