انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 5:45am

پاسخ به موضوع  [ 124 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی
 TOTeM PD 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سنه دژ نوشته است:
دوست عزیز مطمئن باشید بندرت پیش بیاد که بنده اشتباه بکنم
هدف ما سنس دفینه ی واقعی از راه دور است
اینکه مدار توتم روشن بشه و تلویزیون و کنترل و ترانس و این قبیل چیزها رو سنس بکنه ، دلیل بر این نمیشه که بتونه دفینه ی واقعی رو سنس بکنه . پس بهتره بگیم کار نمیکنه
اگر منظور شما از تست ، همین قبیل تستهاست ، شما هر تستی که گرفتید رو مطمئن باشید بنده هم گرفتم و نتیجه ی بنده اگر از تستهای دوستان قویتر نباشه ، ضعیفتر نیست
ضمنا بنده توتم رو قبل از تشکیل انجمن فلزجو ساختم و همه ی نکات رو بدقت رعایت کردم و مثلا کار میکنه . اما اشتباه از اینجا شروع میشه که : وقتی میگن مداری کار میکنه ، باید مشخص بشه چه کاری میکنه ؟ :D اینکه فقط روشن بشه و به وسایل الکتریکی واکنش نشون بده ، به این معنی نیست که کار میکنه
مهم سنس دفینه ی واقعی است ، به کارهای دیگه کار نداریم
منتظر نتایج تستهای شما هستیم . امیدوارم که بمعنی واقعی کار بکنه @};-

خخخخ کم پیش میاد شما اشتباه کنید حتما مزاح میفرمایید به هر حال نیاز نمیبینم براتون بیشتر توضیح بدم متاسفانه در اینجا ظاهرا بیشتر دوستان دارن تواناییهای حداقل خودشونو در حد خیلی بالایی فرض میکنن امیدوارم به نقطه اصلی برسی

دوشنبه 25 بهمن1395 - 1:35pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
در اینکه هر آدمی قابل خطاست ، شکی نیست . اما برای بازگو کردن چیزهایی که آدم آزمایش میکنه و نتیجه رو میبینه ، کلمه ی خطا معنی نداره و بندرت پیش میاد

حالا منظور شما چی بوده که اینجا در مورد مدار توتم میفرمائید: { اشتباه میکنید بزودی تستی از توتم اصلی که ساختم قرار میدم تا کاملا متوجه بشید} و در خصوصی میفرمائید: {حق با شماست کار نمیکنه}
مطمئنا شما هم به ناتوانی توتم ایمان آوردین . بهتر اینه که آدم خصوصی و عمومیش یک حرف باشه
و
اینکه شما میفرمائید : { ظاهرا بیشتر دوستان دارن تواناییهای حداقل خودشونو در حد خیلی بالایی فرض میکنن } ، برای اینه که هر آدمی وسعت فکر دیگران را همانند خود میپندارد . ضعیفتر از خود را حس میکند اما قویتر از خود را درک نمیکند . اینا از خصوصیات طبیعی فکر انسان هست . اما بازم شما درست میفرمائید ، بنده توانایی های بالا ندارم و نسبت به دیگران ضعیف هستم

از اون توانایی های ضعیفی هم که شما به بنده نسبت میدید ، یکیش اینه که : بنده مدتهاست دیگه برای دفینه یابی و طلایابی احتیاجی به فلزیاب پالسی و والفهای رایج ندارم :-Q و با pd به شکار میرم :ymsmug:
تا حالا هم بابت هیچ فلزیابی پول ندادم و فلزیاب شرکتی هم هیچوقت نخریدم و حاضر نیستم پی دی خودم رو با بهترین و گرانترین فلزیاب دنیا هم پایاپای عوض کنم
هنوزم به فلزیابهای پالسی و والف علاقه دارم ، و به این معنی نیست که به چیز کاملتر و بهتری نرسیده باشم . برای علاقه ست و درک بهتر الکترونیک

لا اله الا هو

دوشنبه 25 بهمن1395 - 2:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از این که شما دیگر نیازی به سیستمهای غیر پی دی خودتون ندارید خیلی خوشحالم ولی میخواستم شما رو محک بزنم تا ببینم اطلاعات شما شاید فراتر از یکسری از دوستان باشه در مورد توتم که متوجه شدم خیر امیدوارم از بنده دلگیر نشید و امیدوارم با پی دی خود به موفقیت برسید درضمن اون فیلم رو هم نیاز نیست قرار بدید چون میدونم به نتیجه نرسیدید

دوشنبه 25 بهمن1395 - 6:31pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

کدوم فیلم رو میفرمائید ؟
- بنده هیچ جای حرفام نگفتم که فیلم ارائه میدم یا فیلم دارم یا فیلم میزارم یا قراره فیلم بزارم ( به هیچ کس نه در عمومی نه در خصوصی )
- نتیجه ای هم قرار نبوده اعلام بکنم تا بخوام به نتیجه ای برسم یا نرسم ! اتفاقا این شما بودید که در پستهای قبلی ، بی اعتقادی بنده به توتم رو " اشتباه " گفتید و قول دادید که فیلم از کار و نتیجه ی خودتون با توتم بزارید :D { سلام اشتباه میکنید عزیز بزودی تستی از توتم اصلی که ساختم قرار میدم تا کاملا متوجه بشید }

- در مورد توتم پی دی هم ، سالها پیش ساختم از روی فایل خارجی و مدل برد سوراخدار رو ساختم که ساختش سختر از برد جدیده

- اینکه اطلاعات بنده در مورد توتم ، بیشتر از دیگران باشه یا نباشه ، مهم نیست . ( شما اینطوری فکر کنید ) مهم خود توتم هست که اساسا اشتباهه
اگر بجای این حرفاتون ازم میخواستید که اشتباه اساسی توتم رو براتون شرح بدم و یه چیزی یاد میگرفتید ، بهتر نبود ؟

- فرض کنیم که بنده راز سنس از راه دور رو بلد باشم ، اونوقت چطوری باید اونو روی توتم اجرا کنم که از محک شما روسفید دربیام ؟ درحالی که اگر بخوام توتم رو تغیر بدم که بتونه دفینه سنس بکنه ، باید تمام آیسیها رو بردارم و مقدار و تعداد همه ی مقاومتها و خازنها رو عوض کنم و همچنین خطوط پی سی بی مدار رو بردارم و خطوطی دیگر بزارم که هیچ ربطی به قطعات قبلی نداشته باشه =)) آیا راحتتر نیست که مدار رو بزارم کنار و مدار دیگری بسازم ؟
منظورم این است که اساس کارکرد مدار برای دفینه یابی اشتباهه . یعنی با تغیر قطعات و مقدارها و جابجایی نمیشه مدار رو تبدیل به مدار دفینه یاب کرد یا برای این کار تقویتش کرد . مسئله اصلا تقویت نیست . اگر مداری فقط یک ذره توانایی دفینه یابی داشته باشه ، میشه اونو تقویت کرد . اما مداری که کارش این نیست ، چیش رو باید تقویت کنیم ؟ مثل این است که بخوایم یه یخچال رو تبدیل به فلزیاب بکنیم :D
ضمنا بنده اصلا از حرفهای وارونه و دروغ و حرف تو دهن دیگران گذاشتن و جاده خاکی و کوچه بغل و ... خوشم نمیاد :-w
با این حرفا چی رو میخواید به نتیجه برسونید ؟ اگر حرفی دارید ، درست و حسابی و مردونه اعلام کنید و بنده هم یا جواب میدم یا جواب نمیدم . بهمین سادگی

لا اله الا هو

دوشنبه 25 بهمن1395 - 9:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهم نیست عزیز هر طوری دوست دارید فکر کنید به هر حال این مهمه بنده به داشتن و یا نداشتن علم شما واقف شدم مهم هم نیست که چه فکری میکنید به هر حال نتایج بنده کاملا برخلاف اون چیزی هست که شما بزرگوار فکر میکنید

سه شنبه 26 بهمن1395 - 11:01am
استاد
استاد
آواتار کاربر

بنده توتم رو با رعایت کوچکترین نکات ساختم ( از جمله باکس کاملا چوبی و آیسی های اصلی و... ) و با تنظیمات دقیق در شرایط مختلف اونو تست کردم که جوابگو نبود .
ضمنا دقت عملکرد و قدرت سنس وسایل الکترونیکی در مدار بنده ، خیلی بیشتر از نتایج دوستان بود . اما برای دفینه خیر . اگر قرار بود کار بکنه ، مدار بنده بهتر کار میکرد و هیچ نکته ای نبود که رعایت نشده باشد
همچنین نه در داخل ایران و نه دوستان خارجی در تایپیکهای مربوط به توتم ، تاکنون هیچکدام اعلام موفقیت نکردن . حتی یک نفر و حتی طراح خود توتم =))
جناب کارل مولند این مدار را برای مخالفت با PD ساختن و در کتابش در توضیح توتم ، عکس PD رو عمدا گذاشته و مثلا ازش ایراد گرفته . در حالی که قصد داشته که اساس PD رو در این مدار پیاده بکنه و بنوعی اشکالاتشو رفع کنه و جالب اینجاست که پی دی کار میکنه اما توتم ایشان کار نمیکنه . حتی برای خودش کار نمیکنه :ymparty:
پیوست:
223.JPG

بنده خودم میدونم که توتم چی کم داره که دفینه رو سنس نمیکنه .
به هر حال امیدوارم که شما از توتم نتایج خوبی گرفته باشید ، و همانطور که فرمودید ، یه فیلم تست برای دوستان بزارید . منتظر اعلام نتایج شما هستیم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

لا اله الا هو

سه شنبه 26 بهمن1395 - 12:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقای سنه دژ اقای پی ام دی رو من خیلی وقته میشناسم حرفاشون الکیه و با توتم ب جایی نمیرسن فقط میخان اگر اطلاعاتی شما دادین ب ی شیوه ای ازتون بکش.و این اقا ب هیشکی کمک نمیکنه شاید تو سال ی بار ی چیز کوچیکو بگه ولی ازش سوال میپرسی فقط پول میخاد.اطلاعاتشم هیچوقت بروز نمیده.

سه شنبه 26 بهمن1395 - 5:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

[-X

سه شنبه 26 بهمن1395 - 5:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مورد توتم که بنده مطمئن هستم برای دفینه کار نمیکنه ، حداقل با اون شرایط نمیتونه چیزی رو سنس بکنه
اگر هم کسی بتونه ازش چیزی دربیاره ، مطمئنا بنده و دوستان دیگر خوشحال خواهیم شد
در مورد آقای PMD هم که ظاهرا همینطور هست . چون بنده به کسی که حرفش دو تا بشه اطمینان ندارم

بنده در پستهای قبلی عرض کردم که : توتم کار نمیکنه
ایشان فرمودند : {اشتباه میکنید عزیز بزودی تستی از توتم اصلی که ساختم قرار میدم تا کاملا متوجه بشید }
و بازم بر علیه بنده فرمودند : {متاسفانه در اینجا ظاهرا بیشتر دوستان دارن تواناییهای حداقل خودشونو در حد خیلی بالایی فرض میکنن }
و همزمان در خصوصی ، فرمودند : {حق با شماست کار نمیکنه }
و در عمومی سعی داشتن بنده رو زیر سوال ببرنن و قول پای بنده بزارن و میفرمودن : {اون فیلم رو هم نیاز نیست قرار بدید چون میدونم به نتیجه نرسیدید } در حالی که بنده بکسی قول ندادم که فیلم بزارم . وقتی کار نمیکنه از چی باید فیلم بزارم و به چه نتیجه ای میخوام برسم که نرسیدم ؟
و حالا هم میفرمایند : { به داشتن و یا نداشتن علم شما واقف شدم }

همین ها برای شناختن کافیه . و متوجه شدم که میخوان یه جورایی بنده رو به حرف بیارن . اما خوشبختانه بنده برای خودم چهارچوب هایی دارم که تقریبا هیچ کسی نمیتونه با این جور حرفا بنده رو از چارچوبم خارج کنه
چه در عمومی و چه در خصوصی ، تا جایی که راه داشته ، سعی کردم که به دیگران کمک بکنم . و جاهایی هم که دیگه راه نداشته ، خیلی واضح و مستقیم ، عرض کردم که فلان چیز را میدانم و نمیگم یا نمیدانم و چیزی برای گفتن ندارم :ymhug:
احتیاجی به دروغ و دورویی و فلسفه بافی نیست .

لا اله الا هو

سه شنبه 26 بهمن1395 - 6:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز
میشه تو یه تاپیک جدید روش ساخت پی دی رو شروع کنید و بچه‌ها رو راهنمایی بفرمایید. @};-

To be willing is to be able

پنج شنبه 28 بهمن1395 - 9:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 124 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure