انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:00pm

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 مهم ترین موضوع در فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
یه چیز دیگه از شرکت وایتز.. ایا فلزیاب tdi proو tdi lsبدر میخورن و میزان عمق زنیشون چقدر میتونه باشه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 3 دی1392 - 4:11am

haloo نوشته است:
عرض سلام خدمت شما دوست تازه وارد ..و خیلی خوش اومدین......
داداش ایا شما از فلزیاب ها چیزی حالیتون میشه؟ :D
من خیلی وقت هست دارم روی یک فلزیاب که هم قیمتش مناسب باشه و هم عمق خوبی بزنه ولی از شرکت مینلب و لورنز متنفرم خودمم نمیدونم چرا ....
ایا شرکت فیشر المان میتونه جوابگو باشه
2.گارت امریکا
3....ssp5100
4.لند کرافت..
5 فلزیاب های نظامی...از این فلزیاب ها کدام بهتر جواب میدن :x

سلام دوست گرامی در مورد حالی شدن یا نشدن فکر می کنم این لحن صحبت شما درست نباشه من فقط دارم تجربه کاریم رو میگم

اولا شما سطح انتظارت از یک فلزیاب چی هست مثلا میخوای باهاش دنبال چه نوع فلزی باشی سکه یا اجسام ریز یا اجسام بزرگ؟
اگر گزینه اولی باشه فکر می کنم همون مینلبی که ازش متنفری خوب باشه و واسه اجسام ریز مثل سکه و قطعه طلا مناسبه در مورد لند کرافت
هم که توضیح دادم چه جوریه

سه شنبه 3 دی1392 - 5:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش عزیز من با شوخی این حرف رو زدم اصلا به دل نگیری .....
من یه فلزیاب میخوام تقریبا تا 10 تومن و حدود 3ونیم متر بتونه عمق بزنه ..ولی الکی بوقش در نیاد..اصلا از دست ساز ایرانی هم خوشم نمیاد ..
ولی این اس اس بی شرکت دتچ ...اگه در مورد اون اطلاعاتی دارین لطفا بیان کنین ......

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 3 دی1392 - 8:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
تاجایی که اطلاع دارم اس اس پی3100ساخت یه شرکت امریکاییه.یکی از دوستانم که برادرش امریکاست براش خریده بود وفرستاده بود اینجا.چهارتا کویل باسایزمختلف داشت. درسته که قدرت نفوذش خوب بود ولی قدرت حذف املاح واثرات زمینی را اصلا نداشت ودرموقع جستجو یه جا رو که میگرفت ،بعد از حفاری چیزی در نمی اومد.بنده خدا خیلی باهاش علاف شد،آخرش هم یه شب بدون اطلاع برده بود زیر دکل فشارقوی وسوخته بود.بعد از اون دیگه ندیدمش واطلاعی ندارم.

سه شنبه 3 دی1392 - 10:54am

دوست عزیز هر دستگاهی کارایی خاص خودش رو داره حالا کاری به دست ساز نداریم ولی یه چیز مسلم است که باید حذف ذرات و املاح قوی داشته باشه تا بتونه تو خاکهای ما
بدون مشگل کار کنه حالا من نمی تونم اینجا اسم دستگاه خاصی رو ببرم بعد شما بخری و بعد خدایی نا کرده مشگل پیش بیاد اینم بگم 80 درصد سیستمهای نقطه زن برای
سکه یابی هستند چون تو کشورهای دیگه معمولا برای این کار و ریزه پاش استفاده میشه ولی تو ایران فرق میکنه

سه شنبه 3 دی1392 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله من هم با این حرفت موافقم ..چون من تو چند تا انجمن اونها ثبت نام کردم ...ولی به اونها گفتم فلزیاب با عمق بالا میخوام داشتن دیونه میشدن...میگفتم هیچ فلزیابی نیست تا 2 فوت بتونه مفیدباشه...میگفت دیگه بعد از 2 فوت همه ی فلزیاب ها الکی هستن و این حرفش تا اندازه ایی قابل قبول هست ...ولی ما داریم الکی دنبال عمق بالا میگردیم ..چون اگه نقطه زن با عمق بایین هم بگیری میتونی بری سکه یابی کنی..هم کارت راحته هم اینکه لذت بخش هم هست .خلاصه من این مدت خیلی با هاشون حرف زدم و اونا هم در مورد فلزیاب ها نظر قاطعی رو نمیدن و حرفاشون با هم تضاد داره ..یکی هست میگه من فیشر رو قبول دارم یکی دیگه میگه جی بی اکس یکی میگه گارت ..هر کدوم یه جور فلزیابی رو میخوان ..ولی من تا 3 متر رو بتونه راحت جواب بده برام کافیه ..چون اولا حفاری های بالا دردسر خوردشون رو دارن ولی وقتی حفاری کم باشه خیالت راحت هست و خیلی زود هم میتونی کار رو تموم کنی

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 3 دی1392 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ولی بعضی از فلزیاب ها هستند که واقعا گم نام موندن ویه جورایی حتی بهتر از جی بی اکس هم هستند .یه سایتی رفتم که امار همه ی فلزیاب ها رو گرفته بودن و هر کدوم از این فلزیاب ها در یه چیزی معیوب بودن

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 3 دی1392 - 12:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
کاش پولدار بودیم هر دستگاهی را یه تشتی میزدیم اخرش یه دستگاه پیدا میکردیم که به درد من و هالو جان بخوره از گرت که نا امید شدیم دست سازها هم که حرفشون را نزن لند کرافت هم میگن حساسه جی پی هم که گرونه لورنز هم که گرونتره هی داد بیداد پول پول در میاره :YMPRAY:

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هالو نه هلو :D هجی کنم میشه haaaloo در زبان کردی اصیل ب معنای عقاب هستش. این هلو چی بود گذاشتی روی خودت آخه هلو جااااان :D

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
هه ر بژی هلوچو قیسی :D :D :D :D

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 1:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Alexander , mohamd f و 112 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure