انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 1:33am

پاسخ به موضوع  [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 21  بعدی
 کمک در مورد زالوت روسی 
نویسنده پیغام

درسته اشعه ایکس بشدت سرطانزاست اما بشر میتونه هر چیزی روتحت کنترل خودش دربیاره نمونشم همین زالوت خودمون حتما روسا اونو جوری ساختن که به بدن آسیب نزنه تو یکی از پست ها خوندم اوپراتور زالوت نیم ساعت یه بار میرفته واسه ادرار. همین نشون میده که جوری ساخته شده که واسه بدن مضر نباشه و سمومش دفعی باشه. دوستان تنها و تنها دستگاهی که جواب قطعی به شما میده با صفردرصد خطا فقط و فقط سیستم کارکرد اشعه ایکسه.

دوشنبه 5 آبان1393 - 1:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیز سلام من دوستی دارم که سه سال پیش براش دستگاه امریکایی از کویت اوردن اسمش,هم جند بار پرسیدم اما دوباره یادم رفت این دستگاه خیلی جالب بود یه گوله پوشتی داشت یه مانیتور که دست اوپراتور ویک لوپ .مابرای تست جایی اماده داریم که بردمش اونجا روی فلز که میرفت به همون سبک که از روی فلز رد میشد صفحه قرمز میشد از رو فلز که بیرون میومد صفه عادی میشد بگذریم ایشون موفق شد بااین دستگاه ودستگاه را فروخت حالا بعد چند سال دوباره دونبال همون دستگاه میگرده فکر کنم این همون زالوت شما باشه

شنبه 9 آبان1393 - 3:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

ﺼﺪﻡ ﺧﺮﯾﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻻﯾﻮﻩ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﺳﮑﻦ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﺜﻞ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ
ﺭﻭﺳﯽ ﺯﺍﻟﻮﺕ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ ﻣﯿﮕﯿﻢ ﺯﺍﻟﻮﺕ ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ
ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺑﮕﯿﺮﻩ ﺑﺮﻩ ﺭﻭﺳﯿﻪ ﻭ ﯾﺎ ﺍﺫﺭﺑﺎﯾﺠﺎﻥ ﺍﮔﻪ ﺑﮕﻪ ﺯﺍﻟﻮﺕ ﺑﻬﺖ
ﻣﯿﺨﻨﺪﻥ ﺍﺳﻢ ﺍﺻﻠﯽ ﺯﺍﻟﻮﺕ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺭﻭﺳﯽ ﻣﯿﺸﻪ 3олото
детектор ﺭﻭﺱ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﺎﻡ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻦ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﻣﺪﻝ ﺩﺍﺭﻩ 4
ﮐﭙﺴﻮﻝ 2 ﮐﭙﺴﻮﻟﻪ 6 ﮐﭙﺴﻮﻟﻪ ﻭ ﺑﻌﻀﯽ ﻣﺪﻝ ﻫﺎﺵ ﺑﺪﻭﻥ
ﮐﭙﺴﻮﻟﻪ ﮐﻪ ﺍﺳﻢ ﮐﭙﺴﻮﻝ ﻫﺎﺵ cигнал капсулы золото ﮐﻪ
ﮐﭙﺴﻮﻝ ﻫﺎﺵ ﻫﻢ ﭼﻨﺪ ﻣﺪﻝ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﻌﻨﯽ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻭ
ﺳﺎﻋﺎﺕ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺜﻼ ﯾﮑﯿﺶ ﻓﻮﻻﺳﮑﯿﻨﺪ 2000 ﮐﻪ 800
ﺳﺎﻋﺖ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﺪﻩ ﻗﯿﻤﺘﺶ ﺑﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﺎ ﻣﯿﺸﻪ 26 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ 3 ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﭘﻮﻝ ﺩﺍﺩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﺵ ﺍﺯ
ﺭﻭﺳﯿﻪ ﺍﻭﺭﺩﻡ ﺑﺮﺍﺵ ﮐﻪ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺯﻧﺪﻩ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﺮﻓﺖ ﻭ ﺑﻪ
ﺻﻮﺭﺕ ﻻﯾﻮ ﯾﻌﻨﯽ ﺯﻧﺪﻩ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻣﯿﺪﻩ ﺗﺎ ﻋﻤﻖ 6 ﻣﺘﺮﯼ ﻋﻤﻖ
ﻣﻔﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﻠﺰﺍﺕ ﺑﺎ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺯﻧﺪﻩ 9 ﻣﺘﺮ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻭ ﺑﺎ
ﺗﻔﮑﯿﮏ 99 ﺩﺭﺻﺪ 16 ﻣﺘﺮ ﯾﻪ ﺳﮑﻪ ﺳﺎﺳﺎﻧﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﻋﻤﻖ
210 ﺳﺎﻧﺘﯽ ﻣﺘﺮ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﻭﺍﺳﻪ ﺗﺴﺖ ﺑﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ

یکشنبه 10 آبان1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ابراهیم جان از سطر بندید معلومه که از یک وبلاگ این متن رو کپی فرمودین,تا حالا ندیدم کسی وسط جمله بیاد سطر بعدی.ضمنا ق اول رو هم جا انداختین.
حالا گیریم که تجربیات خودتون باشه
لطفا یک عکس فقط رو کنید.

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 10 آبان1393 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا ابراهیم، ممنون بابت سعی در اطلاع رسانیت. ولی برادرجان، از اسماییکه به روسی دادی هیچی در سرچ اینترنت یافت نمیشه. لذا اگر عکسی، آدرسی، تلفنی چیزی از فروشنده آن بدهی که خیلی سبب امتنان و تشکر خواهد بود.

آخرین بار توسط mahmood51 در یکشنبه 10 آبان1393 - 1:34am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 10 آبان1393 - 1:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

قرن ها هم بگذره روسیه نمیتونه همچین فلزیابی بزنه ,روسیه نیروگاه اتمی که زیمنس آلمان با شاه قراردادش رو بسته بود رو 30 سال طول داد آخرشم نتونست کاری کنه اونم از افتضاحش تو نیروگاه اتمی اوکراین بود که ترکید یا هواپیماهاش که بدون شرح هستند...اگه فلزیابی هم بسازه احتمال انفجار یا حادثه دیگری هست پس با احتیاط حمل شود.

یکشنبه 10 آبان1393 - 1:33am
استاد
استاد

ebrahem نوشته است:
ﺼﺪﻡ ﺧﺮﯾﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻻﯾﻮﻩ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﺳﮑﻦ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﺜﻞ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ
ﺭﻭﺳﯽ ﺯﺍﻟﻮﺕ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ ﻣﯿﮕﯿﻢ ﺯﺍﻟﻮﺕ ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ
ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺑﮕﯿﺮﻩ ﺑﺮﻩ ﺭﻭﺳﯿﻪ ﻭ ﯾﺎ ﺍﺫﺭﺑﺎﯾﺠﺎﻥ ﺍﮔﻪ ﺑﮕﻪ ﺯﺍﻟﻮﺕ ﺑﻬﺖ
ﻣﯿﺨﻨﺪﻥ ﺍﺳﻢ ﺍﺻﻠﯽ ﺯﺍﻟﻮﺕ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺭﻭﺳﯽ ﻣﯿﺸﻪ 3олото
детектор ﺭﻭﺱ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﺎﻡ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻦ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﻣﺪﻝ ﺩﺍﺭﻩ 4
ﮐﭙﺴﻮﻝ 2 ﮐﭙﺴﻮﻟﻪ 6 ﮐﭙﺴﻮﻟﻪ ﻭ ﺑﻌﻀﯽ ﻣﺪﻝ ﻫﺎﺵ ﺑﺪﻭﻥ
ﮐﭙﺴﻮﻟﻪ ﮐﻪ ﺍﺳﻢ ﮐﭙﺴﻮﻝ ﻫﺎﺵ cигнал капсулы золото ﮐﻪ
ﮐﭙﺴﻮﻝ ﻫﺎﺵ ﻫﻢ ﭼﻨﺪ ﻣﺪﻝ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﻌﻨﯽ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻭ
ﺳﺎﻋﺎﺕ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺜﻼ ﯾﮑﯿﺶ ﻓﻮﻻﺳﮑﯿﻨﺪ 2000 ﮐﻪ 800
ﺳﺎﻋﺖ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﺪﻩ ﻗﯿﻤﺘﺶ ﺑﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﺎ ﻣﯿﺸﻪ 26 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ 3 ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﭘﻮﻝ ﺩﺍﺩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﺵ ﺍﺯ
ﺭﻭﺳﯿﻪ ﺍﻭﺭﺩﻡ ﺑﺮﺍﺵ ﮐﻪ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺯﻧﺪﻩ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﺮﻓﺖ ﻭ ﺑﻪ
ﺻﻮﺭﺕ ﻻﯾﻮ ﯾﻌﻨﯽ ﺯﻧﺪﻩ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻣﯿﺪﻩ ﺗﺎ ﻋﻤﻖ 6 ﻣﺘﺮﯼ ﻋﻤﻖ
ﻣﻔﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﻠﺰﺍﺕ ﺑﺎ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺯﻧﺪﻩ 9 ﻣﺘﺮ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻭ ﺑﺎ
ﺗﻔﮑﯿﮏ 99 ﺩﺭﺻﺪ 16 ﻣﺘﺮ ﯾﻪ ﺳﮑﻪ ﺳﺎﺳﺎﻧﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﻋﻤﻖ
210 ﺳﺎﻧﺘﯽ ﻣﺘﺮ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﻭﺍﺳﻪ ﺗﺴﺖ ﺑﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ

این متن در قسمت فروشگاه فکر کنم به نام کاربر محمد 20 قبلا گذاشته شده وگویا این فرد بدین وسیله میخواسته چند دستگاه دسیت دوم داشته که قصد فروش اونها را داشته تبلیغ کنه.بگردی توی قسمت فروشگاه دقیقا عین این متن هست

یکشنبه 11 آبان1393 - 5:54am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقا اینقدر شما زالوت زالوت میکنید اگه با اشعه ایکسم کار میکونه نکنه همون دستگاه معروف به شرکت نفت دوستان لغب زالوت دادن اونم انگار با اشعه ایکسه واسه کله کندهاست(قانونی واسه اکتشاف جواز میگیرن...) اگه جواب بگیرن در نیاورده نصف پول توافقرو میدن_یه نمونه هم دستگاه مادر با کامیون میاد نزدیک منطقه بار با بچه دستگاه میرن سربار چک کنن _اقا من به چشم ندیدما دیگه حکایتها زیاده .....

یکشنبه 11 آبان1393 - 1:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من قصدم اطلاع رسانی هست بله این متن کپی شده واز داخل فروشگاه بوده گفتم شاید بتونه به دوستان کمکی کنه تنها چیزی که به چشم دیدم همون دستگاه دوستم بود که فروخته ودوباره دونبال همون دستگاهه

چهارشنبه 14 آبان1393 - 1:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ebrahem نوشته است:
دوستان عزیز سلام من دوستی دارم که سه سال پیش براش دستگاه امریکایی از کویت اوردن اسمش,هم جند بار پرسیدم اما دوباره یادم رفت این دستگاه خیلی جالب بود یه گوله پوشتی داشت یه مانیتور که دست اوپراتور ویک لوپ .مابرای تست جایی اماده داریم که بردمش اونجا روی فلز که میرفت به همون سبک که از روی فلز رد میشد صفحه قرمز میشد از رو فلز که بیرون میومد صفه عادی میشد بگذریم ایشون موفق شد بااین دستگاه ودستگاه را فروخت حالا بعد چند سال دوباره دونبال همون دستگاه میگرده فکر کنم این همون زالوت شما باشه

سلام.اسم این دستگاه رانبوت بود پرسیدم

پنج شنبه 15 آبان1393 - 8:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 92 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure