انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 7:20am

پاسخ به موضوع  [ 200 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 20  بعدی
 مدار تستر ترانزیستور (درخواستی بسیاری از دوستان) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من شک ندارم که فیوز بیتها درست نیستن یا شایدم اصلا ماله این مدار نیستن و یا اشکالی وجود داره که در عین سادگی مدار داره بازی میده منو دوستان رو

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 27 دی1394 - 3:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام
من بیش از 50 بار پروگرام کردم با بیش از 10 تا آی سی ، یه بار ستون اول پراز مربع میشه پررنگ ، یه بار دیگه پرو گرام می کنم هر دو ستون پراز مریع کم نور میشه. می دونم که فقط و فقط در پروگرام کردن ( تنظیم فیوزبیت) مشکل دارم.
دوستمون آقای vistac2000 قول داده بودن که تا آخر کار راهنمایی کنند فکر می کنم مشغله دارن وقت نمی کنند.
آقا حمید واقعا دستتون دردنکنه کارتون بیسته از اول تا آخر مرحله به مرحله fpi به سرانجام رسوندی واقعا کیف کردم بازهم میگم
خدا خیرتان دهد.مادر مدار ساده ای گیر کردیم .حالا قدر شما رو بیشتر می دونم.
به همه دوستان عرض می کنم که کاری شروع نکنند مگر اینکه تا آخر کار با احساس مسئولیت پاش وایستند تا کسی از ساختن
مداری پشیمون نشه تا روح انجمن سرد نشه. ان شاالله دل همتون شاد و لبتون خندان باشه @};- @};- @};-
البته منظورم آقایvistac2000 نیست کلی دارم عرض می کنم. میدانم که آقای vistac2000سر فرصت کمک خواهند کرد.

یکشنبه 27 دی1394 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقایون

اگر کمک لازم دارید تاپیک عمومی رو به محل چت تبدیل نکنید .
یا بصورت خصوصی با کسی که فکر میکنید طرف بحثتون هست مطرح کنید یا حداقل بجای توضیحات دو خطی بدون استفاده چهار تا بخش اطلاعات کلیدی در مورد سوالتون قرار بدید که طرف مربوطه حداقل بدونه دارید راجع به چی صحبت میکنید.

به توصیه های قبلی که ماشالله کو گوش شنوا ....
مدار جلوی شما و زیر دست شماست نمیدونید چه وضعیتی داره .
چطور انتظار دارید با یه توضیح ناقص مثلا با مضمون میکرو رو پروگرام کردم مربع نشون میده طرفتون بتونه کلیه عیبهای موجود رو پیدا و برطرف کنه .
اینجوری هرکس هر چی بگه مطابق حدسه
برای شروع عکس از پشت و روی بردتون با کیفیت مناسب ( در حدی که بشه راحت قطعات و اتصالات رو دید ) همرا با اسکرین کپچر محیط نرم افزار پروگرامر در بخش فیوز بیتها قرار بدید .

ضمنا در برد طراحی من یک جمپر زیر کریستال هست قبلا هم راجع بهش توضیح دادم

اون جمپر رو وصل کردید ؟

* جناب آقای hafez من خیلی دارم سعی میکنم بهت کمک کنم ولی شما هم یه لطفی بکن برای آخرین بار روی برد بنده ایرادات کارت رو دایورت کن .

اون برد هیچ مشکلی نداره .
حضرتعالی اگر قراره به هر مشکلی بر میخوری یک دور برد رو زیر سوال ببری همینجا اعلام کن بنده از حضورت مرخص بشم مدارت رو مطابق بردای دیگه که بقیه دارن ببند سوال و جوابش هم از همونا بپرس .
این دفعه سوم بود که مشکلات کارت رو گردن برد انداختی .

یکم رعایت کن .

یکشنبه 27 دی1394 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر جان کجای حرفهای من به این شبیه بود که فیبر شما ایراد داره ؟
خیلی باحالی بابا
نخواستیم

یکشنبه 27 دی1394 - 6:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
بنده نقشه تستر قطعات الکترونیک را طبق نقشه ارائه شده در صفحه اول این تایپک که توسط دوست گرامی آقایvistac2000
که زحمشو کشیدن ، بنده هم pcb جدیدرو طراحی کرده و مونتاژ کردم که متاسفانه در پروگرام نتونستم موفق شوم اگر کسی حوصله ساختشو داره در فایل زیر نرم افزار ExpressPCB را به همراه نقشه pcb را به خدمت دوستان قرار می دهم. که انشاالله مشکل نرم افزاری آن را سایر دوستان برطرف نمایند. تا همه دوستان استفاده کنند.

http://www.uplooder.net/files/3dcfb6885d0b8071fe325f3284e49a1d/T-tester.rar.html

یکشنبه 27 دی1394 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش لینک خرابه

یکشنبه 27 دی1394 - 10:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Amir.s.m نوشته است:
آقایون

اگر کمک لازم دارید تاپیک عمومی رو به محل چت تبدیل نکنید .
یا بصورت خصوصی با کسی که فکر میکنید طرف بحثتون هست مطرح کنید یا حداقل بجای توضیحات دو خطی بدون استفاده چهار تا بخش اطلاعات کلیدی در مورد سوالتون قرار بدید که طرف مربوطه حداقل بدونه دارید راجع به چی صحبت میکنید.

به توصیه های قبلی که ماشالله کو گوش شنوا ....
مدار جلوی شما و زیر دست شماست نمیدونید چه وضعیتی داره .
چطور انتظار دارید با یه توضیح ناقص مثلا با مضمون میکرو رو پروگرام کردم مربع نشون میده طرفتون بتونه کلیه عیبهای موجود رو پیدا و برطرف کنه .
اینجوری هرکس هر چی بگه مطابق حدسه
برای شروع عکس از پشت و روی بردتون با کیفیت مناسب ( در حدی که بشه راحت قطعات و اتصالات رو دید ) همرا با اسکرین کپچر محیط نرم افزار پروگرامر در بخش فیوز بیتها قرار بدید .

ضمنا در برد طراحی من یک جمپر زیر کریستال هست قبلا هم راجع بهش توضیح دادم

اون جمپر رو وصل کردید ؟

* جناب آقای hafez من خیلی دارم سعی میکنم بهت کمک کنم ولی شما هم یه لطفی بکن برای آخرین بار روی برد بنده ایرادات کارت رو دایورت کن .

اون برد هیچ مشکلی نداره .
حضرتعالی اگر قراره به هر مشکلی بر میخوری یک دور برد رو زیر سوال ببری همینجا اعلام کن بنده از حضورت مرخص بشم مدارت رو مطابق بردای دیگه که بقیه دارن ببند سوال و جوابش هم از همونا بپرس .
این دفعه سوم بود که مشکلات کارت رو گردن برد انداختی .

یکم رعایت کن .

دوست عزیز امیر آقابنده که راجع به شما حرفی نزده ام و کمکی هم از شما نخواسته ام اگر شما جای مهندس حمید بودین چی کار می کردین؟!!! در ضمن اگر حوصله اش رو ندارین خودتونو درگیر کار نکنید. سایت مدیر داره ....مگر اینکه به شما تفویض اختیار شده باشه تا دیگران رو نصیحت کنید. موفق باشید

یکشنبه 27 دی1394 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای کاش این دوستمون
vistac2000
یه عکس یا یه فیلم از دستگاهش برامون آپ میکرد یا لااقل دقیقا تنظیم فیوز بیت ها رو اینجا میزاشتن تا ما هم واقعا به نتیجه برسیم

دوشنبه 27 دی1394 - 3:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من واقعا گیر این مدار پالسی مهندس حمید هستم و نمیتونم وقت بزارم برا ساخت مدار تست قطعات میخاستم ببینم کسی از دوستان که این مدترو اماده تهیه کرده و از کارکردش راضیه فروشگاهو معرفی کنه بگیرم ممنون میشم

دوشنبه 27 دی1394 - 3:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

www.electro-tech-online.com/attachments ... jpg.91587/

اینم فیوز بیت شخص سازنده اگه اشتباه نفرستاده باشه

دوشنبه 28 دی1394 - 4:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 200 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 20  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure