انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 2:40pm

پاسخ به موضوع  [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزياب گلادياتور 3 
نویسنده پیغام

يعني تو اين انجمن كسي نيست كه باهاش كار كرده يا اطلاعي دربارش داشته باشه

یکشنبه 10 آذر1392 - 4:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقا مانی این دستسازتون فلز 20x20 در 1/30 میگیره نسبت به قیمتش خوبه مطمعنی ثبات و پایداری داره؟الته اگه بشه رو ش کار کرد 20x20تو تو 2متر بزنه عالیه دیگه اون موقع دیگه دستگاه حرف نداره البته اگه ثبات داشته باشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 15 آذر1392 - 12:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقا مهرداد حتما و حتما با تست زیر خاک بگیر حتی اگه پول لازمم باشه حتما با تست زیر خاک بگیر چون توهم داری بابتش پول میدی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 15 آذر1392 - 12:37pm

سلام دوستان ...من با این ردیاب (بقول شرکت جویندگان آسیا ردیاب زمینی دستی ) خیلی زیاد کار کردم و به خوبی باهاش آشنا هستم .... متاسفانه فقط به درد پیدا کردن سنگ میخوره . با این که برای این دستگاه امکانات مختلفی درنظر گرفتن و ولوم های تخصصی براش در نظر گرفتن ولی در عمل این وسیله هیچ وقت نمی تونه در محیط واقعی (محیط باستانی و اشیای قدیمی )به شما کمکی بکنه . اما می تونید یه تیکه فلز جدید رو در فضای اتاق رو به روش بزارید اونم سریع بهش واکنش نشون میده . بنظر من این وسیله فقط برای از بین بردن زمان و سرمایه مردم طراحی شده

جمعه 15 آذر1392 - 6:23pm

ممنون از baharvandi عزيز و RAMIN ميخواستم امروز برم بخرم دستگاه رو ولي با اين نظرات شما پشيمون شدم

شنبه 16 آذر1392 - 10:43am

به نظر شما بهراوردي عزيز واسه يادگيري چي به درد ميخوره . طرف گفته تا يك هفته اگرم دستگاه مشكل داشت واسم پس بيار

شنبه 16 آذر1392 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام برادر یک آشغال به تمام معناست عملکردش رو از نزدیک دیدم اسباب بازیه :-Q

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 16 آذر1392 - 9:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام آقا من تو سایتشون دیدمش قیمت نوش 19 تومنه یعنی باندازه پولش کارایی داره حتی ظاهرا 22متر عمق میزنه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 16 آذر1392 - 11:11pm

ممنونم از رلاهنمايي كليه دوستان . قيد خريدشو به كل زدم . فقط ممنون ميشم اگه بگيد واسه منه تازه كار چه مدل دستگاهي بگيرم كه هم خوب باشه هم قيمتش بالا نباشه ؟؟؟؟

یکشنبه 17 آذر1392 - 11:39am
مدیر کل
مدیر کل

mehrdad14996 نوشته است:
ممنونم از رلاهنمايي كليه دوستان . قيد خريدشو به كل زدم . فقط ممنون ميشم اگه بگيد واسه منه تازه كار چه مدل دستگاهي بگيرم كه هم خوب باشه هم قيمتش بالا نباشه ؟؟؟؟

دوست من درسته بنده تو این سایت فروشنده این ردیاب 35 هستم اما وجدانا بهتون پیشنهاد میکنم اگر میخواین حرفه ای کار کنین و با این قیمت کم که میگین و کارایی بالا تنها دستگاهی که میتونه مشکلتون رو حل کنه و جای مانور داره همین دستگاه 35 هست . موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 17 آذر1392 - 12:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure