انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:30pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 5 پست ] 
 زالوت روسیه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

زالوت روسیه

دوشنبه 6 آبان1392 - 5:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه کسی درمورد دستگاه زالوت روس اطلاعات وعکس داره زحمت بکشه بذاره کسانی که لازم دارن استفاده کنن ممنون

دوشنبه 6 آبان1392 - 6:01pm

آقا سلام من دنبال یه دستگاه زالوت هستم هم شرایط خرید دارم هم شرایط کار به صورت شراکتی و شارژی لطفا اگه کسی هست اطلاع بده sourenaeng@live.com

سه شنبه 3 تیر1393 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
از دوستان خواهش میکنم در مورد این فلزیاب تاپیک الکی باز نکنن چون در مورد این فلزیاب 2 تا تاپیک هست و زیاد خودتونو در گیر این فلزیاب نکنین

gladyator_089

چهارشنبه 3 تیر1393 - 2:03am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

از مهندس حمید میخوام این تاپیکو قفل کنه چون یه تاپیکی به همین عنوان زده شده دیگه این زیادیه همین جوریشم ترافیک بالاست

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 5 تیر1393 - 4:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f , teknisyen1071 و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure