انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 3:01am

پاسخ به موضوع  [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 21  بعدی
 کمک در مورد زالوت روسی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

http://www.youp.ir/dl/images3/guest/62a ... -60-57.jpg
اينم زالوت روسی که از نزديک ديدمش شبيه يک بى. سيم پی آر سی 77 ديده بانهاست و يادمه که زمان خدمت تو عسلويه دو نمونه از اون رو داشتن و مصارف نظامي داره و قيمت به روزش 900مليونه و از دو تا باطری 24ولت سرى شده تغذيی ميکنه

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
Rega نوشته است:
آیا این دستگاه یک لوپ مانند بشقاب ماهواره کوچک داره و اوپراتور هم یک کوله پشتی بر پشتش هست که یک انتن تلسکوپی به طرف بالا دارد ؟
:-?

نه دوست عزيز ظاهرا اينطوري نيست ، ولي مشخصات دستگاهي رو كه گفتي من از يكي از دوستانم كه اطلاعات زيادي در اين زمينه نداره شنيدم كه طرف لوپ دستش بود و يه كوله پشتي هم داشت :-? طرف هم موفق شده بود و نقل مكان كرد ، اين دستگاه اسمش چيه ؟ شما اينو ديدن؟

بله دیدم و در دست هم گرفتم اوپراتور میگفت باید اهسته دست را حرکت بدی موقع شناسایی هدف هم با صوت و هم ویبره کمی داشت دو نقطه هم شناسایی کرد اما دیگر ان فرد رو ندیدم مفقودالاثر شده یک سال است که ندیدمش
جالبیش این بود که میگفت اسمش زلوت است و ساخت اوکراین
بعد می گفت این دستگاه دقیق شکل اهداف و نحوه چیدمان را نشان می ده با عمق دقیق
البته واقعا نمی دونم دستگاه درست بود یا کلاه برداری چون چیزی باهاش در اوردیم و البته هیچ پولی هم نگرفت
دو مکان رفتیم در هر دو جواب داد اما نقطه دقیق رو نگفت و دیگر ندیدمش و اون دو مکان هم دست نخوردند .....

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:
http://www.youp.ir/dl/images3/guest/62a9--KGrHqVHJ-0FI9-p-BoOBSQyEJNqng-60-57.jpg
اينم زالوت روسی که از نزديک ديدمش شبيه يک بى. سيم پی آر سی 77 ديده بانهاست و يادمه که زمان خدمت تو عسلويه دو نمونه از اون رو داشتن و مصارف نظامي داره و قيمت به روزش 900مليونه و از دو تا باطری 24ولت سرى شده تغذيی ميکنه

:)) :)) :))
ماشالا به این قوه تخیل
داداش اشتباه دیدی چون این یک دستگاه برای شناسایی عوامل شیمیایی توی بمبهای شیمیایی هستش
روی دستگاه هم زده:
خون- اعصاب - تاول
توی قرنطینه های نظامی ازش استفاده میشه
کلا ملت جو زده ای هستیما :ymparty:

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه برديا جان بنده گروهبان يکم توپچى بودم و دو نفر ار سروانها با اين دستگاه اطراف ذاغه ها با يک لوپ مستطيلى شکل دنبال آهن آلات بودند داداش فرق پی آر سی 77رو با اين ديگه حاليمه داداش ولی دقيق يادمه لنگه همينه باز هم شما استاد ما خيالى نيست حرف شما قبول ولی اگه عمق نفوذ خمپاره و بمب های شيمايی رو بررسی کنی متوجه ميشی در صورت منفجر نشدن تا عمق. 9متر فرو ميره در زمين بنابراين برای کشف و خنثی کردن آنها از اين دستگاه استفاده شد چون هم مقاوم بود هم امواج کمى توليد ميکرد که باعث انفجار بمبها نميشد مطالعه کن داداش

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن برديا جان شايد نظرشما هم درست باشه اما کشف بمب شيميايی رو نه فقط از روى فلز بله توسط سنسورهای حساس به مواد شيميايی تشخصىص و خنسی ميکنن اما بنده به شخصه شاهد همين دستگاه بودم که به يقين فقط اصل روسيه هست ولا غير حالا تحقيق کنيد

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:
نه برديا جان بنده گروهبان يکم توپچى بودم و دو نفر ار سروانها با اين دستگاه اطراف ذاغه ها با يک لوپ مستطيلى شکل دنبال آهن آلات بودند داداش فرق پی آر سی 77رو با اين ديگه حاليمه داداش ولی دقيق يادمه لنگه همينه باز هم شما استاد ما خيالى نيست حرف شما قبول ولی اگه عمق نفوذ خمپاره و بمب های شيمايی رو بررسی کنی متوجه ميشی در صورت منفجر نشدن تا عمق. 9متر فرو ميره در زمين بنابراين برای کشف و خنثی کردن آنها از اين دستگاه استفاده شد چون هم مقاوم بود هم امواج کمى توليد ميکرد که باعث انفجار بمبها نميشد مطالعه کن داداش

=)) =)) =))
این مطالعه کن آخر رو خوب اومدی
عزیز من شما با قاطعیت تمام اومدی گفتی اینم زالوت روسی و 900 تومن هم پولشه و منبع تغذیه هم 24 ولته
حالا اومدی درستش کنی بدتر خرابش کردی
نه عزیز من این دستگاه دارای یک شی اضافه هستش که برای جستجوی محیط (روی خاک ) استفاده میشه.
اتفاقا عمق نفوذ اینجور بمبها هم به سانتی متر نمیرسه چون کلاهک و محفظه بسیار ظریفی دارند که با کوچکترین برخورد عامل شیمیایی رو توی نقطه هدف پخش میکنند.
اگر قرار بود 9 متر بره زیرخاک که دیگه فایده نداشت ....میخواست اموات رو شیمیایی کنه؟
شما بیشتر مطالعه بفرمایید
من شاید هزاران خصلت بد داشته باشم ولی یک خاصیت خوبی دارم و اون هم اینه که بدون مدرک و دلیل و منطق حرفی رو نمیزنم

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:
در ضمن برديا جان شايد نظرشما هم درست باشه اما کشف بمب شيميايی رو نه فقط از روى فلز بله توسط سنسورهای حساس به مواد شيميايی تشخصىص و خنسی ميکنن اما بنده به شخصه شاهد همين دستگاه بودم که به يقين فقط اصل روسيه هست ولا غير حالا تحقيق کنيد

عزیزم این همون سنسور مربوط به آثار شیمیایی هستش و فقط جعبه اش شبیه فلزیابهاست
درضمن روی دستگاهی که خودتون فرستادین نوشته این اطلاعات رو
این چیز مجهولی نیست که من نظر بدم یا ندم....چیزی هستش معلوم و واضحه و توی یوتیوب هم برید طرز کارکردش رو میبینید

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برديا جان عرض کردم در صورت انفجار نشدن بمب يا خمپاره نفوزش 9متره در هر صورت بنده سر حرفم هستم چون با لباس آشخوری و با چشم ديدم که با لوپ به دنبال فلزات مدفون(بمب ،خمپاره) بودن حالا ديگه حرفی ندارم برديا جان...

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته قصد دخالت ندارم ولی سر این موضوعی که جناب hafezدر مورد نفوذ خمپاره و راکت فرمودن در صورت منفجر نشدن یکم تو تینترنت گشتم بله ایشون درست میگن.
حتی تا 20 مترم نوشته نفوذ داره

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:
برديا جان عرض کردم در صورت انفجار نشدن بمب يا خمپاره نفوزش 9متره در هر صورت بنده سر حرفم هستم چون با لباس آشخوری و با چشم ديدم که با لوپ به دنبال فلزات مدفون(بمب ،خمپاره) بودن حالا ديگه حرفی ندارم برديا جان...

برادر من توی عرائضم نگفتم که شما خدایی نکرده دروغ میگید
عرض کردم این فلان کاربرد رو داره و مطمئننا شما اشتباه دیدین یا یک چیزی شبیه این بوده ....
خوب بازم جای شکرش باقیه که قبول کردین این عکس مربوط به افسانه زالوت نیستش
@};- @};- @};-

چهارشنبه 18 تیر1393 - 5:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 107 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure