انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 6:11pm

پاسخ به موضوع  [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 398 , 399 , 400 , 401 , 402 , 403 , 404 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید عزیز و کاشگر جان لطفا راهنمایی کنید میکرو پرگرام کردم ولی رو صفحه ال سی دی فقط مربع مشکی رنگ نشون میده. با 2 تا میکرو امتحان کردم چندبار پرگرام کردم ولی بازم نشد. الانم کریستالو عوض کردم ولی بازم هیچی. باید چه کار کنم یعنی اشتباه پرگرام میکنم؟

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 12:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم مراحل پرگرام کردن. مهندس جان لطفا بررسی کنید @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 12:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام دستگاه این جانب هم مشکل دستگاه آقا میلاد رو داره یعنی قسمت بالای ال سی دی مربع مربع هست .
فقطکافیه اتصال مثبت ومنفی ال سی دی و cxیا همون پین اول وصل باشه این اتفاق میوفته ال سی دی رو هم عوض کردم بازم همون مشکل هست دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم.

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعدازپروگرام کردن برنامه روببندین دوباره بازکنین ورویreadکلیک کنید ببینیدایسی بخوبی پروگرام شده یاخیراگه همه گزینه ها0000000بود پروگرام نشده.
اتصالات ال سیدی از روی بردمدار تا السیدی توسط مولتی متر تست شود.
پتانسیومترتنظیم کنتراست چک شود.

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parashm نوشته است:
fereidon نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز
از دوستان گرامی اگر دز مورد نحوه تغییر کام در ویندوز اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند
برای انتقال اعداد به استوفر ، ویندوز کام ورودی رو 17 معرفی می کنه ولی اسنوفر فقط تا کام 8 قابل تنظیمه دوستان چه جوری این مشکلو حل کردن لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

یا حق @};- @};- @};-

دوسته عزیز برید قسمت دیویس منجر و بعد بررویه پورتها کلیک کنید تا لیست پورت مشخص بشه بر رویه پورت مورد نظر که میخواید تغییرش بدید کلیک راست کنید پروپرتیس رو انتخاب کنید در تب بالا وارد قسمت پورت ستینگ بشید و بعد ادونس را انتخاب کنید در قسمت پایین کام پورت نامبر رو به پورت مورد نظر خودت تغییر بده

parashm دوست عزیز به خاطر راهنماییت سپاسگزارم

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 3:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام میلاد جان
دوست عزیز شما به احتمال خیلی زیاد تو پروگرام کردن مشکل داری برای استفاده از این پروگرامرت باید به روش زیر عمل کنی
اول آیسی رو تو پروگرامر قرار بده بعد نرم افزار رو باز کن ایسی باید به صورت اتومات شناسایی بشه بعد شناسایی آیسی فقط گزینه erase رو بزن بعد که میکروی شما کامل پاک شد در قسمت پایین سمت راست یه گزینه داری به اسم auto import tex + write device این گزینه رو انتخاب کن از داخل پنجره باز شده فایل هگز رو انتخاب کن و اوکی کن دیگه به چیزی دست نزن خودش همه چیز رو تنظیم میکنه بعد اتمام کار ایسی رو تو مدار جا بزن
موفق باشی :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 3:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون شکیب جان مال من درست شد البته نورشم خیلی زیاد و دوتا پتانسیومترو تنظیم کردم شماره ها معلوم شد.

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 3:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
سلام میلاد جان
دوست عزیز شما به احتمال خیلی زیاد تو پروگرام کردن مشکل داری برای استفاده از این پروگرامرت باید به روش زیر عمل کنی
اول آیسی رو تو پروگرامر قرار بده بعد نرم افزار رو باز کن ایسی باید به صورت اتومات شناسایی بشه بعد شناسایی آیسی فقط گزینه erase رو بزن بعد که میکروی شما کامل پاک شد در قسمت پایین سمت راست یه گزینه داری به اسم auto import tex + write device این گزینه رو انتخاب کن از داخل پنجره باز شده فایل هگز رو انتخاب کن و اوکی کن دیگه به چیزی دست نزن خودش همه چیز رو تنظیم میکنه بعد اتمام کار ایسی رو تو مدار جا بزن
موفق باشی :-BD

کاوشگر جان ممنون همین الان درستش کردم تنظیمات دست نزده بودم فقط درجات پتانسیومترو کم زیاد کردم اعداد معلوم شد بازم تشکر از شما کاوشگر عزیز

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 3:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز درمورد این اسکن میتونید کمک کنید.۴ستون و ۶سطر بود نمیدونم چرا اینطوری شده...ممنون

جمعه 15 خرداد1394 - 12:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از مهندس حمید عزیز و کاوشگر عزیز تشکر میکنم بعد چند روز بلاخره این مدارو تمام کردم @};- و داخل جعبه قرار دادم. :-BD فقط یه مشکلی که دارم اینه که دکمه down کار نمیکنه یعنی اعداد c و r را با up بالا میره ولی برا کم کردنش down عمل نمیکنه. هم دکمه و هم سیم رابط به مدارو عوض کردم ولی تغییری نکرد.برا اینکه بخوام زیر مدارو چک کنم کلی از سیمهارو باید از قلع جدا کنم برا همین اول خواستم مطمن شم که مشکل داره یا نه. لطفا اعدد روی ال سی دی رو هم بررسی کنید ببینید مشکل داره یا نه. در حالت عادی و بدون اتصال به پراب به این صورته

جمعه 15 خرداد1394 - 4:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 398 , 399 , 400 , 401 , 402 , 403 , 404 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 67 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure