انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 3:51pm

پاسخ به موضوع  [ 39 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزياب گلادياتور 3 
نویسنده پیغام

سلام دوستان يكي از دوستام يه فلزياب گلادياتور 3 داره ميخوام ازش بخرم . قيمتشم ميگه 6 مليون . گفتم اول از شما دوستان نظر بخوام ببينم ايا به درد ميخوره يا نه .كسي باهاش كار كرده يا نه . ظمنن من تازه كارم . تو را به خدا كمكم كنيد سرم كلاه نره

جمعه 8 آذر1392 - 6:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متاسفانه من باهاش کارنکردم واطلاعی ازکارکردش ندارم امایک موضوع روگوشزدمیکنم اسم فلزیاب الزاماقیمتشوتعیین نمیکنه یابهتره بگم اسمش یک شرط لازمه برای مشخص شدن قیمت عرفش اماشرط کافی برای هرفلزیابی تست عملکردش به صورت عملیه یعنی خودت عملکردشو چک کنی چه بسا ممکنه فلزیاب صدمه دیده باشه واون کارایی حالت فابریکشوازدست داده باشه
راستی گفتی ازدوستت میخواهی بخری مگه دوستان هم سرهمدیگه کلاه میذارن این چه نوع دوستیه دیگه:ymdevil: میگن اخرزمان شده دروغ نگفتن @-) دوستاهم دوستای قدیم قربون صفاوصداقتشون بشم @};- @};- @};-

شنبه 8 آذر1392 - 1:09am

ممنون از دوست گلم .دستگاهش نو هست . ميخوام بدونم كسي باهاش تا حالا كار كرده ببينم آيا اصلا به درد ميخوره يا نه . بعدشم دوست يكي از دوستامه تو يه شهر ديگه . اگه برم دستگاهو بيارم ديگه نميتونم برم پسش بدم يعني معامله تمام شدس. ممنون ميشم از دوستاي گلم راهنماييم كنن.

شنبه 9 آذر1392 - 9:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام دوست گرامی این دستگاه رو چند وقت پیش فکر کنم دوستان شمالی تو قسمت فروشگاه واسه فروش گذاشتن ولی کسی استقبال نکرد و ظاهرا دوستان از شرکت سازنندش راضی نبودن یه تحقیق کن ببین همون نیست که من میگم تا بیشتر راهنمایت کنم

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 9 آذر1392 - 10:36am

چرا همونه دوست عزيز ولي من از كس ديگه اي ميخوام بخرم مال شركت tj777 هست

شنبه 9 آذر1392 - 10:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
mehrdad14996 نوشته است:
چرا همونه دوست عزيز ولي من از كس ديگه اي ميخوام بخرم مال شركت tj777 هست

چه جالب عجب کلاه بردار های پیدا میشه تو رو خدا گفتی دوسته درسته ؟ دوستان با صداقت تحویل بگیرید من اینو میخاستم بخرم 4 میلیون پشیمون شدم خلاصه ای کلام یه کاسه ای زیر نیم کاسه این فلزیاب هست دور این فلزیابو خط بکش

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 9 آذر1392 - 10:58am

اين دستگاه مال يكي از بنده هاي خداست تو استان كردستان طرف خدا وكيلي از وضع ماليش خبر دارم پول لازم بود ولي گفتم اول تحقيق كنم ببينم به درد ميخوره يانه .
فلزيابو خودم ديدم و دست گرفتم روشنشم كردم . تو خونه طرف بودم ولي چون اطلاعاتي دربارش نداشمو تازه كارم بودم گفتم سرم كلاه نره تا فردا هم بايد جواب طرفو بدم كه ميخوام يا نه . ممنون ميشم از همه دوستان اگه جوابمو بديد.

شنبه 9 آذر1392 - 11:18am

دوستاي گلم ممنون ميشم كسي جوابمو بده

شنبه 9 آذر1392 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوست عزیز میتونی تستش کنی اگه بتونه یک سینی مسی 30*30 رو با لوپ 40 سانتی تو عمق 2 متری بگیره خوبه ولی فکر کنم همچین دستگاهی رو بتونی با قیمت پایینتر البته ساخت داخل گیر بیاری

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 9 آذر1392 - 9:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
من خودم یک دستساز دارم که یک سینی مسی 20*20 تو 150 کشف کرده قیمتشم 2 تومن گرفتیم

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 9 آذر1392 - 9:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 39 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Alexander , mohamd f و 112 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure