انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 9:01pm

پاسخ به موضوع  [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22  بعدی
 minelab ctx 3030 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

البته این قیمتهای شرکت دپار ترکیه است فکر کنم تو ایران گرونتر میدن

شنبه 30 آبان1393 - 12:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ منظورم اینه ک مقایسه شون کنی وعلت بهتر بودنش رو بیان کنی! :) :)
با تشکر

یکشنبه 2 آذر1393 - 10:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

MINLAB2 نوشته است:
سلام میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ منظورم اینه ک مقایسه شون کنی وعلت بهتر بودنش رو بیان کنی! :) :)
با تشکر

من هر جفتشو دارم و با هرجفتش کار کردم وخودم هم از شرکت دپار ترکیه خریداری کردم همه جوره تست کردم deus سرتر از ctx3030 هست البته برای کنار ساحل و داخل آب ctx بهتره ولی در دیگر جاها عملکرد deus خیلی بهتره

دوشنبه 2 آذر1393 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزيز اين دستگاه Deus شرکت xp که شما فرمودين فقط لوپ 9 يا 6 اينچى بر روى آن قابل نصب است که در اين صورت فقط مخصوص سطح و نهايت عمق 50 سانت ميباشد و جزو گروه فلزياب هاى تفريحى است.آيا قابليت نصب لوپ هاى بزرگ را دارد يا خير؟ اگر نداشته باشد به کار دوست عزيزمان نخواهد آمد در صورتى که ctx قابليت نصب لوپ 17 اينچى FBS2 smart coil را دارد که لوپ بسيار خوبيست و تا عمق 2مترى يا کمى بيشتر را سنس خواهد نمود.

دوشنبه 3 آذر1393 - 3:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

miladenعزیز مشه بگی مشکل ctx3030 چی هست ک شما deusرو ب اون ترجیح میدید؟؟؟؟
ب علاوه ایران هم درست میگه هر چی لوپ زرگ تر باشه بهتر میشه جواب گرفت!!!!!نظر شما چیه؟؟؟
میشه کامل وهر چه بیشتر این دو دستگاه رو با هم مقاسه کنید؟بیشتر وارد جزییات بشید؛مثلا ی جسم با اندازه ای مدنظر رو هردو تو ی چ عمقی سنس میکنند؟؟؟توی جاهایی ک املاح داره کدوم بهتر جواب میده؟کدوم یکی خطای کمتری داره؟ایران جان عزیز ctxرو تایید میکنن،نظر شما چیه؟
ایران جان ع سوالی ک میخاستم بپرسم یادم نبود این بود ک ایا این دستگاه ک gpsداره موقعیت ش رو نمیتونن ردیابی کنن؟؟(ctx)یعنی ردیابی رو راحت تر نمیکنه؟؟؟؟
راستی یه موضوع جدید رو میخاستم بذارم البته اگر مدیر محترم موضوع رو تایید کنن.ازتون دعوت میکنم ک شما هم بیایید.
موضوع اینه: کجا را بکاویم؟؟

سه شنبه 4 آذر1393 - 11:28am
مدیر کل
مدیر کل

در اینکه XP Deus جزو بهترین وی ال اف هاست شکی نیست! بنده قبلا که در انجمن های خارجی مطالعه میکردم نظر چند نفر از کسانی که فلزیاب های زیادی رو در اختیار داشتن این بود که این فلزیاب در مجموع از همشون بهتر هست! شما هم میتونین تحقیق کنین. بحث کاربرد برای سطح یا سکه یابی هم کم و بیش در مورد همه این سیستمهای وی ال اف صادقه. طبیعتا سایز لوپ هم اهمیت زیادی داره. Deus لوپ 11 اینچی گرد و 13 در 11 اینچ بیضی هم داره.

سه شنبه 4 آذر1393 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزيز و گراميم MINELAB2 جى پى اس فقط دريافت کننده است و فرستنده نيست ,در اين صورت غير قابل رديابى ميباشد.درضمن شما ميتوانيد آن را غير فعال کرده يا اصلا از گزينه GPS استفاده نکنيد.

حميد عزيز باز هم جز لوپ هاى کوچک است.در ضمن من در مورد Deus چيزى نشنيده ام و حرف شما را رد يا تکذيب نخواهم کرد.قطعا سطح اطلاعات شما بالاست.اما در مورد ctx يکى از دوستان نزديکم کاربر حرفه اى آن است و بسيار از اين دستگاه راضيست.نتيجه گرفته و اين حقير چون ميدانم دستگاه فوق العاده ايست آن را تاييد ميکنم.در مورد دستگاهى که اطلاعات کافى نداشته باشم طبيعتا نظر نخواهم داد.در کل جناب حميد عزيز و دوست داشتنى قصد جسارت نداشتم.

سه شنبه 4 آذر1393 - 4:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ایران عزیز،حمید اقای گرامی؛ :)
از این که تجربیات خودتون رو گذاشتید واقعا متشکرم
اقا حمید میشه بگید که XP Deus چ برتری نسبت ب cxt دارد؟؟؟بیشتر توضیح بدید.ممنون

چهارشنبه 5 آذر1393 - 9:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

ببخشید مهندس حمید من شما رو نمیشناختم الان ک داشتم سیستم های ماهواره ای رو میخوندم فهمیدم شما استاد مایید!!! :-o :-o
مهندس حمید میشه بیشتر راجع به این دودستگاه توضیح بدید،واین ک چرا وکدوم یکی رو برای خرید پیشنهاد میدید؟؟؟؟؟
با تشکر فراوان

چهارشنبه 5 آذر1393 - 9:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام یکی از دوستان من میخواست یکی از اینهارو بخره .لطفا هرکس تجربه کار با اینهارو داره از تفاوت و یا مشخصات هرکدوم اطلاع داشت بفرماید . با تشکر @};-

Garrett GTI 2500 و ctx3030

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

یکشنبه 23 فروردین1394 - 5:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Roverc2 و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure