انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 6:22pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 , 286 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمید جان اگه میشه و راه داره لطفا خودتان یه تایپیک آموزش کار با زمین شناسی انجمن درست کنید . تا من و امثال من بتونیم استفاده کنیم . تو این تایپیک نرمافزار مربوطه و نحوه پرآب زنی و تحلیل اسکنها و نحوه انتقال به لبتاب و کابل رابط و هر چیزی که لازم میدونید را شما استاد بزرگوار و دیگر دوستان عزیز بگین شاید اینطوری دیگه هم سوالات بی مورد کم بشه و هم نتایج بهتری چه برای من تازه کار وهم دوستان باتجربه بدست بیاد پیشاپیش سپاسگذارم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 28 مرداد1393 - 10:28pm
مدیر کل
مدیر کل

جعفر جان نظر شخصی من این هست که اگر همه مباحث در یک تاپیک عنوان بشن بهتره و رشته کلام بیشتر حفظ میشه! :D مسائل مربوط به ساخت مدار که تقریبا کامل گفته شده و دوستانی که ساختن دیگه فقط مشکل اپراتوری و تحلیل تصاویر رو دارن که مدتی هست داره انجام میشه. بنابراین بنظر من تاپیک جداگانه فایده ای نداره و اون هم بعد مدتی به دهها صفحه میرسه و تفاوت مثبتی پیدا نمیکنه. ولی ایرادش این هست که یکی اینجا سوال میکنه و یکی اونجا سوال میکنه و بدتر باعث گیج شدن میشه!

چهارشنبه 28 مرداد1393 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم حمید جان حرف شما درست هست , اما من هر چی گشتم نتونستم ببینم چطوری پرآب زنی کنم و کلید ها و ولومهای دسگاه نمیدونم به چه کار میاد. اگه میشد دوستان یه توضیح کامل در مورد تک تک کلیدها و یک فیلم از نحوه پرآب زنیشان میزاشتن خیلی خوب بود. باز هم ممنونم از شما ودیگر دوستان.

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 7:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

ببخشید دوستان.کسی میتونه این دستگاه رو بسازه واسم.هزینش چقدر در میاد؟

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 10:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

عمقش چقدره دوستان؟

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 6:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز , این برنامه سورفر را دیروز یکی از دوستان برام از سایت گرفت و برای مشورت برنامه را رو سیستم دوستش که معدن داره و زمین شناسی خونده اجرا کرده بود دوستش بهش گفته بود من این نرمافزار را چند سال پیش کار کردم و تعریف برنامه را کرده بود, اما گفته که برنامه بهتری هم هست که دقت بیشتری داره ! احتمالا تا دوسه روز دیگه میرم اونجا و ازش راهنمایی لازم را میگیرم.

جمعه 31 مرداد1393 - 10:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یکی بیاد این پست یه تکون بده روشن نمیشه انگاری
مهندس حمید خبری از اساتید این پست اقای کانی دارید قرار بود به 9 نفر پست کنند ولی به مشکل خوردن حالا کجان مشکلشون کامل حل شد خبری دارید

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

جمعه 31 مرداد1393 - 6:33pm
مدیر کل
مدیر کل

والا چه عرض کنم از ایشون که خبری نیست هیچ ؛ دوستشون جناب کاوشگر هم که در این مبحث خیلی فعالیت داشتن و من میدونم با هم در تماس بودن ؛ الان ظاهرا در بستر بیماری هستن! ایشالا مشکلات این عزیزان حل بشه. :YMPRAY:

جمعه 31 مرداد1393 - 8:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خوب چندتا مورد هست که من اینجا میگم:اول اینکه شما چه تو حالت تست روشن و یا خاموش بذارین با تغییر گین مقادیر هم تغییر میکنن. دوم اینکه اگه میکرو شما دچار خطاهای عجیب و غریب بشه(پروگرم میشه و ظاهرا هم خوب کار میکنه)حتما میکرو رو عوض کنید.نمونه اون خطلا ها اینه که موقع ارسال دیتا به برنامه اسنافلر مقادر رو دوبار میفرسته.البته شما میتونید مقادر تکراری رو پاک کنید اما خود این یعنی وقت اضافه صرف کردن.ضمن اینکه بعضی از سطرهای انتقالی به برنامه اصلی و اسنافلز همخونی ندارند(مقادر برنامه اصلی مقادیر درست هستند.)سوم اینکه:یه سری از دوستان معتقد هستند که باید در حالت a , b کار کرد و یه سری دیگه میگن در حالت h , l .خود طراح مدار گفته که مقادیر a , b تست هستند پس بنابر این حالت h ,l درست هستند.البته همه این موارد توسط دوستان بازگو شده و من فقط یاداوری کردم

جمعه 31 مرداد1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من یک عکس اموزش روش پراپ زنی رو برای دوستان میزارم شما برای شروع کار اول دستگاه رو روی حالت h ,l بزارید و کلید سلکتور 3 حالته رو روی حالت اول و کلید سلکتور 5 حالته رو زمانی تغییر بدید که یک گیرنده و یک فرستنده رو در ستون اول c1 p1 و یک گیرنده و یک فرستنده رو در سظر اول فرو کردید c2 p2 اعداد h ,l رو نگاه کنید و سعی کنید نزدیک هم باشند و میتونید با کلید سلکتور 5 حالته تنظیم کنید و در پراپ زنی c1 p1 در ستون اول ثابت میمونه و c2 p2 یک متر به یک مترو پراپ زنی میکنید و ذخیره میکنید یعنی وقتی c2 p2 رو در سطر اول فرو کردید روی ال سی دی دستگاه زیر اعدادh ,l رو میزارید r1 c1 و سیو رو میزنید c2 p2 رو یک متر جلوتر میریر و رو سطر دوم که فرو کردید روی ال سی دی رو میزارید r2 c1 و سیو رو میزنید اگه شما این پراپ زنی رو بتونید در 10 سطر انجام بدید یعنی تونستید تا 5 متر زیر زمین رو اسکن کنید بعد از تمام شدن ستون اول c1 p1 رو به ستون دوم انتقال داده و ثابت میمونه و c2 p2 رو یک متر جلوتر در سطر اول فرو کرده و روی ال سی دی رو r1 c2 گداشته و ذخیره میکنید ویک متر به یک متر جلو رفته و پراپ زنی و ذخیره کنید پیروز و سر بلند باشید یک فیلم هم از روش انتقال تصویر به کامپیوتر و درست کردن تصاویر برای شمادوستان میزارم فقط برای دوست خوبم آقای کاوشگر دعا کنید تا حالشون خوب بشه کوچیک شما ابی گلد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 31 مرداد1393 - 12:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 , 286 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure