انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 12 خرداد1403 - 9:41am

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

fflrxx نوشته است:
سنه دژ نوشته است:
خوبه
اتفاقا باید به همه چیز دقت کرد و بررسی کرد و رابطه پیدا کرد ،تا بتونید متفاوت باشید

درمقام استادی قابل احترام هستید
علم تون هم در زمینه الکترونیک قابل ستایش هست
اما جسارت نشه قصد توهین هم ندارم
متفاوت این انجمن فقط حمید عزیز
و اقا مجتبی هست
میدونید چرا؟
متفاوت اند چون بی چشم داشت علم شون به زبان من مبتدی در طبق اخلاص گذاشتند بی نهایت عضو انجمن فقط میان و استفاده میکنند
اما استاد حمید زحمتش میزاره عموم استفاده کنند متفاوت یعنی این
یعنی با هزاران نفر فرق داشتن

کسی هم از شما درخواست مدار نمیکنه الان دیگه همه میدونن که نباید هم درخواست بکنند یعنی اصلا بعد درخواست کردن بقول معروف مزه کری میده
.
از حاتم طایی پرسیدن از خودت بخشنده تر دیدی/
گفت با وزیر وشاه و چندین نفر وسط بیابان راه گم کردیم
تا رسیدیم به چادر پیرزنی فقیر که فقط 1بز داشت
پیرزن تا از هویت شاه اگاه شد بی درنگ بز را قربانی کرد وکلی خوشحال شد که شاه اونروز مهمان اوست
گفتند حاتم تو که بارها برای شاه مهمانی دادی که چندین شتروگاو براش قربان کردی
حاتم گفت : بله اما من ذره ای از داراییم قربانی کردم
ولی پیرزن همه دار وندارش

ادم هایی هستند که حتی با دستگاه های چند صدمیلیونی هرگز موفق نخواهند شد
وکسانی هم هستند که درطالع دارن وقطعا چه با دستگاه یا بی دستگاه موفق خواهند شد
بقول قدیمیا ضرب المثلی هست که میگه
(( خدا به هرکس به اندازه دلش میده ))

قطعا حمید ومجتبی عزیز ودیگر استادان وانشاله شما وهمه اعضای محترم حتی اگه دفینه تو طالع نداشته باشید روزی مقدر از جانب حضرت حق جل جلاله
روزی تان خواهد شد
.

استاد سنه دژ از اول میتونست مثل خیلیا سکوت کنه و نگه که پی دی رو ساخته و کار میکنه
من خودم الان کسی رو میشناسم که دستگاه خیلی بهتر از پی دی ساخته
اما حتی حاضر نیست که بگه چنین دستگاهی ساخته شانسی من هم متوجه شدم
همین که استاد سنه دژ گفت که پی دی رو ساخته و کار میکنه و فلزات ارزشمند رو شکار میکنه یعنی خیلی کمک کرده
ما هم اگه یه مدت روی پی دی کار کنیم قطعا میتونیم بسازیمش

جمعه 28 آذر1399 - 10:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
شما داغی به همین راحتیا نیست

جمعه 28 آذر1399 - 10:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

babrestan نوشته است:

اتفاقا سرد سردم :D

جمعه 28 آذر1399 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
از قدیم گفتن ادم عاقل حتی چیزی که میدونه رو بازم هم میپرسه L-) و انسان نادان نه چیزی میدونه نه چیزی هم میپرسه 3:-O

واقعا از عزیزان یاد گرفتیم و به راهنمایی هاشون اهمیت دادیم و خوب گوش دادیم :-@ باشد که در محکمه خداوند قاضی نباشیم --- هر چیزی وابسته همت ما و اراده اووست :YMPARTY: @};-

جمعه 28 آذر1399 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
wave نوشته است:
babrestan نوشته است:

صدای تلاش بدون نتیجت رو یه مدت دیگه اینجا میخونم اقای سرد

جمعه 28 آذر1399 - 11:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

babrestan نوشته است:
wave نوشته است:
babrestan نوشته است:

صدای تلاش بدون نتیجت رو یه مدت دیگه اینجا میخونم اقای سرد

زیاد مطمئن نباش B-)

جمعه 28 آذر1399 - 11:18pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دوستان خواهشا ، به تلاش و پیشرفت و موفقیت یا شکست همدیگه احترام بزارید
مطمئن باشید تا حالا هزاران نفر تو ایران ، پی دی رو ساختن و موفق به راه اندازی درست نشدن . اما فقط همین چند نفر هستن که تو سایت میبینید ، بقیه سکوت کردن و از موفقیت یا شکست خود چیزی نمیگن
پس قدر همین دوستان حاضر رو بدونید که اینجا هستن . حداقل هرکدام نکاتی رو مطرح میکنن
برای این چند روز دنیا ، خدای ناکرده دل کسی رو نشکنید

لا اله الا هو

شنبه 28 آذر1399 - 12:11am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

زنده باد استاد سنه دژ ، قرار نيست هر كسى رازى رو كشف ميكنه اونو عمومى كنه كما اينكه ايشون در اين رابطه راهنمايهاى زيادى كردن . @};- :YMPEACE:

To be willing is to be able

شنبه 28 آذر1399 - 12:21am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
fflrxx نوشته است:
سنه دژ نوشته است:
خوبه
اتفاقا باید به همه چیز دقت کرد و بررسی کرد و رابطه پیدا کرد ،تا بتونید متفاوت باشید

درمقام استادی قابل احترام هستید
علم تون هم در زمینه الکترونیک قابل ستایش هست
اما جسارت نشه قصد توهین هم ندارم
متفاوت این انجمن فقط حمید عزیز
و اقا مجتبی هست
میدونید چرا؟
متفاوت اند چون بی چشم داشت علم شون به زبان من مبتدی در طبق اخلاص گذاشتند بی نهایت عضو انجمن فقط میان و استفاده میکنند
اما استاد حمید زحمتش میزاره عموم استفاده کنند متفاوت یعنی این
یعنی با هزاران نفر فرق داشتن

کسی هم از شما درخواست مدار نمیکنه الان دیگه همه میدونن که نباید هم درخواست بکنند یعنی اصلا بعد درخواست کردن بقول معروف مزه کری میده
.
از حاتم طایی پرسیدن از خودت بخشنده تر دیدی/
گفت با وزیر وشاه و چندین نفر وسط بیابان راه گم کردیم
تا رسیدیم به چادر پیرزنی فقیر که فقط 1بز داشت
پیرزن تا از هویت شاه اگاه شد بی درنگ بز را قربانی کرد وکلی خوشحال شد که شاه اونروز مهمان اوست
گفتند حاتم تو که بارها برای شاه مهمانی دادی که چندین شتروگاو براش قربان کردی
حاتم گفت : بله اما من ذره ای از داراییم قربانی کردم
ولی پیرزن همه دار وندارش

ادم هایی هستند که حتی با دستگاه های چند صدمیلیونی هرگز موفق نخواهند شد
وکسانی هم هستند که درطالع دارن وقطعا چه با دستگاه یا بی دستگاه موفق خواهند شد
بقول قدیمیا ضرب المثلی هست که میگه
(( خدا به هرکس به اندازه دلش میده ))

قطعا حمید ومجتبی عزیز ودیگر استادان وانشاله شما وهمه اعضای محترم حتی اگه دفینه تو طالع نداشته باشید روزی مقدر از جانب حضرت حق جل جلاله
روزی تان خواهد شد
.

بنده در حد استاد نیستم
در زمینه الکترونیک هم ضعیف هستم و کلی استاد داریم تو سایت که خیلی سطح بالا هستن
منظورم از متفاوت هم ، متفاوت بودن خودم نبود ، بلکه متفاوت بودن سیستم بود
ثبت نام دوباره ی شما را هم تبریک عرض میکنم
قبلا هم بارها توضیح دادم که چرا در فضای عمومی ، نباید مسائل مهم رو آموزش داد
یعنی آموزش دادنش اشتباه است ، لطف نیست و دل داشتن نیست و بزرگی هم نیست
مسائل معمولی تر رو میشه آموزش داد و هیچ جای نگرانی نیست
آموزش فلزیاب پالسی و والف و توباکس اینا ، همه معمولی هستن
اما آموزش دادن کامل چیزی مثل پی دی ، مطمئن باشید که اشتباه محض هست و ربطی به شخصیت بنده هم ندارد
شما نمیتونید درک کنید که اگه هر نفر یک پی دی در دست داشته باشه ، یعنی چی ؟ سعی نکنید که بگید درک میکنم . نه واقعا درک نمیکنید . اگر درک میکردید چنین نمیگفتید
اینکه چیزی رو تصور کنی ، با اینکه ، خودت در اون موقعیت قرار بگیری ، خیلی تفاوت داره . مثل اینه که میری مجلس ختم همسایه و یه فاتحه میخونی و میگی شریک غمتون هستم و برمیگردی خونه . اما هیچوقت در موقعیت اون شخصی نیستی که مادرش مرده و هیچوقت به اندازه ی او غم نمیخوری
فقط تو همین سایت ، نزدیک به 13/000 نفر عضو داریم و مطمئنا میلیونها نفر دیگه هم علاقمند به داشتن چنین سیستمی هستن و مطمئنا 99 درصد مردم ایران نیز ، دوست دارن که گنج پیدا بکنن و مطمئنا 80 درصد مردم ، حاضرن هرچی دارن بفروشن و چیزی مثل پی دی رو داشته باشن که کارآمد باشه و در مدت زمان کمی ، چند برابرشو بدست بیارن
حتی بچه ها و پیرمردها و مادربزرگها هم حمله خواهند کرد
لطمه به میراث فرهنگی کشور بماند
---------------------------------
اینکه { کسی از من درخواست مدار نمیکنه } فقط نظر شخصی شماست
با اینکه قبلا بارها اعلام کردم که نمیفروشم و بطور کامل آموزش هم نمیدم ، بازم
تا حالا صدها نفر تقاضای خرید کردن و صدها نفر تقاضای آموزش
همین حالا هم دهها نفر در خصوصی در حال گفتگو هستن و دارم بهشون نکات زیادی رو آموزش میدم که راه رو اشتباه نرن
یعنی شما نمیتونید درک کنید که این نکاتی که آموزش میدم و هیچ سودی برای بنده نداره ، چقدر ارزش دارن
یعنی اینا آموزش نیستن ، پس چی هستن ؟
همین نکاتی رو که بنده گوشزد میکنم ، ارزششون در حد عمومی کردن یک مدار معمولی هست و گاهی بالاتر
اما فقط آدم خودش میدونه که چی میگم و از لابلای سخنانم متوجه نکات طلائی میشه
قدر زر زرگر شناسد . قدر گوهر ، گوهری
--------------------------------------------------------
با عرض ادب و احترام خدمت استاد حمید
باید خدمتتون عرض کنم که ایشان نیز در مورد " عمومی نکردن مدار آماده کارآمد " به همین نتایجی رسیدن که بنده رسیدم وگرنه میتونستن ردیاب کارآمدشون رو عمومی کنن که هر مرد و نامردی استفاده و سو استفاده بکنه و مردم رو سرکیسه کنه باهاش
بعدش لطفا عمومی کردن فلزیاب پالسی رو با عمومی کردن پی دی ، مقایسه نکنید چون از زمین تا آسمان فاصله دارن با هم
بنده نیز اگر الکترونیک بلد بودم و میتونستم یک فلزیاب پالسی طراحی کنم و البته لطف هم داشتم ، مشکلی نداشتم که اونو عمومی کنم
دهها سال است که اکثر کاوشگران با فلزیابهای پالسی و والف ، در حال گشتن هستن و چیزایی هم پیدا میکنن و روال کاوشگری و گنج یابی ، به همین روال طبیعی خودش داره پیش میره . اینجوری مشکلی نیست
اما نمیتونید تصور کنید که اگه طی یکی دو سال ، همه جا ، جارو بشه ، یعنی چه
نابود کردن میراث فرهنگی کشور بماند
---------------------------------------------
شما اگر در داستان حاتم طایی ، جای اون پیرزن باشید ، آیا میتونید که همین الان ، هرچی دارید رو ببخشید و رو زمین خالی بشینید ؟ اگه شما بتونید بنده هم میتونم
تازه اون پیرزن ، طرف رو از نزدیک دیده و بهش کمک کرده . قابل مقایسه با عمومی کردن مدار در کل نت و کل جهان نیست
اگه به همون پیرزن میگفتن که گوشت بزت را میبریم و تکه تکه میکنیم و میان مردم تقسیم میکنیم و فقیر و گدا هم برامون مهم نیست که به کی میرسه و به کی نمیرسه ، مطمئنا بزشو نمیداد ، از ترس اینکه مبادا شکم ظالمی را با گوشت بزش پر کرده باشد یا مبادا به فقرا چیزی نرسه .
همین را با عمومی کردن مدار کارآمد ، میتونید مقایسه کنید
-----------------------------------------------------------
فرمودید : { ادم هایی هستند که حتی با دستگاه های چند صدمیلیونی هرگز موفق نخواهند شد
وکسانی هم هستند که درطالع دارن وقطعا چه با دستگاه یا بی دستگاه موفق خواهند شد }
بنده نیز بهتر از هرکسی ، از این نکات اطلاع دارم و لمسشون کردم
اما اگر شما به این گفته ی خودتون ایمان داشتید ، دیگر در مورد کمک کردن یا نکردن بنده ، حرفی نمیزدید و همه چی رو به دست خدا میسپردید . به این میگن توکل و سپردن به تقدیر که هرکسی نمیتونه دراین راه، راست باشه
------------------------------------------------
با احترام به همه ی قدیمیها و بعضی از فرمایشاتشون که درست بوده
اون قدیمیهایی که گفتن : { خدا به هرکس به اندازه دلش میده } یا منظورشون از "دادن" عوض دادن در اون دنیا بوده ، یا اگه این دنیا منظورشون بوده ، خیلی اشتباه فرمودن
همه میدونن که اکثریت آدمهای خوب و دل دار ، میان فقرا هستن و خداوند به اکثریتشون چیزی نمیده . چه برسه به اینکه به اندازه ی دلشون بهشون بده
این یکی از قوانین خداوند هست که دوستانشو در فقر نگه میداره
برداشت اکثر مردم از فقر اشتباه است ( توضیحش طولانی است )
بنده زیاد تجربه کردم : وقتی میری به خونه فقرا ، هرچی دارن میارن میزارن جلوت و پول هم بخوای ، هرچی داشته باشن بهت میدن ( گاهی بهت غذا میدن در حالی که چیزی برای بچه هاشون باقی نمونده که بخورن ) واقعا دلشون بزرگه اما چیز زیادی ندارن
اما وقتی میری خونه ثروتمندان ، اکثرشون خسیس هستن و اگه چیزی هم میدن ، از زیاده داشتن هست که میدن وگرنه از دل داشتن نیست
--------------------------------------------------------
این " روزی " هم که فرمودید ، درست میفرمائید
اختیارش کاملا در دست خداست و هر روز برای همه تعین میکنه و به هر نحوی شده بهشون میرسونه و هیچکسی هم نمیتونه مانع بشه
اما تا جایی که بنده تحقیق کردم و تجربه دارم ، مردم مقدارش رو اشتباه متوجه شدن . پس هیچوقت کسی رو با امید به این حرف ، دلخوش به داشتن روزی کامل نکنید که اشتباه بزرگی رو مرتکب میشید
مثلا : هیچوقت به یک مجرد فقیر که نون نداره خودش بخوره ، توصیه نکنید که نترس و زن بگیر ، خداوند روزیتونو میرسونه
چون اون مجرد فکر میکنه که خداوند به اندازه ی زیادی میرسونه و بعد ازدواج میکنه و میبینه که دختر مردم رو از گرسنگی داره میکشه و سالها تلاش میکنه و کارگری میکنه و عاقبت هم از نظر مالی تغیری نمیکنه و نهایتها چند تا بچه مثل خودش بدنیا میاره و این داستان ادامه دارد ...
و تقصیرش بر گردن شماست ، چون حتی خودتون هم نمیدونید دارید چی میگید و مقدار روزی چقدر است و چگونه است

بله این حرف در حقیقت راست است اما برای دختری که ایمان داشته باشد و اگر چند روزی خداوند روزی نفرستاد یا کم فرستاد ، دختر ایمانشو از دست نده . و اگر تمام عمرش هم همینطور سپری شد ،نه از خدا و نه از همسرش ، گله ای نداشته باشه و راضی باشه به رضای خداوند و مرتکب کفر و گناه نشه
اگر چنین دختری برای ازدواج یافتید ، هرگز اونو از دست ندید
-----------------------------------------------------------------------
ببخشید که طولانی شد . اما بنده کسی نیستم که بتونید با این حرفا ، برچسبی بر پیشانیم بزنید
بنده همینی هستم که میبینید همه دیگه مجاز بنده رو میشناسن .
هر وقت هم دوستان فکر میکنن که حضورم در انجمن فایده ای ندارد و هیچ کمکی نمیکنم ، بفرمایند که بنده زحمت رو کم کنم و کمتر وقت و قدرت بینایی خود را پای نوشتن از دست بدم
با احترام . سنه دژ

لا اله الا هو

شنبه 28 آذر1399 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
نگاه کنید قانون همینه - هیچ راهی برای رهایی از این داستان وجود نداره بجز اینکه اینقدر به خودت اعتماد کنی --- قبول کنی خدا هواتو داره و تلاشتم ان وسط بکنی

خدا شاهده جناب سنه دژ به اندازه یه کتاب جامع مطلب تایپ کردن که از لطفشون بوده وگرنه منم همین الان چندتا سیستم خفن تو نت دیدم که میشه ساخت و روش کار کرد و تاپیک بزنم اما نمیزنم چون میدونم داستانش مثل الان میشه یا بساط یه عده ای دوباره پهن میشه برای سو استفاده --- دوستانی که میخوان کاری پیش ببرن زحمت بکشن مطالعه کنن و منابع رو مرور کنن تو سایتهای حتی خارجی که ایشالا کم کم چیزای دستگیرشون بشه --- همین دست کم شاید یکسال دوسال و یا بیشتر وقت ببره :) شاید یکی 6 ماهه همه چی رو فهمید یکی هم هیچوقت -- فرق داره --- تو این راه واقعا ادم اذیت میشه اما باید دیدش رو گسترش بده و با دیده خوب پا پیش بزاره که پشت هر سختی موفقیت و لذت رسیدنی هم هست :-T

موفق باشید :YMALIEN:

شنبه 28 آذر1399 - 1:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure