انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:47am

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 سایت کلیکی برای دریافت روزانه 50 دلار 
نویسنده پیغام

سلام
سایت زیر روزانه 5 لینک بعد از ثبت نام در اختیار شما قرار میدهد با کلیک روی view ads لینک ها را دیده و به نوبت روی لینک ها کلیک کنید.
لینک کلیک شده در صفحه جدید باز شده با شمارش معکوس روی عدد مشخص کلیک کنید و بعد از کلیک 10 دلار برای هر لینک میگیرید.
فقط حساب شما تا به 10000 دلار نرسد حق برداشت ندارید.
شما که هر روز مثل من آنلاین هستید 20 دقیقه وقت بیشتر نمی گیرد و در پایین صفحه payment proof را ببینید که به چند نفر پول پرداخت شده است.
لینک برای ثبت نام :
http://www.fineptc.com/index.php?ref=abpooltopool7

چهارشنبه 4 اردیبهشت1392 - 10:31pm
مدیر کل
مدیر کل

پول توپول به فلزجو خوش اومدی :ymhug: :D
راستش این سیستمهای کلیکی و امثال اینها رو من 10 سال پیش خیلی روشون کار کرده بودم و اخرش هم چیزی از توش در نیومد! در واقع این سایتها بیشتر حالت تبلیغات و در عین حال هرمی دارن و قطعا اگر کلاهبردار نباشن هر کدومشون تا یه حدی میتونن کار کنن و بعدش مجبور هستن سیستم رو تعطیل کنن!
این لینک شما هم با اینکه حالت تبلیغاتی بیشتر داشت ولی خب به اینترنت مرتبط هست و بد هم نیست بعضی دوستان اینجور سیستمها رو آشنایی پیدا کنن و بلکه پولی هم از توش در اومد ما که بخیل نیستیم! :D ولی بازم عرض میکنم به کسب درامد از این سیستمها نباید زیاد دل ببندید. بهرحال روش های بهتری هم وجود داره.
مشکل اساسی دیگه در حال حاضر این هست که ما مشکل تحریمهای بانکی رو داریم که در گذشته تا این حد نبود و شما در نهایتش وقتی میخواین پول الکترونیک رو به ریال در بانک ایران تبدیل کنین به مشکلات اساسی میخورین و یا مجبورین به شخصی در داخل ایران بفروشین که هم مساله اعتمادش مطرحه و هم درصد کمیسیونی که کسر میشه.
سیستم پول الکترونیکی هم که این سایت کار میکنه باهاش پیپل و آلرت پی هست که اولی رو کلا اونوریا روی ایران تحریم کردن! دومیش هم بشرط وریفای شدن براحتی میشه استفاده کرد.

چهارشنبه 4 اردیبهشت1392 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
دوستم تو یه همچین سایتی عضو بود هی با گوشیش ور میرفت و ما هم هی بهش میخندیدیم..میگفت...بدبختا تا اخر سال 50 میلیون پول تو حسابمه :)) هنوزم که هنوزه منتظره پول بیارن واسش :))
میدونین چرا ما میخندیدیم؟ چون یکی از قربانیان گلد کوییست خود منم :|

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 4 اردیبهشت1392 - 11:11pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
سلام
دوستم تو یه همچین سایتی عضو بود هی با گوشیش ور میرفت و ما هم هی بهش میخندیدیم..میگفت...بدبختا تا اخر سال 50 میلیون پول تو حسابمه :)) هنوزم که هنوزه منتظره پول بیارن واسش :))
میدونین چرا ما میخندیدیم؟ چون یکی از قربانیان گلد کوییست خود منم :|

ژنرال جان از شما چه پنهون چند سال پیش بنده کلی سایت امتحان کردم.(دقیق یادمه.یکیش اکسپانگو بود)
ما که چیزی ازش درنیووردیم.به امید اینکه دوستان راه و روش استفاده بلد باشن و به یه کسب و کاری برسن :)
اما اصولا این سایتها سرکاری هستن و فقط از شما و ترافیکتون استفاده میکنن
راستی پی پال آدرس آی پی های ایران رو تحریم کرده به محظ اینکه بخواید با آی پی ایرانی واریز و یا جابه جا و کلا هر کار دیگه ای بکنید پی پال با کمال خونسردی تمام حسابتون رو هورتی بالا میکشه :D

چهارشنبه 4 اردیبهشت1392 - 11:56pm

سلام
دوستان ممکن است فکر کنند در وسط راه این سایت تقلب بکنه.
تا حالا که اگر شما پایین همان صفحه در قسمت payment proofs را نگاه کنید به تعدادی زیادی افراد پرداخت کرده.
دوستان گفتند که حساب paypal یا payza را برای ایران تحریم کردند تا ip مال ایران باشه مسدود میشه.درست است.
ولی vpn را برای همین گذاشتند دیگه.
بعد در ایران هم شرکت هایی هستند که پورسانت میگیرند و پول را از حساب paypal به حساب بانک های ایرانی منتقل می کنند.
تازه اگر باز هم خدای نکرده سایت تقلب کنه. ما که پولی پرداخت نکردیم بنابراین چیزی از دست نمیدیم.
این سایت های کلیکی مخصوصا برای کسانی خوب است که بدون استثناء هر روز آنلاین هستند.  

پنج شنبه 5 اردیبهشت1392 - 11:03am
آواتار کاربر

سلام دوستان ما که داریم بااین سایت حال میکنیم شما بگید بد :)) :D :))

شنبه 10 مرداد1394 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان نمی دونم دروقه یا راست ولی ماهم چند روزی میشه تو 5تا6تای ثبتنام کردیم
یکی بگه واقعا راسته یا دروغ.؟!!!!!!؟

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 10 مرداد1394 - 7:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا رضا من تقریبا دوماه روی چند موردشون کار کردم اما اخر سر هیچی به هیچی شد باید به سقف برسه فعالیت اما وقتی هم میرسه مشخص نیست چجوری باید پول رو کشید که البته باید یک حسابpay pal باز کرد ازطریق بانک پاسارگاد چندسال پیش یک میلیونو پانصدهزار میشد براباز کردن حساب حالا نمیدونم.
شما حسابو باز میکنین از طریق وارد کردن شماره حساب بهتون ارز مورد نظرو واریز میکنند اما چون چشمم اب نمیخورد که همچین چیزی باشه یا نهایت یکی دو دلار بدند براهمین بیخیال شدمو حسابشم باز نکردم.
فقط مسئله این هست که شما بعد باز کردن حساب مورد نظر دیگه حق برداشت یک دلار هم از500 دلار مورد نظررو نداریند ریسکش تو این مورده :D

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

شنبه 10 مرداد1394 - 9:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rohollahmohamady نوشته است:
سلام اقا رضا من تقریبا دوماه روی چند موردشون کار کردم اما اخر سر هیچی به هیچی شد باید به سقف برسه فعالیت اما وقتی هم میرسه مشخص نیست چجوری باید پول رو کشید که البته باید یک حسابpay pal باز کرد ازطریق بانک پاسارگاد چندسال پیش یک میلیونو پانصدهزار میشد براباز کردن حساب حالا نمیدونم.
شما حسابو باز میکنین از طریق وارد کردن شماره حساب بهتون ارز مورد نظرو واریز میکنند اما چون چشمم اب نمیخورد که همچین چیزی باشه یا نهایت یکی دو دلار بدند براهمین بیخیال شدمو حسابشم باز نکردم.
فقط مسئله این هست که شما بعد باز کردن حساب مورد نظر دیگه حق برداشت یک دلار هم از500 دلار مورد نظررو نداریند ریسکش تو این مورده :D

تشکر .
حساب پی پال که کار 5دقیقه هست که اونم درست کردم فقط باید کارت عتباری رو خرید که اونم فکر کنم حدود 200تا300هزار باشه
مشکلش اینه که ایا این سایتها راست می گن یا دروغه ایا کسی تا حالا پول تو حساب پی پال ریخته از این سایتها. .؟؟؟؟؟

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 10 مرداد1394 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مراقب باشید این سایت ها کاملا کلاهبردار هستند و تقریبا مثل جریان گلدکوئست کلاهبرداریه! سالها پیش خیلی از بچه های شهرهای مختلف پولاشون تو این زمینه به باد رفت...!

شنبه 10 مرداد1394 - 9:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure