انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 11:30am

پاسخ به موضوع  [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 21  بعدی
 کمک در مورد زالوت روسی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
من یک دستگاه زالوت سراغ دارم تازه با صاحبش آشنا شدم حتی آوردمش برای یک جا که متاسفانه باری نداشت طرف میگه ۴٠٠ ملیون بابتش پول داده برای همین ١۵ ملیون پول شارژ میخواد ما این پول رو براش تو حسابش ریختیم تا راضی شد بیاد برامون دستگاه بزنه متاسفانه نذاشت دستگاه رو ببینم ...

دوست عزیز، دستگاهو نذاشت ببینی، کارشو که دیگه دیدی. چطوری کار میکرد به چه شیوه ای جستجو میکرد؟ سنسور اصلیشو چطوری میگردوند؟ با چه سرعتی چه مساحتیو گشت؟ و...... چیزای دیگه. دیگه اینارو که دیدید؟؟؟ ایناشو ممکنه محبت کنید بفرمایید؟

جمعه 6 تیر1393 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mani1063 نوشته است:
رو حساب رابطمون که یک دوست صمیمی و قابل اعتماد بود البته چون مکان ما باری نداشت پول رو برگشت دادن ....

والا ما شنیده بودیم جایی اگه بار باشه پولو برمیگردونن..ولی نشنیده بودیم اگه بار نداشت پول برمیگرده :-? :-? :-? :-? خوب اگه همچین آدم نیکو کاری هست به ما هم معرفی کن ..ما هم دعات میکنیم :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: ^:)^ ^:)^

جمعه 6 تیر1393 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

benhoor نوشته است:
mani1063 نوشته است:
رو حساب رابطمون که یک دوست صمیمی و قابل اعتماد بود البته چون مکان ما باری نداشت پول رو برگشت دادن ....

والا ما شنیده بودیم جایی اگه بار باشه پولو برمیگردونن..ولی نشنیده بودیم اگه بار نداشت پول برمیگرده :-? :-? :-? :-? خوب اگه همچین آدم نیکو کاری هست به ما هم معرفی کن ..ما هم دعات میکنیم :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: ^:)^ ^:)^

درود. benhoor عزیز گزینه پیام خصوصیت فعال نیست انگاری. من ارسال میکنم میزنه مورد پیغام خصوصی یافت نشد. ی بررسی بکن. مانی جان باید نیگاش میکردی اگ قیافشو بهم بگی اگ از دورم دیده باشی بطور کل چ شکلی بوده میتونم تایید کنم ک زالوت بوده یا نه. معدرت میخوام اما چرند گفته 400 م پولشو داده! اگرم داده این پولو کلاه سرش رفته. یک جور جدیدشو زده روسیه ک یک کله گنده ای ازش خریده آورده 700 میلیون. میگفت سوختشو هر 3ماه یکبار اجازه داره درخواست کنه چون محدودیت داره..این مورد رو با چشام ندیدم ولی طرف ک برام گفت آدم حلالی بود.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 7 تیر1393 - 12:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سودناجان فعاله... دوستان پیام میدن ومشکلی نداره ...چک کردم و درسته...امروز هم چند پیام داشتم

یکشنبه 8 تیر1393 - 11:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من هم درباره زالوت شنيدم كه هيچ دستگاهي به پاش نميرسه البته تا به چشم نديدم نبايد باور كنيم

جمعه 13 تیر1393 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
بازم میگم دستگاهشون رو کلا ندیدم فکر کنم 2 تیکه بود چون تو 2 تا ساک قرار داشت البته دستگاه خودش ردیاب داشت وتا شعاع 500 متر میگفت که چیزی هست یا نه ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 13 تیر1393 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mani1063 نوشته است:
بازم میگم دستگاهشون رو کلا ندیدم فکر کنم 2 تیکه بود چون تو 2 تا ساک قرار داشت البته دستگاه خودش ردیاب داشت وتا شعاع 500 متر میگفت که چیزی هست یا نه ...

آقا این بابا مثلا رفیقتون بوده ک گفته سیستمم زالوته؟؟!! برادر من زالوت اصلا و ابدا چیزی ب نام ردیاب ک اونم تا شعاع 500 متر ردیابی کنه نداره! ی سیستم یک تیکه هستش ک اپراتوری هم نمیخواد بلد باشی روشن میکنی میبینی تموم شدو رفت. اون اشناتون معذرت میخوام راستگو نبوده واسه شما. دیگه فک کنم چون توی این انجمن بحث سیستم زالوت شده از فردا هرکی ی افتابه داره بره سیستم بزنه بگه سیستمم زالوته 10میلیون شارژ میخوام بیام بزنم!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 13 تیر1393 - 12:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

#-o

چهارشنبه 18 تیر1393 - 3:34am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آیا این دستگاه یک لوپ مانند بشقاب ماهواره کوچک داره و اوپراتور هم یک کوله پشتی بر پشتش هست که یک انتن تلسکوپی به طرف بالا دارد ؟
:-?

چهارشنبه 18 تیر1393 - 4:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Rega نوشته است:
آیا این دستگاه یک لوپ مانند بشقاب ماهواره کوچک داره و اوپراتور هم یک کوله پشتی بر پشتش هست که یک انتن تلسکوپی به طرف بالا دارد ؟
:-?

نه دوست عزيز ظاهرا اينطوري نيست ، ولي مشخصات دستگاهي رو كه گفتي من از يكي از دوستانم كه اطلاعات زيادي در اين زمينه نداره شنيدم كه طرف لوپ دستش بود و يه كوله پشتي هم داشت :-? طرف هم موفق شده بود و نقل مكان كرد ، اين دستگاه اسمش چيه ؟ شما اينو ديدن؟

چهارشنبه 18 تیر1393 - 4:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure