انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 12 خرداد1403 - 4:19pm

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
بعد از كلي با دستگاههاي مختلف كار كردن و به نتيجه مطلوب نرسيدن حالا اومديم دنبال يه يون ياب كم خطا شبيهه mineoro fg90 چون گفته ميشه يون يابها عمق براشون مهم نيست و يونهايي كه به سطح خاك ميان براحتي ميگيرند اگه اين چنين باشه اگه باري تو اتاقك محفوظ باشه كه يوني نتونه ازون خارج بشه ديگه كارايي نداره؟
ممنون
اين سواليه كه از هر صاحب نظري ميپرسم نظر شما چيه! :-?

نظر من:
اين همه زمين خدا.ولش كن برو يه جا ديگه كاري نداره كه!!.همه جا كه يون ها محفوظ نميمونن كه YMWHISTLE

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 1:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ضمنا جاي اين حرفم اينجا نيستا اما ميگم.اي كاش تو سايت يه بخش با نام بخش رباتيك باشه.توش طراحا نقشه رباتايي رو بزارن كه بتونن حداقل 5 كيلو وزن تحمل كنن دوربين داسته باشن.فايدش اينه كه مثلا يه جايي يه غاري چيزي بود بدون اين كه صدمه ببينيم ربات بره تو و عكسبرداري و فيلم برداري كنه تله هارو ببينه و . . .
يا مثلا يه دوربين يا يه دسگاهي بسازيم كه تو شب ديد رو افزايش بده آيا همچين مداري هس كه طيف نور هارو مث مادون قرمز به نور مرئي تبديل كنه؟؟!!
يا روش ساخت يه وسيله براي محافظت از خطرات حيووناي وحشي.من يكي طراحي كردم خيلي خوب و موثره يه چيزي كه دم دست باشه ولي دست آدمو بند نكنه(رو دست سوار رشه)

لطفا اين حرفامو پيگيري كنيد.واسه موفق شدن فقط به فلزياب احتياج نيس بايد اين چيزا هم باشن.

تصویر

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
آره مثل فيلمهاي جمز باند 007 تازه ميتونيم موشهارو آموزش بديم دوربين زير شكم موش ببنديم بفرستيم تو اين سوراخ و تو اون سوراخ :o)

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 11:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
آره مثل فيلمهاي جمز باند 007 تازه ميتونيم موشهارو آموزش بديم دوربين زير شكم موش ببنديم بفرستيم تو اين سوراخ و تو اون سوراخ :o)

باشه تو به مسخره بگير.پسر تو اين كار بايد از عواملي كه باعث شكستت ميشن يه قدم جلوتر باشي.بايد فكر كني.آره جيمز باند كجاش مسخرس؟موش هم مسخره نيس.بالاخره يه راهه برا رسيدن به هدف.اين سايت واسه درست كردن دستگاه نيس فقط .اگه اينطور بود ن توش راجب علوم غريبه حرف ميشد ن نسخه اي در كار بود نه گفنو گو راجب غارها و مكان ها و نه چيز ديگه اي بجز فلزياب.پس معلومه اين سايت براي تحقق موفقيت در كار عملي ساخته شده ما بايد قدر اين فرصتو بدونيم.بي حساب عمل كني،با يه دستگاه حتي گرون قيمت و قوي و يه بسم الله سرت رفته به باد.باااااااااااااااااااااااااااااااااايد برنامه ريزي داشته باشي.شوخي نيس بري يه جايي بكني در بياد بياي پولدار شي!سي چل درصد اينكارا سر همين بي حساب عمل كردنا آدمارو به مرگ متصل كرده.تو كه نميخاي كانتكت شي؟؟؟!!!ميدوني چن نفر زير همين غار ها له شدن؟جلو چش خودم يه سنگ چن تني كم مونده بود دوستمو كتلت كنه.اينا شوخي نيس.از من گفتن بود بالاخره
شايدم حرفام خنده دار بود!!!ولي من كه خندم نگرفت

تصویر

جمعه 30 خرداد1392 - 12:52am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

درسته امیر حسن جان ,من با حرفات کاملا موافقم ,اصلانم رویا پردازی نیست میشه ساخت و ازش بهره برد,من خودم یه زمانی تو فکر ساخت یه ردیاب پرنده بودم , به این صورت که بعد از پرواز و اسکن زمین درست رو نقطه بار فرود بیاد

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 30 خرداد1392 - 1:35am
استادیار
استادیار

hoshi نوشته است:
درسته امیر حسن جان ,من با حرفات کاملا موافقم ,اصلانم رویا پردازی نیست میشه ساخت و ازش بهره برد,من خودم یه زمانی تو فکر ساخت یه ردیاب پرنده بودم , به این صورت که بعد از پرواز و اسکن زمین درست رو نقطه بار فرود بیاد

منم موافقم خواستی ردیاب پرنده درست کنی رو کمک منم میتونی حساب کنی ;)

جمعه 31 خرداد1392 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما به دل نگير دوست من خواستم جو كمي عوض بشه نقطه زن پرندش هم ساخته شده! تمام تخيلات انسان بالاخره يجورايي به حقيقت ميپيونده نگران نباشيد حالا بگيد تو ساخت PD كي كمك من ميكنه؟

شنبه 31 خرداد1392 - 2:48am
مدیر کل
مدیر کل

خدمت آقا مهران عزیز و سایر دوستانی که روی این پی دی کار کردن یا دارن میکنن و تلاششون قابل تحسین و تقدیر هست ؛ ولی عرض کنم اگر میخواین از پی دی جواب بهتری بگیرین حتما برین سراغ پی دی Totem که در همین انجمن هم موجوده. چون اون پی دی هم ساختش کمی راحت تره و هم اگر درست ساخته بشه فکر میکنم جواب بهتری میده و این مساله از نتایج کار کسانی که روی اون کار کردن هم مشخصه.
این پی دی که در این تاپیک مورد بحث هست رو خیلیا روش کار کردن و آرش عزیز هم خیلی قبلتر ساخته و ازش جواب گرفته. ولی جوابی که دوستان تا الان گرفتن فکر نکنم راضی کننده و در حد بدرد بخور بوده باشه!

شنبه 31 خرداد1392 - 3:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:

هوشي جان اسم اون ربات كواد روتوره وتوش 4 عددموتور براشلس بكار رفته مدار مجهز به جايرو (ژيروسكوپ) جهت حفظ تعادل هنگام پروازه و ميكرو كنترلر هاي سري avr سرعت لازم رو براي اينكار رو ندارند بايد از arm استفاده شه و كار هركسي نيست واسش برنامه بنويسه ................. خلاصه داداش هر كي پول اضافي داره بياد جلو پولش از اون كار ساخت وطراحيش از من با نصب فلزياب ميشه مين ياب و پروژه رو آخرش ميفروشيم به صنايع دفاع هر كي پول داره بسم الله من در خدمتم
پیوست:
quad-cam3.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 28 تیر1392 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اين بدرد جاسوسي تو حياط دختر همسايه ميخوره يا استخرهاي سرباز :D

شنبه 29 تیر1392 - 11:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 62 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure