انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:41pm

پاسخ به موضوع  [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 21  بعدی
 کمک در مورد زالوت روسی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

siavosh1 نوشته است:
متاسفانه باید بگم به علت اطلاعات فنی پایین یک سری از دوستان هر حرفی رو میشنوند قبول میکنند و یه عده هم از این راه جیب خودشونو از پول مردم پر میکنند .
این دستگاه به اصطلاح زالوت یک دستگاه برای کاربردی خاص هست و نه برای طلا و اینجور داستانا !! جدیداً یه عده پیدا شدن با این دستگاه دارن مردم رو ترکه میکنن !! برای اینکه ترکه نشین اطلاعاتتون رو ببرید بالا و هرکی هرچی نشون داد یا گفت سریع قبول نکنید ! این دستگاه هم مثل خیلی دیگه از دستگاه های سرکاری ماله یه اکیپ توی اصفهانه ( اسم نمیبرم ) که سابقشون خوب نیست
یا حق

دوست عزیز به نکته خوبی اشاره کردی! یعنی الان عکسش گذاشته نشده ک اینجوری بقول شما کلاهبرداری صورت میگیره! وای بحال روزیکه عکسی ازش نمایان بشه!!!

اونوقت من یه سوال دارم وقتی 90% کاربرا خصوصا حرفه ایهاش! میگفتن ماهواره ای دروغه فلان بهمان وجود نداره و من و چنتای دیگه هی دادهوار وجود داره اما جو گوش شنوا! تازه میگفتن عکسم بزار! اگ عکس اسکنی از اون منتشر میشد دیگه چطور میشد! همه نفریناش و فحشاش پشت سر بنده و امثال بنده بود! اون از اون ک معلوم شد کی درست گفت... اینم از زالوت ک به چیزایی ازش متوجه شدین. به وجودش یقین پیدا کردین! حتما چیزی هست که منه انسان تاکید میکنم! تازه ب حرفام رسیدن خیلیا. ..
فقط خواهشا دوستان زالوت نه لوپ داره نه دسته لوپ داره نه انتن داره و نه چیزی که اصلا شبیه فلزیاب باشه! چون فلزیاب نیست اصلا. کلاه سرتون نذارن حواستون جم باشه. بدرود. @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 17 مهر1393 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
lrl نوشته است:
سورنا نوشته است:
benhoor نوشته است:
008-985-299-1109 007-495-9338663 007-495-4474474 این شماره ها..خبرشو لطفا واسه همه اینجا بزار.. ممنون

درود. آقا شما هنوز میخوای بدونی ک وجود داره یا نه؟؟!! عججججب...... بابا بیخیال. اگ 140_50 میلیون پول داری برو روسیه با کسیکه روسی بلده برو، ی خوشگلشو بیارو حرفه ای کارکن. اگرم نداری یا نمیخوای اینثد هزینه کنی دیگه نیاز نیس خودتو خسته کنی ک. اگ میخوای بدونی وجود داره اره داره من با چشام دیدم یکیشو. بابت شماره هایی ک گذاشتی هم متشکر. موفق باشید @};-

سورنا جان سلام عزیزم
شبت بخیر
من زیاد تو این بحث ها وارد نمیشم، ولی محض اطلاعتون عرض کنم که زالوتی که شما میفرمایید یا سایر دوستان نه اینکه وجود نداشته باشه وجود داره ولی نه اینکه بری مسکو بگی
Просить КупитьyT Золото
و فرضا 150 میلیون بدی و یکی بخری.
نه اصلا اینجوری نیست .خیلی جالبه وقتی برید اونجا و بگید میخوام یه زالوت بخرم یا به قول خودشون زولوتو میبرنت مغازه طلا فروشی.
بگی نه منظورم فلزیاب زالوته میبرنت مغازه های فلزیاب فروشی که بهتراز اونارو هم داریم تو همین ایران.
عذر میخوام وارد بحثتون شدم خواستم تجربه ای که داشتم عرض کنم خدمتتون.
به این دلیل که حتی اگر پول خرید زالوتم داشتین به این راحتبا نیست خودشونم متوجه نمبشن برید مسکو واسه گردش جای خوبیه ولی واسه خریدن زالوت من که نتونستم.
موفق باشید

سلام معنی این سه کلمه روسی (Просить КупитьyT Золото) شما به فارسی میشه "درخواست برای خرید" !!! :D این چه ربطی به زالوت و گنج یابی و این جور مسائل داره؟؟؟؟ میشه توضیحی دهید؟؟؟؟ ممنون

شنبه 19 مهر1393 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمد رضای عزیز حالا که جنابعالی مسلط به این زبان روسی هستید میشه بگید مغنای این زالوت چی میشه
هرچند میدونم که جنابعالی یقینا میدونید که حتی تلفظ این اصطلاح هم غلط میباشد اونو کاری ندارم بزار همون زالوت بمونه ولی معنایش رو لطفا بفرمایید
متشکرم

یکشنبه 19 مهر1393 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام کلمه زولاتا در روسی به معنای طلا است. زالوت وجود نداره و احتمالا چون تلفظش برای دوستان فارسی زبان ساده تره به این شکل بیانش میکنن. بنده در حال تحقیق در مورد این دستگاه مرموز هستم. یک گروه تجسس 13 نفره رو با زیر دریایی ضد رادار به روسیه اعزام کردم. :)) :D اگر اطلاعاتی گرفتم حتما به اطلاع شما دو ستان خواهم رساند.

یکشنبه 20 مهر1393 - 1:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

پس روسا واسه چی زالوت نظامی طراحی کردن فکر کردی زیر دریایتو با نهنگ اشتباه میگیره :D

یکشنبه 20 مهر1393 - 1:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

زالوت=نامیست در جهت کلاهبرداری و شیادی در دنیای گنج یابی

یکشنبه 20 مهر1393 - 2:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یکی از تکنیکهای ساخت زالوت:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cargo_scanning
Radiography
Gamma-ray radiography
Gamma-ray image of a shipping container showing two stowaways hidden inside
Gamma-ray image of a truck showing goods inside a shipping container
A truck entering a gamma-ray radiography system

Gamma-ray radiography systems capable of scanning trucks usually use cobalt-60 or caesium-137[7] as a radioactive source and a vertical tower of gamma detectors. This gamma camera is able to produce one column of an image. The horizontal dimension of the image is produced by moving either the truck or the scanning hardware. The cobalt-60 units use gamma photons with a mean energy 1.25 MeV, which can penetrate up to 15–18 cm of steel.[7][8] The systems provide good quality images which can be used for identifying cargo and comparing it with the manifest, in an attempt to detect anomalies. It can also identify high-density regions too thick to penetrate, which would be the most likely to hide nuclear threats.
X-ray radiography

X-ray radiography is similar to Gamma-ray radiography but instead of using a radioactive source, it uses a high-energy Bremsstrahlung spectrum with energy in the 5-10 MeV range[9][10] created by a linear particle accelerator (LINAC). Such X-ray systems can penetrate up to 30–40 cm of steel[11] in vehicles moving with velocities up to 13 km/h. They provide higher penetration but also cost more to buy and operate.[8] They are more suitable for the detection of special nuclear materials than gamma-ray systems. They also deliver about 1000 times higher dose of radiation to potential stowaways.[12]
Dual-energy X-ray radiography

Dual-energy X-ray radiography[13]
Backscatter X-ray radiography

Backscatter X-ray radiography
Neutron activation systems

Examples of neutron activation systems include: Pulsed Fast Neutron Analysis (PFNA), Fast Neutron Analysis (FNA), and Thermal Neutron Analysis (TNA). All three systems are based on neutron interactions with the inspected items and examining the resultant gamma rays to determine the elements being radiated. TNA uses thermal neutron capture to generate the gamma rays. FNA and PFNA use fast neutron scattering to generate the gamma rays. Additionally, PFNA uses a pulsed columnated neutron beam. With this, PFNA generates a three-dimensional elemental image of the inspected item.

]

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 20 مهر1393 - 7:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب گریوانت این تکنیک امنیتی اشعه ایکس همینطور که می بینید برای اسکن ماشینهای سنگینه که اندازه یه سوله است که بعضی ایست بازرسی های ایرانم داره از اینها که تازه از دیواره تریلی رد بشه و داخل رو نشون بده پس برای چند متر صخره باید این زالوت من درآوردی اندازه بوینگ باشه

یکشنبه 20 مهر1393 - 9:52pm

باسلام به دوستان عزیز با این تفاسیری که من از زالوت خوندم یک مسئله قطعیه و اون اینکه سیستم کارکردش قطعا اشعه ایکسه اونم با طول موج 10نانومتر تنها سیستمی که تمام نادیده های زیر زمین رو آشکار میکنه فقط و فقط اشعه ایکسه و درسته خطای صفر درصد داره چون اصلا با املاح و چیزهای دیگه کاری نداره و فقط اون چیزی که هست رو نشون ميده یکی از مهندسینی که از دور میشناسمش خیلی رو ساختش کار کردن و مشکل بزرگشون در قسمت آشکار ساز امواج برگشتیه و به گفته خودش هنوز علم ایرانیا برای حل مشکل آشکارساز کامل نشده.

دوشنبه 4 آبان1393 - 1:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان هرگز با اشعه ایکس شوخی نکنید. چون به شدت سرطان زا است. حالا یکی دو بار در حد کسری از ثانیه واسه عکسبرداری از بدن مشکلی نداره ولی اگر مدت زمان از ثانیه بگذره، به خاطر ایجاد جهش در دی. ان. آ. سلولهای بدن و ایجاد سرطان حتی به تمام گنج های جهان هم نمی ارزد.

دوشنبه 5 آبان1393 - 10:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure