انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 10:39am

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 مشکل وارد شدن به فیسبوک 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
دوستان چند روزی میشه نمیتونم وارد فیس بوک بشم چندین فیل شکن هم امتحان کردم افاقه نکرد خودم از فیل شکن (وی پی ان کی رو) استفاده میکنم که فوق العاده ست ولی باید ماهانه شارژ کنی در هر صورت ما نتونستیم وارد فیسبوک بشیم !!!خلاصه دوستان اگر راهی به ذهنشون میرسه که دلیلش چی میتونه باشه و یا راهی برای کانکت شدن به فیسبوک دارن خوشحال میشم راهنمایی کنند

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 16 تیر1393 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
دوستان چند روزی میشه نمیتونم وارد فیس بوک بشم چندین فیل شکن هم امتحان کردم افاقه نکرد خودم از فیل شکن (وی پی ان کی رو) استفاده میکنم که فوق العاده ست ولی باید ماهانه شارژ کنی در هر صورت ما نتونستیم وارد فیسبوک بشیم !!!خلاصه دوستان اگر راهی به ذهنشون میرسه که دلیلش چی میتونه باشه و یا راهی برای کانکت شدن به فیسبوک دارن خوشحال میشم راهنمایی کنند

سلام عزیز من همین الان با سی پروکسی و مرورگر گوگل کروم رفتم هیچ مشکلی نداشت این نرم افزارو میتونید توی بخش اینترنت رایگان ایرانسل که دوستان قرار دادند دانلود کنید من از اکانت رایگانش استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداره :-BD
موفق باشید

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 16 تیر1393 - 6:15pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:

چیه تو فیس بوک میچرخی :D خیر انشالله :D دست مارو هم بگیر یه دوری هم بده.البته جاهای خوشکل خوشکلشو ها.... :))

دوشنبه 16 تیر1393 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض ارادت به آريانا جان آقا شما از فيلتر شکن Hotspot استفاده کن
ياحق

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

دوشنبه 16 تیر1393 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش وب فریر رو نصب کن
سایفون 3 هم برای موبایل عالیه(البته اندروید)

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 16 تیر1393 - 6:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با موبایل وارد میشی یا کامپیوتر؟برای کامپیوتر فیل شکن هات اسپات شیلد بهترین رایگان در سطح دنیا با بیشترین امنیت و رتبه اول دانلود در تمامی کشورها...بعد از اون فری گیت یا برنامه های وی پی ان رایگان هم هستن ولی با سرعت پایین اذیت میشید....برای موبایل اول یه مودم پرسرعت وای فای دار بخرید که از طریق پورت کامپیوتر رو وصل کنید و از طریق وای فای موبایلو وصل کنید.اگه با اینترنت ایرانسل و همراه اول وارد میشید دور فیل شکن رو خط بکشید.برای موبایل های سیمبیان و جاوا بروزر های اپرا مینی و یوسی بروزر جواب میده ولی در موبایل هایی که تحت اندروید کار می کنن بروزر ها یکی بود یکی نبود کار می کنن.برای موبایلم هات اسپات استفاده کنید ولی هیچوقت این برنامه را آپدیت نکنید چون آپدیت جدیدش دقیقه ای وصل میشه

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

دوشنبه 16 تیر1393 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوستان بابت پیشنهاداتون :ymhug:
ولی من با لپ تاپ و اینترنت پرسرعت adsl کانکت میشم و بیشتر این فیل شکنهارو امتحان کردم همین فیل شکنی رو که خودم استفاده میکنم kerio رو میگم بعید میدونم از این بالاتر باشه در سرعت ولی فکر کنم مشکل من در وارد شدن به فیسبوک فیل شکن نیست چون بیشتر این فیل شکن های رو گفتید استفاده کردم ولی فایده نداشت نمدونم مشکل از کجاست و چرا کانکت نمیشه :-?

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 16 تیر1393 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بچه ها تا میخام وارد بشم این صفحه میاد بالا :-?

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دکتر حسابی.

سه شنبه 17 تیر1393 - 11:08am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان عزیز پیش امده یا میاد که بعد از اپدیت یا عوض کردن ویندوز و نصب ویندوز جدید در مرورگر فایر فاکس هنگام باز کردن سایت هایی که با https:// شروع میشه مثل گوگل و یاهو و فیسبوک و .....وهر سایتی که با https شروع میشه این پیغام را مشاهده میکنید
برای رفع این پیغام انتی ویروس خود را باز کنید

قسمت setup بروید

این مسیر را دنبال کنید

1:Enter advanced setup
2:Web and email
3:Protocol filterin
4: ssl
و گزینه do not scan SSl protocol را انتخاب و اوکی کنید
دیگر این پیغام را مشاهده نمیکنید

اگر باز با این پیام مواجه شدید تاریخ و ساعت سیستم خودتان را اپدیت کنید

سه شنبه 17 تیر1393 - 11:49am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اگه درست نشد از راه حل زیر برو
1.بر روی گزینه technical detailsکلیک کن
2.بر روی گزینه i Understand the Risk کلیک کنید، (به معنی پذیرش ریسک)
3.سپس زیر گزینه Add an Exception را کلیک کنید تا پنجره بعد باز شود.
4.ر کادر باز شده ابتدا بر روی کادر کلیک کرده سپس وقتی گزینه Confirm Security Exception فعال شد، آن را کلیک کنید تا گواهی SSL برای مجوز دادن به سایت فیس بوک نصب گردد.

سه شنبه 17 تیر1393 - 12:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure