انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:00pm

پاسخ به موضوع  [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 ... 105  بعدی
 انتخاب بین gpx 5000 و Garrett ATX 
نویسنده پیغام

ممنون میشم راهنمایی کنید تو صحرا هستم شروع به جستجو نمیکنه

چهارشنبه 19 آذر1393 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید خ نوشته است:
ممنون میشم راهنمایی کنید تو صحرا هستم شروع به جستجو نمیکنه

احتمالا منوهاشو دست کاری کردی برا همین اگه این جوریه
دستت رو در حالت روشن روی دکمه پاور به مدت 5 ثانیه نگه دار دوتا صدای بیب میاد در این حالت دستگاه برمیگرده به تنظیمات کارخانه ;) و باید سنس بکنه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 19 آذر1393 - 9:20pm

درود به همه دوستان

راستش من علم و اطلاعات خاصی ندارم جز اونهایی که از همین سایت گرفتم...

با اینکه بیشتر موضوعات سایت رو مطالعه کردم هنوز برام مشخص نشده که کارایی GPX5000 به چه صورت هست
مثلن بزرگترین تیکه طلا رو در چه عمقی میزنه یا نهایت بردش چقدر هست...
اگرچه که نوع خاک هم میتونم موثر باشه...

بهرحال ازبس اعدادوارقام متناقض دیدم به نوعی سر درگم شدم
بدین حد که هنوزم متوجه نشدم چطئر باید یک پیام خصوصی ارسال کرد و این بود حقیقت ارسال این پست!!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

چهارشنبه 26 آذر1393 - 11:53pm

سلام بنده یه ای تی ایکس داشتم نهایت بردش برای زیر خاک 1.5 متره ولی جی پی5000 رو وقتی تست کردم یه فلز مس50در50 رو توی2.80 زیر خاک تونستم سنس کنم به نظر من جی پی5000 انتخاب خیلی خوبی میتونه باشه به امید موفقیت همه کاربران انجمن فلزجو

سه شنبه 2 دی1393 - 8:13pm

سلام دوستان یکی از دوستان بنده میتونه برای هر کسی که بخواد gpولورنز وگرت رو از ترکیه برای دوستان وارد کنه وبه شرط تست واستعلام از نمایندگی هاش تحویل بگیره اینم ایمیل وشمارشه dashticomputer@yahoo.comو09355637046ومیخوام از مهندس حمید عزیزم بابت زحمات بی وقفشون تشکر کنم بنده خودم ردیاب ایشونو تست کردم واقعا محشره خیلی سرتر از ردیابای موجود در بازاره

سه شنبه 2 دی1393 - 8:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

naser1364 نوشته است:
سلام دوستان یکی از دوستان بنده میتونه برای هر کسی که بخواد gpولورنز وگرت رو از ترکیه برای دوستان وارد کنه وبه شرط تست واستعلام از نمایندگی هاش تحویل بگیره اینم ایمیل وشمارشه dashticomputer@yahoo.comو09355637046ومیخوام از مهندس حمید عزیزم بابت زحمات بی وقفشون تشکر کنم بنده خودم ردیاب ایشونو تست کردم واقعا محشره خیلی سرتر از ردیابای موجود در بازاره

سلام ممنون ناصر جان . این دوست شما لورنز زد وان رو چند میاره ؟؟ هر جای(شهری) بخوای تحویل میده یا نه؟؟

چهارشنبه 2 دی1393 - 2:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ادم بین این قیمت هایی که توی نمایندگی های مختلف از یک دستگاه خاص مثلا جی پی 5000 هست گیج میشه مثلا این دو سایت پایین مربوط به شرکت دپار در ترکیه هست که سایت بالایی قیمت جی پی 5000 رو 12805 لیر زده قیمت لیر از 1200 تا 1500 متغیر هست حالا اگه قیمت وسطش بگیریم یعنی با نرخ 1350 تومان برای هر لیر ترکیه میشه تقریبا 17286000 تومان در حالیکه قیمت همین دستگاه همراه با لوپ 18 اینچ در دبی حدود 14 میلیون هست یعنی چی؟ چرا اینطوریه ؟ قیمت درست کدومه ؟
http://www.depardedektorshop.com/urunler/148/MINELAB-GPX-5000-Yeni-model.html
http://www.depardedektor.com/html/urun.php?id=16&catid=32&altid=&urunid=14

من به شرکت مین لب در باره تفاوت قیمت این دستگاه در نمایندگی های مختلف ایمیل زدم از دو شرکت دپار و کلایکو مثال زدم ولی جوابی نیومد اما به شرکت کلایکو ایمیل زدم در جواب گفتش مال دپار تقلبی هست بیا از ما بخر و یکم تبلیغات از شرکت خودش ، البته به نظر من نمیشه به حرف شرکت کلایکو اعتماد کرد چون اون هم یک فروشنده هست مهم نظر مین لب هست که جوابی نداد انگار دستش یجوری توی این قضایا هست .

چهارشنبه 3 دی1393 - 9:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جواب شرکت کلایکو

Steve Carr
Kellyco Metal Detectors
888-535-5926
407-699-8700
Ext. - 139

Dear Mr. arash,

This is in response to your e-mail as featured below.

They offer that price because the GPX Detector they are selling is a fraud, counterfeit. Your best option is always to buy your detector from us here at Kellyco because we are the largest metal detector Distributor in the world, and we have
been in business longer (over 50 years) than anyone else as well. I can guarantee you the authenticity of our GPX machines in many ways, and also by the fact we sell more Minelab equipment than any one else in the world.
So please contact me when you have the opportunity and I can set up an order of the GPX 5000 from Minelab, or answer any other question you may have. Thank you for your interest in Kellyco and our products, and I look forward
to the opportunity of helping you further.

Sincerely,

Steve Carr

چهارشنبه 3 دی1393 - 9:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود ..ارش جان حداقل بهش میگفتی قیمت عمده ی این فلزیاب چقده...چون سایت کلایکو به میل خودش قیمت رو دستگاه میذاره ..مثلا تو دپار قیمت گرت 2500...1600دلار
و تو کلایکو با لوپ ایگل ای 1200 دلار...
پس تفاوت تو قیمت ها زیاد مهم نیست..ولی 5 میلیون تفاوت خیلی زیاده...شاید دپار داره دستگاه دست دوم میفروشه اصلا بعید نیست ولی نباید به حرف اونا زیاد توجه کنی فقط از اصل بودنش اطمینان پیدا کردی همین کافیه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 3 دی1393 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان تورو خدا کمک کنید خووب یه جواب میدین و بعد میزارید میرید چرا؟؟؟
من رفتم تو سایت minelab قسمت یافته هاش ولی اکثر یافته هاش مال مناطق اروپاس و سکه و جواهرات با قدمت نهایت 900 ساله اونم از عمق کم نهایت عمقش 1 بود.. ولی تو سایت OKM که برید قسمت یافته ها درسته کم هستش ولی بیشتر مال مناطق ایران و بین النهرینه ترکیه سوریه و این جاها ... جواهرات با قدمت قبل میلاد با حجم های بالا و عمقهای بالای 1 .... به نظرتون چه کنم مین لب برای قلعه های توی عکس جواب میده یا نه ... کمکککککککککککککککک :( :( :( :(

سه شنبه 9 دی1393 - 9:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1047 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 ... 105  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure