انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:20pm

پاسخ به موضوع  [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 21  بعدی
 کمک در مورد زالوت روسی 
نویسنده پیغام

سلام دوستان من دستگاه زالوت دارم هرکسی واقعا قصد خرید داشت پیام خصوصی بده شماره تماس بدم هر کسی که واقعا قصد خرید داشت تماس بگیره
قیمتش 200 میلیون تومنه ، طلا به ابعاد 10 در10 را توعمق 4 متری باتست زیر خاک در محل مشتری به خریدار تحویل میدم . عمق کاوش مفید دستگاه 25 متره !! خطای دستگاه صفر میتونم بگم خطا نداره تفکیکش عالیه ، این دستگاه رو کسی نداره تو اینترنت هم سرچ کنید نمیتونید پیدا کنید چون نظامیه!!! شاید از این دستگاه تو ایران بیشتر از 4 عدد نباشه

شنبه 25 آبان1392 - 11:34pm
آواتار کاربر

سلام دوستان
در مورد زالوت بايد بگم كه يك فلزياب الكترو شيمي كه در ساخت اون از جيوه و يه كپسول كه روش نوشته از 10 سانت بيشتر انگشت خود رو نزديك نكنين ودر زير همون كپسول علامت خطر با جمجمه و كلمه اورانيوم نوشته شده و يك لامپ تريود پنتد بزرگ در اون استفاده شده
بي شك سيستم پالسي با توان فوق العاده زياد در خروجي لوپش داره كه ميتونه هدف رو از روي سنگها و صخره ها بزنه وپايداريش هم خوبه به جرات ميتونم بگم آلمانيا هنوز هم در كف ساختشند اين فلزياب براي اهداف نظامي توسط مهندسين شوروي سابق درست شده
هر كي هم داره خوش به حالش
من فكر ميكنم اساس ساختش با ساير پالسيهاي موجود متفاوته فكر كنم بيشتر بايد مهندس شيمي و انرژي هسته اي باشي تا بتوني ازش سر در بياري تا مهندس الكترونيك. :D
بهتره بيخيالش شين به دردسرش نمي ارزه =))

شنبه 25 آبان1392 - 11:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pampam نوشته است:
سلام دوستان
در مورد زالوت بايد بگم كه يك فلزياب الكترو شيمي كه در ساخت اون از جيوه و يه كپسول كه روش نوشته از 10 سانت بيشتر انگشت خود رو نزديك نكنين ودر زير همون كپسول علامت خطر با جمجمه و كلمه اورانيوم نوشته شده و يك لامپ تريود پنتد بزرگ در اون استفاده شده
بي شك سيستم پالسي با توان فوق العاده زياد در خروجي لوپش داره كه ميتونه هدف رو از روي سنگها و صخره ها بزنه وپايداريش هم خوبه به جرات ميتونم بگم آلمانيا هنوز هم در كف ساختشند اين فلزياب براي اهداف نظامي توسط مهندسين شوروي سابق درست شده
هر كي هم داره خوش به حالش
من فكر ميكنم اساس ساختش با ساير پالسيهاي موجود متفاوته فكر كنم بيشتر بايد مهندس شيمي و انرژي هسته اي باشي تا بتوني ازش سر در بياري تا مهندس الكترونيك. :D
بهتره بيخيالش شين به دردسرش نمي ارزه =))

آدم تو چه چیزهایی که نمیشنوه، اگر واقعا اینطور که شما میفرمایید باشه خیلی جالبه، هرچند بنده زیاد چیزی متوجه نشدم

یکشنبه 25 آبان1392 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من یه مقاله انگلیسی دانلود کردم که موضوعش در مورد الکترو شیمی در فلزیابی هست.140 صفحه ست.میخوام کم کم ترجمه ش کنم.کسی در این مورد ازلاعاتی داره؟
حمید خان شما که حتما دارید.
اونجوری که آبسترکت مقاله رو خوندم اگر بشه ساختش یا طراحیش کرد خیلییییی خفن خواهد بود.

یکشنبه 25 آبان1392 - 2:02am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

دکترمیلاد نوشته است:
سلام دوستان من دستگاه زالوت دارم هرکسی واقعا قصد خرید داشت پیام خصوصی بده شماره تماس بدم هر کسی که واقعا قصد خرید داشت تماس بگیره
قیمتش 200 میلیون تومنه ، طلا به ابعاد 10 در10 را توعمق 4 متری باتست زیر خاک در محل مشتری به خریدار تحویل میدم . عمق کاوش مفید دستگاه 25 متره !! خطای دستگاه صفر میتونم بگم خطا نداره تفکیکش عالیه ، این دستگاه رو کسی نداره تو اینترنت هم سرچ کنید نمیتونید پیدا کنید چون نظامیه!!! شاید از این دستگاه تو ایران بیشتر از 4 عدد نباشه

سلام دوستان
دکتر میلاد عزیز میشه لطفا عکسهایی از دستگاه رو بذارین اقلا شکل ظاهریش رو ببینیم.
ضمنا اطلاعاتی از ساختارش هم داشته باشین لطفا بگین.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 26 آبان1392 - 8:37am
استاد
استاد

bina نوشته است:
دکترمیلاد نوشته است:

سلام دوستان
دکتر میلاد عزیز میشه لطفا عکسهایی از دستگاه رو بذارین اقلا شکل ظاهریش رو ببینیم.
ضمنا اطلاعاتی از ساختارش هم داشته باشین لطفا بگین.
یاحق @};-

درود بر شما
اقا با دیدن عکس این دستگاه ما یه وقت اتمی نمیشویم. احه میگن یه کپسول اورانیم بهش بسته شده
دلم به حال این ملت بی سواد خیلی میسوزه ما داریم از روسیه التماس میکنیم که چند کیلو اورانیوم غنی شده به ما بده حالا میگن همین اورانیوم توی یه دستگاه فلزیاب هست

یکشنبه 26 آبان1392 - 9:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان بخصوص دکطر میلاد! @};-
آقای دکطر من شنیدم 10×10 رو تو عمق 10متری میگیره!!! :-\ :-\ :-\
اگه سواتم کمه،ببخشید!

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

یکشنبه 26 آبان1392 - 10:02pm
استادیار
استادیار

دستگاهی که عکس نتونن ازش بذارن کلاه برداری بیش نیست و وجود خارجی نداره دوستان گول نخورید دستگاهی خوبه که پدر و مادر دار باشه یعنی تو اینترنت سرچ کنید تمام مشخصات و شرکت سازندش باشه!!

یکشنبه 26 آبان1392 - 10:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان دلتا جان بخدا دقیقا راست میگه.زالوت بی نظیره و هرکی داره بخدا من خریدارشم.

دوشنبه 27 آبان1392 - 4:11pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
منم زالوت رو دیدم 7 یا 8 سال پیش دست یک دکتر بود که حتی حاضر نبود اسمش رو هم به ما بگه ,ما هم دکتره رو تا خونه اش تعقیب کردیم
بعدش با خانمش قرار گذاشتیم و در ازای گرفتن 200 تومن اسم دستگاه رو برامون اورد ,جریانش مفصله ولی یک دستگاه بینظیر در دنیاست خطا در حد صفره

هر کی داشته باشه صد در صد موفق میشه ,

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 27 آبان1392 - 4:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure