انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 9:43am

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزیابهای بسیار دقیق(راست یا دروغ) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگرم ب پستای اولم توجه بکنین متوجه میشین ک چطور اومده اینجا سیستم! بنده هم ب دروغ متهم نکنید چون در شأن این سایت نیس کاربراشو ب دروغ متهم کنن چون نه فروشندم نه نیازی ب دروغ گفتن میبینم فقط واقعیت رو گفتم! باورش سخته یکم ولی اینا واسه کاری دیگه ساخته شدن نظامی هستن واسه اهداف نظامی طراحی شدن و ب طور کل سرس محسوب میشن. دیگه نپرسین ک اگ سرس هستن اینجاچیکار میکنن ک اونشو خودتون خوب میدونین...

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 4 دی1392 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببخشید اشتباه تایپی بود منظورم سری بودش :D

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 4 دی1392 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
از دوستان کسی فامیلی آشنایی دوستی توی روسیه نداره ازش بپرسه که واقعا همچین دستگاهی وجود داره یا نه ؟یا حداقل کسی نیست زبان روسی بدونه وتونت تحقیق کنه ....فکر منم تو یکی از تاپیکها دوستان به دستگاهای الکترو شیمی اشاره کرده بودند احتمالااین کپسول هم مواد شیمیایی باشه

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 4 دی1392 - 3:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا جان
من منظور خاصی ندارم.و شما رو هم به دروغ متهم نمیکنم.منظور من این هستش که این حرفها حرفهای پامنقلی هستش که متاسفانه تو مملکت ما زیاده...برادر من شما در اول فرمایشاتتون فرمودید دوستتون این رو براتون تعریف کرده و جای دیگه فرمودین کاملا سری هستش استفاده از این ابزار)مخصوص نیروگاهها) پس دنبالش نرو....اگرم رفتی خودت برو چون این جور جاها کسی باند مافیایی و شبکه گانگستری نداره که به دستگاه مدنظر شما دست پیدا کنه...
من منکر وجود اینجور دستگاهها نیستم ولی خندم میگیره که شما خودت میگی برا نیروگاه هسته ای هستش و اومدی اینجا از امثال من که ناحالا هیچ کتابی در مورد اتم و هسته ئ کوفت نخوندم میپرسی....
مثل اینه که من بیام بگم دوستم از امریکا هلیکوپتر آپاچی بلک هاوگ آورده بلد نیست در باک بنزینش کجاست...یکی به دادم برسه.
معلومه که وجود داره ولی نه برای من و شما بلکه برای ارتش امریکا

اگر ناراحتت کردم بازم معذرت خواهی میکنم

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 4 دی1392 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن من ازتون نکیپرسم که اگر سورس هستش اینجا چیکار میکنه.
لطفا شما خودتون توضیح بدید که اگر سورس هستش سه تاش دست رفیق شما چیکار میکنه...

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 4 دی1392 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اولا ک منقل و حرفای پامنقلی رو شما بلدی و نه بنده! ثانیأ حرف خودتو میزنی و بعد میخوای با معذرت خواهی آخرش نقش ی آدم باعرض احترام متقابل رو بازی کنی.اگ وارد این بحث شدم حتما مطلب خاص خود رو مناسب این تاپیک دیدم ک عنوانش کردم. و اینکه چرا باید تمامیه توضیحات رو بنده ب شما ک همش گفته های منو منکرمیشین بدم ها??!! شما دوس نداری نخون اقاجان! درضمن گفتم سری هستش بله هستش کجای حرف من ایراد داشت?! اطلاع رسانی کردم اطلاعات عمومی ملت راجب اینگونه سیستم ها حداقل دراین حد ک بدونن وجود داره رفته بالا غیر از این بوده?! نه فروشندم ک بگی تبلیغ میکنه و نه تبلیغاتچی ک بگی پول ت میگیره! شما میخوای باورش کن کل قضیه رو نمیخوایم ب نکن اونش ب خودت ربط داره عزیزم.

پنج شنبه 5 دی1392 - 3:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان چرا شلوغش میکنید خواهش میکنم این بحث درگیری لفظی رو تموش کنید الانه که این تاپیک قفل بشه . با هم مهربون باشین . مرسی .....

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 5 دی1392 - 7:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
بحثو جدلی نیس که .آقای سورنا بر اساس اطلاعاتی که داشتن اومدن اینجا و توضیح دادن .ما هم تو جایگاهی نیستیم که بخوایم قضاوت بکنیم.
ولی این جور سیستما وجود دارن چون با این پیشرفت علمی که شاهدش هستیم بعیده که یه همچین چیزایی نباشه اما به قول جناب سورنا نظامی هستن و گوشه کنارا دیده میشن.

جمعه 6 دی1392 - 7:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شرفت آقای sodoko عزیز دقیقا حرف دل منو زدی .. من از بحثای بی مورد سعی میکنم پرهیز کنم ولی این مورد عین واقعیت بود چیزی ک اتفاق افتاده و وظیفه دونستم بگم .*سپاس از همگی*

جمعه 6 دی1392 - 9:29am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

یه سوال ازعزیزانی که منکر وجود اینگونه دستگاها هستند؟

ایا دستگاهی وجود داره که با اون بشه 200 متر زیر زمین رو بصورت زنده دید؟

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 6 دی1392 - 1:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure