انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:54am

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اینترنت رایگان ایرانسل 
نویسنده پیغام
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

دوستان این هم یه مرورگر هست که میتونید به صورت رایگان روی گوشی دانلود و وبگردی کنید
نکات
این برنامه هر لحظه امکان داره از کار بیوفته حتی الان - دیشب یکی از دوستان گفتن فعلا داره کار میده
خودم با این برنامه فایلهای 40 تا 50 مگی رو هم دانلود کردم.منتها واسه فایلهای خیلی حجیم روش حساب باز نکنید

آموزش استفاده:
دانلود کنید
روی گوشی با شارژ 0 و بدون بسته اینترنت نصب کنید
تمام!!!!

نکته بسیار مهم
برای اینکه این برنامه کار کنه باید با تنظیمات ام ام اس اینترنت برید.یعنی نقطه دسترسی (یا اکسس پوینت) باید ایرانسل ام ام اس باشه وگرنه برنامه به صورت رایگان کار نمیده

دریافت تنظیمات ام ام اس
*140*3*#5
از راست به چپ!!!

منبع برنامه : یو سی وب

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 3 اسفند1392 - 8:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عالیه مهدی جان دستت طلا یک امتحانی میکنم اگه جواب بده کیه که منو از نت جمع کنه :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 3 اسفند1392 - 12:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلوممممممم
کمتر از 30دقیقه چطوری میشه اخه خب اگه بشه که می ارزه من الان با ایرانسل میرم روزی1000بسته150 تایی میخرم
ولی سخته من سردر نمیارم فقط تا اینجاش بلدم که باید این فایل هایی که لینکش رو دادی دانلود کنم هههههههههههههه

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

شنبه 3 اسفند1392 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش مهدی متاسفانه موفق نبودم میشه یک اموزش جامع بزارین که چطوری باید کانکت شد چون بعد از کلیک روی استارت هیچ فعالیتی تو نرم افزار دیده نمیشه..و پورت وپروکسی هم تو کامپیوتر با نرم افزار ست شده ولی ........ :)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 3 اسفند1392 - 3:42pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

tola17 نوشته است:
سلوممممممم
کمتر از 30دقیقه چطوری میشه اخه خب اگه بشه که می ارزه من الان با ایرانسل میرم روزی1000بسته150 تایی میخرم
ولی سخته من سردر نمیارم فقط تا اینجاش بلدم که باید این فایل هایی که لینکش رو دادی دانلود کنم هههههههههههههه

بهرام نوشته است:
داداش مهدی متاسفانه موفق نبودم میشه یک اموزش جامع بزارین که چطوری باید کانکت شد چون بعد از کلیک روی استارت هیچ فعالیتی تو نرم افزار دیده نمیشه..و پورت وپروکسی هم تو کامپیوتر با نرم افزار ست شده ولی ........ :)

سلام
شدن که شک نکنید عزیزان.میشه.از موقعی که ایرانسل بوده اینترنت رایگانش هم بوده.فقط روز به روز داره پیچیده تر میشه.
والا آموزش کامل تر از این دیگه فکر نکنم بشه.چون چیزی نمیتونم بش اضافه کنم.مخصوصا نرم افزار زم که دیگه واقعا هیچ چیز نداره.
فایلهای پیوست رو که دانلود کردید.طبق تنظیمات تصاویر همه چیز رو ست کنید و یه لینک رو به نرم افزار دانلود منجر آی دی ام بدید که مطمئن باشید مستقیمه و دانلود به صورت کامل میتونه انجام بشه.تا پورت و پروکسی دقیقا ست نشه امکان نداره دانلود شروع بشه.چون با ست کردن پروکسی مرورگر و یا دانلود منجر روی پورت زم پروکس و یا وی نپ تمام ترافیک اینترنت اول از این دو نرم افزار عبور میکنه و بعد به آی دی ام و یا مرورگر میرسه.
یه نکته ای هم هست اونم اینه که در حالت رایگان دانلود معمولا مقداری دیر شروع میشه.وقتی که استارت زم پروکسی رو زدید برنامه شروع به کار میکنه و میتونید دانلود رو شروع کنید.صبحها دانلود سریعتر شروع میشه.مثلا 10 15 ثانیه.اما بعد از ظهرها ممکنه تا یه دقیقه و نیم هم طول بکشه.اما همین که شروع شد دیگه تمومه و قطع نمیشه.
البته همونطور که قبلا هم اشاره کردم چند روزیه بعد از ظهر ها سرعت پایین میاد که احتمالا برطرف میشه.از ساعت 2 صبح تا 2 بعد از ظهر تضمینی میتونید با نهایت سرعت دانلود کنید.
والا من خودم سرعت آپلودم افتضاحه وگرنه یه ویدیو هم میذاشتم که آموزش تصویری توش باشه
واسه زم که همون استارت رو میزنید و دیگه چیزی نمیخواد.پورتش رو دانلود منجر و یا مرورگر وارد میکنید و شروع به دانلود میکنید

واسه وی نپ که واسه وبگردی بهتره زمانی که استارت برنامه رو میزنید اگه پورتش رو درست توی مرورگر و یا دانلود منجر وارد کرده باشید باید کانکشن رو داخل نرم افزار نشون بده(عکس پیوست).برای مثال بنده الان از وی نپ + نرم افزار پروکسی سی پروکسی دارم استفاده میکنم و اون کادر سرور سی پروکسی هست که نوشته وصل شده
واسه دانلود میتونید مستقیم پورت اختیاری زم و یا وی نپ رو بدید.که مثلا مال زم رو 8888 زدیم.و یا میتونید بعد از وصل نرم افزار پروکسی پورت اون نرم افزار رو بدید
مثلا برای سی پروکسی 3128 هستش یا مثلا برای الترا سورف 9666 هستش.اگه پورت پروکسی رو بدید اطلاعات اول از پروکسی عبور میکنه بعد از نرم افزار وی نپ یا زم.اما با پورت مستقیم وی نپ و یا زم اطلاعات مستقیم از این دو نرم افزار بدون پروکسی عبور میکنه که طبعا سرعت دانلود بالاتره.
بدون پروکسی واه دانلود عالیه اما متاسفانه واسه وبگردی باید پروکسی استفاده کنید(سی پروکسی از همه پر سرعت تره) وگرنه سرعت وبگردی خیلی پایینه.مثل دانلود هم میشه بدون پروکسی استفاده کرد ولی همونطور که اشاره شده سرعت پایینه

مثلا برای زم پروکس
اول نرم افزار رو اجرا میکنید.
بعد دقیقا اون تنظیمات که تو تصویر گذاشته شده رو اعمال میکنیم.حتی یه نقطه هم نباید کم و زیاد بشه
بعد استار برنامه رو میزنیم
واسه دانلود اون پورت 127.0.0.1 8888 رو داخل دانلود منجر وارد میکنیم.(نحوه ست کردن داخل آموزش هست)
صبر میکنیم تا دانلود شروع بشه
واسه وبگردی هم پورت 127.0.0.1 8888 رو داخل مرورگر وارد میکنیم. .(نحوه ست کردن داخل آموزش هست)
آدرس سایتی رو میزنیم و صبر میکنیم بالا بیاد
تمام

واسه وی نپ یه خورده ای پیچیده تره و البته واسه وبگردی بهتره.
اول نرم افزار وی نپ رو اجرا میکنیم
بعد تنظیمات رو موبه مو بدون حتی یه نقطه کم و زیاد اعمال میکنیم
تنظیمات رو ذخیره میکنیم و استارت نرم افزار رو میزنیم
اگه میخواد بدون پروکسی استفاده کنید که همون پورت اختیاری 127.0.0.1 8080 رو وارد دانلود منجر و یا مروگر میکنیم
اگه میخواید با پروکسی استفاده کنید که بعد از این مراحل و استارت برنامه یه نرم افزار پروکسی که پورت اختیاری وی نپ روش ست شده باشه رو اجرا میکنیم
مثلا سی پروکسی که آموزشش هم تو پست اول بود
بعد پورت نرم افزار پروکسی رو تو دانلود منجر و یا مرورگر وارد میکنیم
نرم افزار سی پروکسی 127.0.0.1 3128
نرم افزار الترا سورف 127.0.0.1 9666
نرم افزار کا پروکسی 127.0.0.1 4444 فکر کنم به صورت پیشفرض رو این ست شده که میتونید عوض کنید

نکته1 :حتما حتما برای بار اول با شارژ 0 امتحان کنید که از مراحل کار و موفقیت آمیز بودنش مطمئن شید
نکته 2 :نرم افزار های سی پروکسی و آلترا معمولا تا ظهر وصل میشن.اما کا پروکسی که تو پست های قبلی معرفی شد معمولا تا اینترنت وصل باشه وصل میشه

اگه دوستان جایی گیر کرده و با تنظیماتی مشکلی داشتن در خدمتیم.توجه کنید که تنظیمات برای همه یکی هستش و به هیچ عنوان امکان نداره که روی خطی جواب نده مگه اینکه اون خط رو شرکت ایرانسل اینترنتش رو مسدود کرده باشه که دیگه کلا اینترنت نره

جهت اطلاع دوستان.اون پروکسی که با 10 شروع میشه و توی برنامه ها استفاده میشه پروکسی ام ام اس شرکت ایرانسل هست و با اعمال این تنظیمات این طور عمل میکنه که شما دارید ام ام اس دریافت میکنید و دریافت ام ام اس هم رایگان هست!!!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 4 اسفند1392 - 1:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Mahdi نوشته است:
tola17 نوشته است:
سلوممممممم

بهرام نوشته است:

سلام
شدن که شک نکنید عزیزان.میشه.

سلام داداش ممنون از کمکتون چنتا سوال داشتم اول اینکه این چنتا از لینک هایی که گذاشتی دانلود کردم خراب بود ارور میداد
من الان اولتراسرف دارم
این برنامه vnapروهم که گفتی اگر زحمتی نیست لینکش رو میزاری

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 5 اسفند1392 - 4:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این نرم افزارzamprox.zFrameکه داتلودش میکنم عکس یه گوشی میاد دیگه تموم کار نمیدهاصلا
نرم افزارopraهم وقتی بازش میکنی میزنه به انگلیسی اینترنت قطعه وصل نمیشه میاد بیرون
نرم افزاروینپ هم که کسی نداره

دوشنبه 5 اسفند1392 - 6:33pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

tola17 نوشته است:
این نرم افزارzamprox.zFrameکه داتلودش میکنم عکس یه گوشی میاد دیگه تموم کار نمیدهاصلا
نرم افزارopraهم وقتی بازش میکنی میزنه به انگلیسی اینترنت قطعه وصل نمیشه میاد بیرون
نرم افزاروینپ هم که کسی نداره

tola17 نوشته است:
سلام داداش ممنون از کمکتون چنتا سوال داشتم اول اینکه این چنتا از لینک هایی که گذاشتی دانلود کردم خراب بود ارور میداد
من الان اولتراسرف دارم
این برنامه vnapروهم که گفتی اگر زحمتی نیست لینکش رو میزاری

سلام عزیز
تمام لینکها مستقیم هستن و اکثرا داخل خود آپلود سنتر انجمن آپلود شدن.اگه لینک مستقیم واسه وی نپ داشتم حتما میذاشتم :ymhug:
اون اپرا هم دو نکته مد نظرتون باشه
یکی اینکه با تنظیمان ام ام اس وصل شید و دومی اینکه تاریخ گوشیتون میلادی و دقیق تنظیم شده باشه
نرم افزار زم هم اگه جاوایی که لینک دادم رو سیستمتون نصب باشه به همون شکلی بالا میاد که تو فایل آموزشش هست

سه شنبه 6 اسفند1392 - 8:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برنامه وی نپ رو من از کامپیوتری ها سوال کردم اصلا به گوششون نخورده بودهههه
برنامه زم پروکسی روهم که دانلود میکنم وقتی بازش میکنم عکس یه گوشی میاد بالای تصویرم میتونی فقط عکس گوشی رو عوض کنی
برنامه خواصی باید برای اجرای زم پروکسی داشته باشیم
اگر از نرم افزاری ها بخوام بگیرم اسم دقیقش چی میشه بگم واسه چه کاری میخوام ممنون :( :(

سه شنبه 6 اسفند1392 - 12:30pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

tola17 نوشته است:
برنامه وی نپ رو من از کامپیوتری ها سوال کردم اصلا به گوششون نخورده بودهههه
برنامه زم پروکسی روهم که دانلود میکنم وقتی بازش میکنم عکس یه گوشی میاد بالای تصویرم میتونی فقط عکس گوشی رو عوض کنی
برنامه خواصی باید برای اجرای زم پروکسی داشته باشیم
اگر از نرم افزاری ها بخوام بگیرم اسم دقیقش چی میشه بگم واسه چه کاری میخوام ممنون :( :(

داداش یه برنامه دیگه هم هست که میتونی به جای وی نپ استفاده کنی.اسمش دات پروکسی هستش
میتونی آخرین نسخشو از اینجا دریافت کنی

http://www.4shared.com/zip/ZGb8Il7I/Dot_Proxy_17.html

برای اجرای صحیح دات پروکسی نیاز به Net FrameWork 3.5 Sp1 دارید
متاسفانه امکان آموزش تصویری ندارم اما تنظیمات 95 درصد مثل همون وی نپ هست.

برای زم فقط باید جاوا رو سیستمتون نصب باشه که لینک دادم.اگه میشد این نرم افزارهای رو همه جا گیر آوورد که همه اینترنت مجانی داشتن داداش :D
99 درصد این نرم افزارها توسط افرادی توی خونشون نوشته میشن که نه شرکت دارن و نه کمپانی !!!
اگه براتون مقدور بود یه تصویر از اون زم بگیرید ببینم چطور هست.

سه شنبه 6 اسفند1392 - 1:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure