انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 11:08am

پاسخ به موضوع  [ 200 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20
 مدار تستر ترانزیستور (درخواستی بسیاری از دوستان) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سئوال:

هگز برای مدار بهرام
امیر.

وجناب اورجینال یکی هست؟
یعنی همون فایل هگز برای همه مدارهای ارائه شده قابل استفاده هست؟

سئوال2:
مداری که بهرام گذاشته ساختم .بالاخره بالا اومد/ایرادم مقدار نادرست یکی از قطعات بود خازن های کریستال بجای 22 پیکو یکیش بخاطر ناخوانا بودن مقدارش اشتباه گذاشته بودم که باتعویض بالا اومد
گفتم که دوستانی که مشگل دارند (1ردیف مربع سیاه توپر) چک کنند

الان برای تست سلف دائم داره تست میگیره /همونجور که امیراقا فرمودند 1بار پراب ها اتصال کوتاه میشن /بعد درخواست باز کردن پراب ها 1خازن بالای 100نانو به پراب های 1و3 وصل میکنم .بعد از اتمام تست ورژن نشون میده

مشگلم اینه که اینکار بیش از 10 بار تکرار کردم اما باز همون مراحل انجام میشه/تست سلف انجام نمیشه

2:
اساتید لطف کنند درمورد دیگر امکانات هم توضیح مختصری بدن یا گزینه ها رو معرفی کنند برای چکاری هست

ممنون

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

یکشنبه 2 خرداد1395 - 3:03pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

شکارچی نوشته است:
پیوست:
FKAYX5IIJPZ4R1B_MEDIUM.jpg

این مدار کسی میتونه کمک کنه؟
جناب اورجینال کمقدار مقاومتهای 24 و 25 پتانسیومتر ایا هر2شون 10کیلو؟
پایه 1 ال سی دی مشخص نشده کدومه؟
2تا سوکت 6پین و4پین برای چی هست؟
6pin - ISP
4pin= led start ?????
اتصال باطری مثبت ومنفیش کجاست؟
بجای دیود sb130 مشابه چی میشه استفاده کرد؟ من byv27 گذاشتم درسته؟ 1n5818 هم میشه؟

پیوست:
t tester.JPG

جناب اورجینال خصوصی تون چک بفرمایید

سلام
من چطوری میتونم فرکانس رو انداز بگیرم لطفا راهنمایی کنید درضمن مدار من فقط سلف های میلی هانری رو اندازه می گیره .تنظیماتی رو باید انجام بدم یا مدار من اشکال داره که نمیتونه میکرو هانری رواندازه بگیره

جمعه 8 مرداد1395 - 5:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شکارچی نوشته است:
سئوال:

هگز برای مدار بهرام
امیر.

وجناب اورجینال یکی هست؟
یعنی همون فایل هگز برای همه مدارهای ارائه شده قابل استفاده هست؟

سئوال2:
مداری که بهرام گذاشته ساختم .بالاخره بالا اومد/ایرادم مقدار نادرست یکی از قطعات بود خازن های کریستال بجای 22 پیکو یکیش بخاطر ناخوانا بودن مقدارش اشتباه گذاشته بودم که باتعویض بالا اومد
گفتم که دوستانی که مشگل دارند (1ردیف مربع سیاه توپر) چک کنند

الان برای تست سلف دائم داره تست میگیره /همونجور که امیراقا فرمودند 1بار پراب ها اتصال کوتاه میشن /بعد درخواست باز کردن پراب ها 1خازن بالای 100نانو به پراب های 1و3 وصل میکنم .بعد از اتمام تست ورژن نشون میده

مشگلم اینه که اینکار بیش از 10 بار تکرار کردم اما باز همون مراحل انجام میشه/تست سلف انجام نمیشه

2:
اساتید لطف کنند درمورد دیگر امکانات هم توضیح مختصری بدن یا گزینه ها رو معرفی کنند برای چکاری هست

ممنون

سلام
شکارچی جان مشکل حل شد منم همین مشکل رو دارم سلف های میلی هانری رو اندازه میگیره ولی میکرو هانری رو نه موقع تست سلف میکرو هانری ال سی دی روشن خاموش میشه

جمعه 8 مرداد1395 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

behnam karami نوشته است:
سلام دوستان این فایل کامل و جامع مدار همراه با پی سی بی ها و نقشه شماتیک فقط یه نکته که هست فکر کنم دستگاه باید چهارتا مدار کار کنه و باید دوتا مدار را یکی کنید تا از امکانات کامل استفاده کنید البته خودمم یک گیج شدم چی به چی هست اما درکل امیدوارم اساتید بالااخص مهندس حمید در موردش یه راهنمایی بکنن چون اینجا چهارتا مدار هست که مکمل همدیگه هستن و دوتا از مدارا دارایه میکرو هستن.بهر حال اساتید نگاش کنن و نظرشون را بدن L-)

با سلام
این فایل دانلود نمیشه کسی از دوستان میتونه این فایل رو بزاره
ممنون

جمعه 27 اسفند1395 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
behnam karami نوشته است:
سلام دوستان این فایل کامل و جامع مدار همراه با پی سی بی ها و نقشه شماتیک فقط یه نکته که هست فکر کنم دستگاه باید چهارتا مدار کار کنه و باید دوتا مدار را یکی کنید تا از امکانات کامل استفاده کنید البته خودمم یک گیج شدم چی به چی هست اما درکل امیدوارم اساتید بالااخص مهندس حمید در موردش یه راهنمایی بکنن چون اینجا چهارتا مدار هست که مکمل همدیگه هستن و دوتا از مدارا دارایه میکرو هستن.بهر حال اساتید نگاش کنن و نظرشون را بدن L-)

با سلام
ممنون

با سلام رستم جان فایل مشکل دانلود نداره :-?
دوست من این سری مدارات نیاز به کالیبره دقیق داره به نظر من یه مولتی متر در حد 150 تومن همه این کاراهارو براتون انجام میده

شنبه 27 اسفند1395 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرج عزیز مشکل دانلود داره اگر فایل رو دارید بزارید

شنبه 27 اسفند1395 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من این مدارو قبلا ساختم هر چند ساده و نکته خاصی نداره اما بنده نتونستم به نتیجه برسونمش

خدايا مددی کن

شنبه 28 اسفند1395 - 9:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
behnam karami نوشته است:

با سلام
ممنون

خدمت شما

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 28 اسفند1395 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون دوست عزیز

دوشنبه 30 اسفند1395 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست من
ورژن 1.12 رو میخوام که فایل هگزش 76 کیلوبایته
ممنون
راستی سال نو مبارک

دوشنبه 30 اسفند1395 - 9:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 200 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure