انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:06pm

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزیابهای بسیار دقیق(راست یا دروغ) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
آقا ما کشاورز ساده لوح هستیم در صورت امکان زیر دیپلم صحبت کنید :-J
لطفا تجربیات شخصی رو بیان کنید یا برند معرفی کنید

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 28 آذر1392 - 11:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فکر نمیکنم اگه کسی یه همچین چیزی داشته باشه بیاد و اینجا توضیح بده .
در ضمن این دستگاها برند نیستن چون اونایی که به صورت شرکتی تولید میشن اکثرا تو فضای نت اطلاعاتشون گیر میاد.
بهرحال اگه یه همیچین چیزی دست یه نفر باشه تمام اموال زیر زمینی رو جارو کرده !!!

جمعه 29 آذر1392 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست من بردیا جان.. اون کسی ک اینارچ با خودش اورده دقیقا ب این نیت اورده ک ب نظرش واسه زیرخاکی بدرد میخوره و چون این دوست ما زبده بوده و توو این مسائل حالیش میشده اورده پیشش ببینه ک ایا ب درد این کار میخوره یا نه! ک اونم دیده بابا این اخرشه سریع ی دونشو... حالا متوجه شدید یا بازم توضیح میخواد??! هوشی عزیز با گفته های من رو تایید کنن البته احتمالا!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 29 آذر1392 - 2:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:)) :)) :)) :)) :))

چهارشنبه 3 دی1392 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا جان من اگر با دستگاهی چیز بدرد بخوری پیدا کنم همون جایی که جنس در بیاد دستگاه رو چال میکنم و میرم
حالا ایشون که بقول شما جواب خفن هم گرفته که دیگه.....
جسارت به محضر شما نباشه ولی این روایت منو یاد یکی از دولتمردای نچندان قدیمی میندازه که میگفت دختر بچه ۱۶ ساله تئ زیر زمین خونش اورانیوم غنی میگنه.
این صنعت پر هزینه ترین صنعت دنیاست بطوری که هر وسیله ای که باهاش در ارتباط باشه قطعا ارزشش برای کشورها خیلی بیشتر از هزاران دفینست(ملاحظه میفرمایید که چه هزینه هایی را کشورمان متحمل شده در این سالها(
شما اگر مکانیزمش را هم گمی توضیح میدادید که ائن سوخت داخل کپسول به چه دردی میخوره بائرش برای امثال من بیسواد راحتتر بود

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 3 دی1392 - 2:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام دوستان اینا گیر میان .میرن تاریک بازار میفروشن بعدا میگن تو ماموریت منفجر شده یا گم شده خلاصه هزار تا دوز و کلک وجود دارن که ما از اونها بی خبریم ......

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 3 دی1392 - 2:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هالو جان حرفت درسته ولی ار یک دونه بود نه سه تا
شخصی که سه تا یز نایاب رو یکجا میخره دیگه اون چیز نایاب نیست ....
من نمیخوام چیزی رو نفی یا رد کنم
ولی بنظرم اصلا این چیزها جاش اینجا نیست.قطعا اینجا جایی هستش که امثال من دنبال یه دستگاه ارزون برای رفع حاجت میگردن
بنظر من تا اینجا که تحقیق کردم اگر هرکسی یک دستگاه با برد ۲ متر داشته باشه واقعا موفق میشه.ولی مشکل اینجاست که اینجور دستگاهها کم هستند.
بشخصه منطقه ای رو میشناسم که هر از گاهی بعصی از اهالیش بعد از بارش یه بارون شدید دفینه هایی پیدا کردند که بار هفت پشتشون رو بستند.چون انقدر عمق اهداف کمه که با یه بارون یه چیزی از دامنه کوههاش میزنه بیرون

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 3 دی1392 - 2:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
منم خودم دنبال یه فلزیاب ارزون قیمت میگردم ..همه ی نت رو گشتم ولی هنوز تحقیقاتم به بایان نرسیده

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 4 دی1392 - 4:26am
استادیار
استادیار

haloo نوشته است:
منم خودم دنبال یه فلزیاب ارزون قیمت میگردم ..همه ی نت رو گشتم ولی هنوز تحقیقاتم به بایان نرسیده

توباکس،دلتا،چنس

چهارشنبه 4 دی1392 - 12:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقای بردیای عزیز من واقعا موندم ک یکی مثه شما فقط دنبال پول توی اینکار هستش و فقط پول! من و این شخص ک بنده میشناسمشون از پول بدمون نمیاد و قاعدتا کسی نیست ک از پول بدش بیاد!!! ولی ی سری اقلیت هستن ک عاشق این کارن و عاشق کاوشن مثل بنده و دوستم ک سیستم رو دارن! و این رو با قاطعیت میگم ک اگ بنده تیلیاردر هم بشم و پیر و عصا ب د بازهم دنبال این کارم و انجامش میدم چون علاقه دارم آقای محترم! و البته راجب سیستم باید عرض کنم ک دارم با ایشون حرف میزنم ک راضیش کنم این سیستم رو واسه من بزاره و ب کسی نده اما میگه کپسولش نیست نمیتونی باهاش کار کنی.. اما من مسرم ک اونو پیدا میکنم ی جوری. و اینو بدونید ک بنده ک این موضوع رو میگم نه سودی برام داره نه زیانی فقط مناسب این تاپیک دیدم ک مطرح کردم حالا میخواید باور کنید یا نه اونش ب خودتون بستگی داره

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 4 دی1392 - 1:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f , teknisyen1071 و 99 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure