انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:14pm

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 فلزیابهای بسیار دقیق(راست یا دروغ) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام که خدمت دوست عزیز جناب آقای هوشی
من از حادثه ای که براتون افتاد خیلی ناراحت شدم انشالاه که به زودی صحت کامل پیدا بکنید وحالتان خوب بشه
در رابطه با سوالتون من منظور شما رو دقیقا متوجه نشدم که توی 200 متری دستگاه باید چی رو سنس بکنه
ولی تو منطقه ما میخواستن یه چاه آب بزنن برای کشاورزی
یه اکیپ اومدن دو روز توی منطقه فقط دستگاه زدن یه دونه بودکه مثل همین دستگاه زمین شناسی بود ولی پراپهاش بی سیمی بودن و هرکدوم رو تو فاصله حدود 100 متری میکاشتن ویه دستگاه داشتن که شبیه تسروی خودمون بود ولی با تعداد آنتهای بیشتر (دقیقا یادم نیس) بعد دو روز یه نقطه رو مشخص کردن گفتن توی 130 متری به آب میرسه وبرا اینکه چاه همیشه آب داشته باشه باید 200 متر کنده بشه همونجا رو گروه حفاری. حفاری کرد دقیقا توی 130 متری به آب رسیدن و چاه رو تا 200 متر کندن الان 4 ساله از اون ماجرا میگذره و اون چاه یک بار هم آب کم نیاورده

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 6 دی1392 - 1:37pm

من که کف کردم.
حالا میشه باهم پولامونو جمع کنیم واسه چند روز این دستگاه رو اجاره کنیم؟؟؟؟؟؟؟(شوخی)
حال پراپ زنیش هم مثل دستگاه زمین شناسی خودمون بود؟

دوشنبه 5 آبان1393 - 12:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure