انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:21pm

پاسخ به موضوع  [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 21  بعدی
 کمک در مورد زالوت روسی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا ابراهیم، فکر کنم ایشون در واقع همون ران ابات شرکت اکیورت لوکیتورز رو داشتن: http://accuratelocators.com/usa-runabout-plus.html

بنده نیز قبلاً ازون خوب شنیده بودم. راستی ،میشه بدونیم دوست شما باهاش چه چیزی و در چه عمقی زده بود؟

پنج شنبه 15 آبان1393 - 10:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز ایشون تو سینه یه تپه تو عمق ۳متری دراورد اما چی بودا به کسی نگفت وقتیم ازش پرسیدم متراژ دستگاه چقدر را میزنه گفت من تا چهار متر را باهاش تست کردم

جمعه 16 آبان1393 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان خواهشا اينقدر بيخود زالوت را گنده نکنيد.اينطور که ميفرمايند بعضى از دوستان اصلا نيست.فقط يک مين ياب است.حتى اگر با اشعه ايکس کار کند کاربر حتما بايد لباسى از جنس سرب با قطر بالاى 5 سانت بپوشد در صورتى که قدرت نفوذ آن نهايت يک متر است.نميدانم دليل اين تعريف هاى بيخود چيست

سه شنبه 19 آبان1393 - 3:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
دوستان خواهشا اينقدر بيخود زالوت را گنده نکنيد.اينطور که ميفرمايند بعضى از دوستان اصلا نيست.فقط يک مين ياب است.حتى اگر با اشعه ايکس کار کند کاربر حتما بايد لباسى از جنس سرب با قطر بالاى 5 سانت بپوشد در صورتى که قدرت نفوذ آن نهايت يک متر است.نميدانم دليل اين تعريف هاى بيخود چيست

دوست عزیز حالا شما که اطلاعات دقیقی دارین خواهشن بیشتر در موردش توضیح بدین اگر عکسی چیزی دارین اگه ایجا بزارین هم ممنون میشم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 20 آبان1393 - 6:07am

باز یه عده پیدا شدند که می خواهد مردم سر کیسه کنند :ymparty:

پنج شنبه 22 آبان1393 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کاوشگر عزيز من عکس يا فيلمى از اين دستگاه ندارم اما يکى از بستگان ما شوهر ايشان روس هستند.با ايشان صحبت کرده ام.شخصا به همراه ايشان حتى به روسيه هم سفر کرده ام و همچنين چندين کشور ديگر.خلبان هستم و شغلم ايجاب ميکند و هر جا که رفتم در مورد اين دستگاه تحقيقاتى انجام دادم.دستگاه قديمى متعلق به کشور روسيه و حتى اوکراين هم آنرا در گذشته مونتاژ ميکرده است.کاربرد آن جهت مين يابى بوده و چندين سال است که توليد آن متوقف شده است.بيشتر در امورات نظامى از آن استفاده ميشده.دوستان لطف کنند بيخود دستگاهى را که نميشناسند بزرگش نکنند.دو نوع آن موجود بوده که نشانگر تصويرى آن که تکنولوژى همانند اشعه ايکس داشته به دليل خطرات زياد توليدش متوقف گشت.
دنبال اين دستگاه نباشيد که برطرف کننده نياز هيچکدام از عزيزان نميباشد.
پيروز و شاد باشيد........

شنبه 24 آبان1393 - 1:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر وبچ....امیدوارم همه زودی موفق بشن....دوستان بالاخره کسی ازاین زالوت اطلاعات دقیقی نداره بده دریغ از حتی یک عکس.....

یکشنبه 9 آذر1393 - 7:55pm

کسی در مورد این دستگاه اطلاعاتی داره
http://www.kellycodetectors.com/product ... gepard-gpr

دوشنبه 10 آذر1393 - 5:52pm

یا این
http://www.okmmetaldetectors.com/produc ... hp?lang=en

دوشنبه 10 آذر1393 - 5:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز تا حالا ندیدم کسی از سیستمهای OKM راضی باشه شما هم پیگیرش نباشی به نفع خودته

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 10 آذر1393 - 6:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure