انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 19 خرداد1403 - 9:53pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان لوپ کویل تک ۵۶واسه یه فلز به اندازه یه شمشیر ۵۰سانتی تاچقدر عمق میزنه ؟من تو ۱۸۰شمشیر مفرغ پوسیده زدم با دابل دی ۴۵

سه شنبه 17 اسفند1394 - 1:28am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

tarikh نوشته است:
:D
دبی رفتن مگه اونایی ک دستگاه یا لوپ دارن؟
سفارش میدی میدن دست ی لنج میاره برات یکی از همین بندرای جنوب بعد پست میشه
تقریبا 500 تومن هم کرایه میدی همین(البته فقط برای لوپ)

مگه میشه لپ رو پست کنند ؟

سه شنبه 17 اسفند1394 - 1:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
ramin.tz نوشته است:
دوستان لوپ کویل تک ۵۶واسه یه فلز به اندازه یه شمشیر ۵۰سانتی تاچقدر عمق میزنه ؟من تو ۱۸۰شمشیر مفرغ پوسیده زدم با دابل دی ۴۵

من نظرم اینه شاید بتونی چهل سانت بیشتر بزنی البته شاید ب خیلی موارد بستگی داره مثلا جنس خاک اگه بدون املاح باشه و در حالت کنسل بزنی شاید بتونی جواب بگیری

سه شنبه 18 اسفند1394 - 3:55am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

chawk نوشته است:
tarikh نوشته است:

بله من این تجربه رو دارم ی لوپ پانزده اینچی برای گرت گرفتم بعد رسید اینور برام با پست جمهوری اسلامی فرستادن بدون هیچ مشکلی

سه شنبه 18 اسفند1394 - 3:57am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

tarikh نوشته است:
chawk نوشته است:
tarikh نوشته است:

بله من این تجربه رو دارم ی لوپ پانزده اینچی برای گرت گرفتم بعد رسید اینور برام با پست جمهوری اسلامی فرستادن بدون هیچ مشکلی

سلام و شب ب خیر
ممنون
میشه اعتماد کرد به همون لنجی که میگی؟

پنج شنبه 19 اسفند1394 - 12:40am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

صد البته قبلا برام لورنز اورده گرت هم اورده مثل چشامم بهش اعتماد دارم

پنج شنبه 20 اسفند1394 - 9:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان عزیز من هربار ک تاپیک رو مطالعه میکنم یک ایرادی رو میبینم ک جا دارا اینجا بیان کنم شاید کسی از اساتید بتونه اگه من اشتباه میگم برام توضیح بده
تو صفحات اول تاپیک جناب کرمی بارها در مورد گزینه ی مین تیون توضیح داره و اصلا چنین گزینه ای توی دستگاه رو من ندیدم و فهمیدم منظورشون همون منول تیون هست یا همون تنظیم دستی
حالا تلفظ ک هیچ ایشون این گزینه رو برای مواردی مثل عمق زنی بکار بردن و مثلا توصیه کردن برای عمق بالا بالای 200 و حتی جایی دیدم ک ایشون بهترین رنج رو 206 اعلام کردن(درحالی ک این عدد برای هر نقطه ای میتونه متغیر باشه و بستگی ب امواج مزاحم داره)
من اشتباه میکنم یا این ک این گزینه برای تداخلات هوایی هستش؟
این گزینه همونطور ک تو دفترچه نوشته شده برای از بین بردن تداخلات هوایی بکار میره و باید دونه دونه عوض کرد تا صدای پس زمینه ب ثبات برسه
و در واقع این کار رو اوتو تیون هم انجام میده ولی مشخصه بصورت اتماتیک
دوستان این ابهام برای من مشخصه و کاربرد منول تیون هم همینطور
کسی هست ک بگه آقای کرمی درست بوده توضیحاتشون
ممنون میشم

جمعه 21 اسفند1394 - 12:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام تاریخ عزیز ....منوال تن که بادست تنظیم میشه و اتو تون که با کلید اتو کنار ترشهولد....ولی روی ال سی دی فقط منوال تون رو میبینی ولی اتو هر کانالی انتخاب کنه رو ال سی دی قسمت منوال تون نشون داده میشه.....اما یه نکته بسیار کوچک هست که اقای استاد کرمی هم اشاره کردن.......هر چقد منوال تون تنظیم بشه چه به روش دستی و چه اتو ....قانونش اینه هر چقدکانال پایینتری انتخاب بشه در واقع شعاع سرچ لوپ جمع تر میشه....و گزینه 205 شعاع لوپ برا کار تو قبر و سنگلاخ بهتر جواب میده ....چون تا حدود 70 سانت اطراف لوپ هم سنس خواهی داشت و این مثلا تو نقطه ای که باری زیر سنگ باشه و ااطراف سنگ بافت خاکی باشه اگه شما از روی سنگ رد بشی و منوال پایین باشه سنس نخواهی داشت و از کنار سنگ با منوال پایین باز سنس نخواهی داشت ....ولی اگه روی 200به بالا باشه .چون شعاع سنست بیشتره وقتی از کنار سنگ رد بشی سنس خواهی داشت....این یه مثال بود امیدوارم منظورم رو رسونده باشم......پیروز باشید

جمعه 21 اسفند1394 - 2:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نکته.....
یه چراغ قوه لنز دار رو تصور کنید و روی زمین نور بندازین با چرخاندن لنز نور از نقطه بحالت پخش درمیاد .....منوال هم گزینه 1 نقطه هست تا گزینه 260 درجه بندی شده.....پیروز باشید

جمعه 21 اسفند1394 - 2:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

tarikh نوشته است:
دوستان عزیز من هربار ک تاپیک رو مطالعه میکنم یک ایرادی رو میبینم ک جا دارا اینجا بیان کنم شاید کسی از اساتید بتونه اگه من اشتباه میگم برام توضیح بده
تو صفحات اول تاپیک جناب کرمی بارها در مورد گزینه ی مین تیون توضیح داره و اصلا چنین گزینه ای توی دستگاه رو من ندیدم و فهمیدم منظورشون همون منول تیون هست یا همون تنظیم دستی
حالا تلفظ ک هیچ ایشون این گزینه رو برای مواردی مثل عمق زنی بکار بردن و مثلا توصیه کردن برای عمق بالا بالای 200 و حتی جایی دیدم ک ایشون بهترین رنج رو 206 اعلام کردن(درحالی ک این عدد برای هر نقطه ای میتونه متغیر باشه و بستگی ب امواج مزاحم داره)
من اشتباه میکنم یا این ک این گزینه برای تداخلات هوایی هستش؟
این گزینه همونطور ک تو دفترچه نوشته شده برای از بین بردن تداخلات هوایی بکار میره و باید دونه دونه عوض کرد تا صدای پس زمینه ب ثبات برسه
و در واقع این کار رو اوتو تیون هم انجام میده ولی مشخصه بصورت اتماتیک
دوستان این ابهام برای من مشخصه و کاربرد منول تیون هم همینطور
کسی هست ک بگه آقای کرمی درست بوده توضیحاتشون
ممنون میشم

سلام
منم خیلی وقته این سوال برام پیش اومده بود و کلا گیج شده بودم .
تو صفحه 17 جناب کرمی اینطور فرمودند:

ﺑﻠﻪ ﮔﺰﯾﻨﻪ manul tone ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺬﻑ ﺗﺪﺍﺧﻞ ﺍﻣﻮﺍﺝ ﺭﺍﺩﯾﻮﯾﯽ ﻭ .... ﻫﺴﺘﺶ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﻄﺢ
ﭘﺎﯾﯿﻨﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺗﺎ ﺣﺪﻭﺩﯼ ﺣﺬﻑ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺭﻧﺞ ﺍﯾﻦ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﮐﻢ ﻭ ﺯﯾﺎﺩ ﺻﺪﺍﯼ
ﺧﺮﻭﺟﯽ ﻧﯿﺰ ﻣﯿﺸﻪ .. ﺑﻪ ﻧﻈﺮﻡ ﻧﻤﺮﻩ 12 ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺖ ﻣﻌﻤﻮﻝ ﺍﯾﺪﻩ ﺁﻝ ﺑﺎﺷﻪ...
رنج این گزینه 0تا 255 در حالیکه اینجا به عدد 12اشاره کرده اند.
ما بعد بالانس و زدن اتو تیون خود دستگاه اتوماتیک رنجی رو مشخص میکنه برامون و طبق گفته یکی از دوستای انجمن نباید دستکاریش کرد

جمعه 21 اسفند1394 - 2:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 168 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure