انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 12:04am

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 دستگاه دستساز عجیب (سوپر مگا) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط خوندن جالبه یکم سرگرم کنندست :D

شنبه 1 خرداد1394 - 12:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا حمید و دوست عزیز. با تحلیل و نوع بردها و قطعات مورد استفاده در این جعبه میشه یه چیزهایی دستگیرمون بشه و حتی اون چراغ قوه که به نظر میرسه یک فرستنده باشه و باید مشخص بشه چه امواج یا نوری از خودش ساطع میکنه که موجب قطع انتن موبایل میشه.تعریف دستگاه با اصول کارکرد اینچنینی زیاد به گوش میرسه و به نظر میاد یه مقدار بیشتر باید در موردشون تفکر کرد. از شما دوست عزیزهم خواهش میکنم اگر دسترسی مجدد دارین یک مقدار در مورد نحوه کارکرد اپراتوریش و همچنین چند عکس از اسکنها و قسمت نمایشگر دستگاه بزارین تا بهتر و کاملتر بررسی بشه.با تشکر فراوان

شنبه 1 خرداد1394 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا گوگه من نشنيدم اسکن داشته باشه اما قبول دارم با توجه به توصيفات دايى اون ليزر حکم شعاع زن رو داره اما فرستنده نيست حکم گيرنده يون رو داره به اينصورت که يون با برخورد با نور ليزر توسط حسگری خاص بسامد موجود زو ميسنجه و دستگاه عکس العمل نشون ميده البته اين نظر منه اما ميشه بيشتر در بارش تمرکز کرد توسط اين دوستمون

خدايا مددی کن

شنبه 1 خرداد1394 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم شکل ظاهری دستگاهه که یکبار طرف رو بجرم قیافه با این وسایل گرفتن وبردنش پاسگاه که بعد از سوال وجواب ولش کردن و موقع خارج شدن گفت بیزحمت اون ضبط و چراغ قوه مارو هم بدین که دادن بهش و با یه لگد پشت شلوارش بدرقش کردن :)) =))

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

شنبه 2 خرداد1394 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
ولی خداییش جاسازش خوبه منم یه ضبط صوت قدیمی دارم چنتا مدار توش جا میشه :D چراغ قوه هم ایده خوبیه برای سنسورها YMWHISTLE

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 2 خرداد1394 - 1:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه واقعا جواب داده باشه :-BD :-BD :-BD :-BD :-BD :-BD

شنبه 2 خرداد1394 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Asort1 نوشته است:
اینم شکل ظاهری دستگاهه که یکبار طرف رو بجرم قیافه با این وسایل گرفتن وبردنش پاسگاه که بعد از سوال وجواب ولش کردن و موقع خارج شدن گفت بیزحمت اون ضبط و چراغ قوه مارو هم بدین که دادن بهش و با یه لگد پشت شلوارش بدرقش کردن :)) =))

داداش شما لا اقل چراغ قوه رو بشکاف اگه مداری با. منطق توش بود ميشه اميدوار شد

خدايا مددی کن

شنبه 2 خرداد1394 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان. به نظر بنده اگر و واقعاً اگر چنین چیزی باشه که با یونیابی بخواد شعاعزنی بکنه یکی از این 2 حالته:

1- اگر واقعاً لیزر داشته باشه باید شعاع خروجی نور یکپارچه دیده بشه یعنی نور مرئی لیزر چرا که برای تولید لیزرهای نامرئی توانهای خیلی بالایی میخواد و با باطری-ماطری تولید نمیشه. از افرادیکه مدعین کارشو دیدن آیا اشاره ای به وجود نور مرئی خطّی(یکپارچه) کردن؟

2- اگر نوری دیده نشده احتمال بسیار قوی از امواج مادون قرمز استفاده میکنه شبیه اونچه مینه اورو در سیستماش به کار میگیره.
خوب اون طرف هم طبیعتاً اساس سیستمشو راست وحسینی افشا نمیکنه که، اومده چند تا اصطلاح غلط-غلوط رو به عمد تحویل سایرین داده تا از اصل مطلب پرتشون کنه.

شنبه 2 خرداد1394 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برشما جناب mahmoob51عزیز
نور لیزر کاملا مرءی وبصورت خطی هست و بابرق شهری چراغ قوه رو شارژ میکنن و جای شارژرش هم مثل جای فلش خور هست.نورش شبیه همین لیزراست که توی فوتبال میندازن تو چشم دروازه بانا :D

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

شنبه 2 خرداد1394 - 6:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
Asort1 نوشته است:

داداش شما لا اقل چراغ قوه رو بشکاف اگه مداری با. منطق توش بود ميشه اميدوار شد

چشم ببینم اگر نبرده باشنش میرم بازش میکنم البته اگر بتونم چون یکبار هم اول دستگاه رو روشن کردم بعد چراغ قوه رو رفیقمون ناراحت شد که اگر اول چراغ قوه رو روشن نکنی احتمال داره یکی از آیسیا یا نمیدونم سنسوراش یه همچین چیزایش بسوزه حالا میترسم چراغ قوه رو باز کنم چیزیش بشه بندازن گردن ما.ولی بتونم بازش میکنم.

شنبه 2 خرداد1394 - 6:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 91 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure