انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 2:59pm

پاسخ به موضوع  [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 258 , 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام

دوستان من هم بعد از مطالعه این تایپک علاقه مند شدم که حتما بسازمش. فقط به راهنمای شما عزیزان نیازمندم. اول از همه قطعات جنس خوبو باید از کجا گیر بیارم. و چه مارکی از قطعات بهتره؟ کجای تهران بیشتر قطعات الکترونیکی دارن که همه قطعاتو بتونم با بهترین کیفیت تهیه کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

یکشنبه 15 تیر1393 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا گرگین تو تهران قطعاتش موجوده در ضمن اگر از دست ما هم کمکی بر بیاد دریغ نمیکنیم اگر بسازی ضرر نمیکنی

دوشنبه 16 تیر1393 - 10:23am

ebi-gold نوشته است:
آقا گرگین تو تهران قطعاتش موجوده در ضمن اگر از دست ما هم کمکی بر بیاد دریغ نمیکنیم اگر بسازی ضرر نمیکنی

ebi-gold عزیز ممنون از راهنمایت. کجای تهران بیشتر قطعات الکترونیک دارند؟ و سوال دیگه که خیلی هم برام مهم هست. اینه که قطعات با چه مارکی بهترین کارایو دارند. مثلا خازنها چه مارکی بهتره و همینطور مقاومتها و دیودها و.... دوستانی که ساختند و همچنین زحمت میکشند و برا کسای هم که نمیتونند بسازند هم میسازند صد در صد بهتر میدونند. ebi-gold عزیز لطفا راهنمای کنید

دوشنبه 16 تیر1393 - 12:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز قطعات رو میشه از تهران تهیه کرد از جوان الکترونیک یا پایا الکترونیک ولی باید تو انتخاب خازن ها نهایت دقت رو بکنید که خازن ها همون ظرفیتی که روشون نوشته رو داشته باشن و از مقاومت 1 در صد استفاده کنید و سیم کشی مدار رو هم باید از سیم هایی که نویییز ایجاد نمیکنه استفاده کنید

دوشنبه 16 تیر1393 - 3:49pm

ebi-gold نوشته است:
دوست عزیز قطعات رو میشه از تهران تهیه کرد از جوان الکترونیک یا پایا الکترونیک ولی باید تو انتخاب خازن ها نهایت دقت رو بکنید که خازن ها همون ظرفیتی که روشون نوشته رو داشته باشن و از مقاومت 1 در صد استفاده کنید و سیم کشی مدار رو هم باید از سیم هایی که نویییز ایجاد نمیکنه استفاده کنید

از راهنمایتون خیلی خیلی سپاس گذارم دوست من ممنونم

دوشنبه 16 تیر1393 - 8:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان و اساتید
لطفا اگه امکانشو دارید به خروجی دستگاه که 137 هرتز تولید میکنه یه بلندگو وصل کنید ببینید که صدای تولید شده یکسره هست یا اینکه هر حدود 3 ثانیه یک بار یه مکث کوچیکی میکنه و دوباره صدا بیرون میاد هر کی میتونه یه برادری بکنه و اینو تست کنه ممنونش میشم و تا عمر دارم دعاش میکنم
قربونه همه @};- @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

سه شنبه 17 تیر1393 - 2:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت اساتيد محترم ميشه يك توضيح درستي از اين دستگاه بديد كه ميشه روش كار كرد و تصوير زنده رو از لب تاپ نگاه كرد يا نه ؟

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
sajadm2296 نوشته است:
با سلام خدمت اساتيد محترم ميشه يك توضيح درستي از اين دستگاه بديد كه ميشه روش كار كرد و تصوير زنده رو از لب تاپ نگاه كرد يا نه ؟

سجاد جان اینطور نیست این دستگاه میتونه لایه های زمینو شبیه سازی کنه و کارکردش براساس مقاومت سنجی هستش :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 17 تیر1393 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا علي رضا ممنون از پاسخ خوبتون

سه شنبه 17 تیر1393 - 8:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
archilO نوشته است:
سلام دوستان و اساتید
لطفا اگه امکانشو دارید به خروجی دستگاه که 137 هرتز تولید میکنه یه بلندگو وصل کنید ببینید که صدای تولید شده یکسره هست یا اینکه هر حدود 3 ثانیه یک بار یه مکث کوچیکی میکنه و دوباره صدا بیرون میاد هر کی میتونه یه برادری بکنه و اینو تست کنه ممنونش میشم و تا عمر دارم دعاش میکنم
قربونه همه @};- @};- @};-

سلام دوست عزیز
من امتحان کردم و همانطور که گفتید یک صدای "بیزززززززززز"
بصورت ممتد که حدود هر 3 ثانیه خیلی سریع قطعو وصل میشه ..اگه دوستان هم تست کنند و نتیجه رو اعلام کنند خیلی خوب میشه .فکر من رو هم مشغول کرد. @};-

سه شنبه 17 تیر1393 - 9:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 258 , 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: coling و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure