انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 14 خرداد1403 - 11:14pm

پاسخ به موضوع  [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 128 , 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kaniii نوشته است:
kavoshgar نوشته است:
دستت درد نکنه کانی جان
کانی جان یه زحمتی برا داشتم اگه برات ممکنه یه بار هم به روشی که من گفتم پراپ زنی کن ببینیم نتیجه چی میشه
حتی اگه دو ردیف هم باشه نتیجه مشخص میشه
خیلی ممنونم @};- @};- @};-

داداش گلم امتحان كردم نتيجه ميده اما تصاويرش با اين روش فرق داره يعني همينه فقط واضح نيست اما نتيجه يكيه

خوب یه فکرایی تو سرم دارم بزار امتحان کنم اگه نتیجه داد فکر میکنم تصاویر با کیفیتی بتونیم بگیریم (البته این در حد یه نظریه هستش دوستان عجله نکن تا ایشالا بتونیم نتیجه خوبی بگیریم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 12:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
اقا کانی ساکتورات رو چند باید باشه?

1 بهترين گذينه هستش البته بسته به نوع خاك سلكتور 2 رو تنظيم ميكنند خاك معمولي 1 باشه قرمز يا همون رس بدليل سختيش نسبت به خاك معمولي روي 2 خاك تقريبا سياه كه سخت تر از خاك معموليه ويا خاكي كه توش سنگ زياد باشه و بتوان پراپ زني كرد 3 در همين حد رو انجام بديد كافيه براي اطلاعات بيشتر هم ميتوني به منابع موجود در نت در مورد خاك و زمينشناسي و اينحرفا كه خيلي چيزا گير آدم مياد مراجعه كنيد به نتايج خوبي ميرسيد . اجركم عند الله

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 12:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ganbari نوشته است:
ضمنن تو تصاویرت اون قسمت های سفید رنگ حفره است بغیر از تونل؟وایا میشه عکس رو تو رنگهای متفاوت دید و چگالی نقاط مختلف زیر زمین با این رنگا تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در کل از شما و همه استادای انجمن یه دنیا تشکر می کنم امید وارم همیشه شاد وپیروز باشید

خيلي ممنونم دوست من در واقع بايد از مهندس تشكر كرد و از برادر زحمت كش عزيز كاوشگر كه فك كنم يه جور سورپرايزي برامون داره كه من منتظر نتايج مفيدشون هستم. بله انواع عكس ميتوني داشته باشي كه همه اين تنضيمات در نرم افزار اسنيفلر هست سه نوع رنگي و چهار نوع سياه و سفيد كه هر كدوم اطلاعات بسيار مفيدي رو بهت ميده

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
Kaniii نوشته است:
kavoshgar نوشته است:
دستت درد نکنه کانی جان
کانی جان یه زحمتی برا داشتم اگه برات ممکنه یه بار هم به روشی که من گفتم پراپ زنی کن ببینیم نتیجه چی میشه
حتی اگه دو ردیف هم باشه نتیجه مشخص میشه
خیلی ممنونم @};- @};- @};-

داداش گلم امتحان كردم نتيجه ميده اما تصاويرش با اين روش فرق داره يعني همينه فقط واضح نيست اما نتيجه يكيه

خوب یه فکرایی تو سرم دارم بزار امتحان کنم اگه نتیجه داد فکر میکنم تصاویر با کیفیتی بتونیم بگیریم (البته این در حد یه نظریه هستش دوستان عجله نکن تا ایشالا بتونیم نتیجه خوبی بگیریم

هر تلاشي و هر كاري بكنيد براي تك تك اقداماتتون پيشاپيش ممنونم چون ميدونم مطالبتون مفيد خواهد بود.موفقيت شما نهايت آرزومه

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من بيشتر از 12 ساله دنبال كار زير خ خ كي ام و تا بحال جايي به قشنگيه و دست نخوردگي اين مورد كه اسكنش رو گذاشتم نديدم يه عكس ازش گرفتم ديروز غروب كه تو گوشيه دوستمه شب حتما ميزارم كساني كه همكارمم نگاه كنيد ببينيد واقعا اين جا همون ليليه گمشده مجنون نيست . :D مين ليليمو پيدا كردم شب ميوفتم بجونش :)) اميدارو همه شما هم ليليتونو پيدا كنيد ;;) ;)

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز کانی جان ممنون از جوابتان.
امید وارم بشه از این دستگاه ایده گرفت و یه اسکنر خوب و دقیق ایرانی ساخت من بعد از اتمام چنس حتما این دستگاه رو می سازم تا بشه روش کار کرد .
یاحق موفق باشید

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kaniii نوشته است:
دوستان من بيشتر از 12 ساله دنبال كار زير خ خ كي ام و تا بحال جايي به قشنگيه و دست نخوردگي اين مورد كه اسكنش رو گذاشتم نديدم يه عكس ازش گرفتم ديروز غروب كه تو گوشيه دوستمه شب حتما ميزارم كساني كه همكارمم نگاه كنيد ببينيد واقعا اين جا همون ليليه گمشده مجنون نيست . :D مين ليليمو پيدا كردم شب ميوفتم بجونش :)) اميدارو همه شما هم ليليتونو پيدا كنيد ;;) ;)

دوست خوبم دقیقا 11 سال هم هست که من تواین رشته ام ولی تا بحال نتونستم اون (ذلیل مرده لیلی) :D رو پیدا کنم باور کن برات دعا میکنم :YMPRAY: که امشب به مراد دلت برسی چون از موفقیت دیگران هم من لذت میبرم
خدایا ... :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كاوشگر عزيز شما رو به يه همكاري دعوت ميكنم در مورد تحقيق و تلاش براي پراپ زني بر روي زمينهاي غير هموار اطلاعات بدست اومده رو شما به روش خودتون من بروش خودم تا در كل به نتيجه مشترك و قابل قبولي برسيم اگه وقت بزاري ممنون ميشم ادرس آيديمو برات پي ام ميدم نظرت چيه؟

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
Kaniii نوشته است:

دوست خوبم دقیقا 11 سال هم هست که من تواین رشته ام ولی تا بحال نتونستم اون (ذلیل مرده لیلی) :D رو پیدا کنم باور کن برات دعا میکنم :YMPRAY: که امشب به مراد دلت برسی چون از موفقیت دیگران هم من لذت میبرم
خدایا ... :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

اتفاقا عزيز دل من تا حالا 3 بار به ليلي رسيدم مزش تو دهنم مونده اين اگه خدا بخاد همه چيشم درسته چهارمين ليليه كه ميگيرم.(آخه كرد ها زياد زن ميگيرن)

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 1:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من فقط بتونم یه لیلی پیدا کنم خیلی از مشکلاتم حل میشه در مورد اون پیشنهادت هم باهات همپا هستم داداش :)]
حتما شما زحمت زیادی نسبت به من کشیدی که به اون سه تا هم رسیدی ایشالا این چهارمی هم خیره :-BD

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 1:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6475 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 128 , 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 107 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure