انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 1:21am

پاسخ به موضوع  [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 22  بعدی
 مدار شوکر فوق العاده قوی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

A.D.H1360 نوشته است:
asadof نوشته است:
خواهش میکنم دوست عزیز البته به دلیل سو استفاده احتمالی تمایلی نداشتم اموزش بدم ولی با اینحال در حد متوسط اموزش رو گذاشتم.
در مورد فرار حیوانات از سرو صدا و نور نیست!! دلیل ترس و فرار حیوانات از فرکانس و حدود چند درصد امواج مایکروویو یا همون ریز موج هستش. البته این شوکری که من دارم عرض کردم حتی بعد 4 ثانیه یکسره زدن خودم و اطرافیان بنده دچار سردرد میشند.
در ضمن یه کلیپ از شوکر خودتون هم بذارید ببینم چی دارید.

درود برشما @};-
ببخشید بابت تاخیر بنده شوکر رو آماده خریداری کردم ومطابق تصاویر پیوست هست با این حال اگه همچنان تمایل به اطلاعات بیشتر دارید دستور بفرمایید در خدمت هستم ^:)^

ممنون
این شوکر چینی در حد معمولی هستش برای فراری دادن سگ خوبه ولی بدرد ادمهای شرور تو شرایط سخت مثل خفت گیری و.. نمی خوره!! جریان خروجیش کمه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 11:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
asadof نوشته است:
خواهش میکنم دوست عزیز البته به دلیل سو استفاده احتمالی تمایلی نداشتم اموزش بدم ولی با اینحال در حد متوسط اموزش رو گذاشتم.
در مورد فرار حیوانات از سرو صدا و نور نیست!! دلیل ترس و فرار حیوانات از فرکانس و حدود چند درصد امواج مایکروویو یا همون ریز موج هستش. البته این شوکری که من دارم عرض کردم حتی بعد 4 ثانیه یکسره زدن خودم و اطرافیان بنده دچار سردرد میشند.
در ضمن یه کلیپ از شوکر خودتون هم بذارید ببینم چی دارید.

درود برشما @};-
ببخشید بابت تاخیر بنده شوکر رو آماده خریداری کردم ومطابق تصاویر پیوست هست با این حال اگه همچنان تمایل به اطلاعات بیشتر دارید دستور بفرمایید در خدمت هستم ^:)^

ممنون
این شوکر چینی در حد معمولی هستش برای فراری دادن سگ خوبه ولی بدرد ادمهای شرور تو شرایط سخت مثل خفت گیری و.. نمی خوره!! جریان خروجیش کمه

سلام جناب اسدوف لطفا ی شوکری درست کنید و شماتیکی بزارید که برای دور کردن خفت گیر و زور گیر بدرد بخوره
ممنون

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 12:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همونی که گذاشتم خوبه! البته دوست نداشتم اموزش بدم!چون خود خفت گیرها از دوستان بهتر یاد میگیرن انوقت مجهزتر میشند.
همون مدار با یه تغییر میشه کاری کرد در عرض چند ثانیه یه ادم رو بکشه ولی به دلیل سو استفاده احتمالی اطلاعات نمیدم خیلی خطرناکه

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 2:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
همونی که گذاشتم خوبه! البته دوست نداشتم اموزش بدم!چون خود خفت گیرها از دوستان بهتر یاد میگیرن انوقت مجهزتر میشند.
همون مدار با یه تغییر میشه کاری کرد در عرض چند ثانیه یه ادم رو بکشه ولی به دلیل سو استفاده احتمالی اطلاعات نمیدم خیلی خطرناکه

استاد اون مدار در حدی است که خفت گیر عزیز رو ی چند ساعتی فلج عضله کنه نتونه راه بره با اون میشه ماام در نظر نداریم کسیو بکشیم خلاصه جان شیرین خوش است اگه میشه تو پی وی اگه اینجور شوکری که گفتم بهم بدید ممنون میشم من بعضی موقعه ها برای نگهبانی میرم خیلی بهش احتیاج پیدا می کنم الان چیزی که زیاد شده دزده خلاصه نمی شه گفت خدا لعنت شون کنه همه اینا از بیکاریه دزد زیاد شده والا مخصوصا خفت گیر زیاد شده
اگه بی زحمت میشه ی شوکری بزارید که فلج کننده عضلات باشه یا اگه میشه تو پی وی بهم بگید

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehrab_sezar نوشته است:
asadof نوشته است:

استاد اون مدار در حدی است که خفت گیر عزیز رو ی چند ساعتی فلج عضله کنه نتونه راه بره با اون میشه ماام در نظر نداریم کسیو بکشیم خلاصه جان شیرین خوش است اگه میشه تو پی وی اگه اینجور شوکری که گفتم بهم بدید ممنون میشم من بعضی موقعه ها برای نگهبانی میرم خیلی بهش احتیاج پیدا می کنم الان چیزی که زیاد شده دزده خلاصه نمی شه گفت خدا لعنت شون کنه همه اینا از بیکاریه دزد زیاد شده والا مخصوصا خفت گیر زیاد شده
اگه بی زحمت میشه ی شوکری بزارید که فلج کننده عضلات باشه یا اگه میشه تو پی وی بهم بگید
بله مداری که گذاشتم از نوع چینی ها بهتره بعد از ساخت میتونید رو نوک شصت پا تست کنید و بعد نتیجه رو اینجا اعلام کنید!!
اگه خوب نبود که دلیلی نداشت اینجا بذارم همین مدار هم خطرناکه

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 8:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
mehrab_sezar نوشته است:
asadof نوشته است:

بله مداری که گذاشتم از نوع چینی ها بهتره بعد از ساخت میتونید رو نوک شصت پا تست کنید و بعد نتیجه رو اینجا اعلام کنید!!
اگه خوب نبود که دلیلی نداشت اینجا بذارم همین مدار هم خطرناکه

آقای اسد جان با قسمت از نوع چینی ها بهتره حال کردم ولی از نوک شصت پا نه :D :D :D :x
من جوانمو با هزاران آرزو راه های نرفته خلاصه درست می کنم روی ی بنده خدایی مثل دزدی خفت گیری زور گیری تست می کنم حتما نتیجه رو اعلام می کنم تشکر اسد جان اگه شما نبودی نمی دونستیم کدوم سایتا دنبالش باشیم خیلی تشکر می کنم
ممنون :-H :-H :-BD

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 9:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقای اسدوف من دارم استارت میزنم ساخت شوکرو
خوب چند تا سوال دارم
خازن های c1 c2 c3 چند ولت هستند؟
تو عکس مشاهده کنید اون چیزایی که دورش دایره قرمز کشیدم آیا باید به قسمت منفی مدار وصل بشن؟
اون قسمتی که دورش دایره آبی کشیدم چی هست میشه توضیحات دقیق بهم بدید؟
اون قسمتی که دورش دایره سبز کشیدم این دیود چی هست چون اون طرف اسم دیود هارو ذکر کردن ولی اینو نه؟
خازن از c4 تا c7 نانو 2.2 چند ولت هست من رفتم دنبال 2kv ولت بزور گیر اوردم ولی این انگار 6.3kv فکر نکنم پیدا بشه و خیلیم بزرگ خواهد بود یا شایدم من اشتباه می کنم شاید این هست 6,3kv اینو یکم بیشتر بهم توضیح بدید؟
بعد دیود های 2 تا 5 اسمش چیه؟
ممنون میشم جواب سوالاتمو بدید هم کسانی دیگه اگه این سوالو داشتن دیگه پست نزنن ببینن و بدونن چیه
و ما بقیم توضیح دادید تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 9 اسفند1397 - 9:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خازنهای قبل از ترانس ولتاژشون مهم نیست فقط بیشتر از واتاژ باطری باشند.الکترولیت رو 25 ولت بذار اون دوتا هم پلی استر یا امکاتی بین 60 تا 100 ولت کافیه ولی خازنهای بعد از ترانس همون دو کیلو ولت کافیه دیودها هم 2cl75 بذارید

جمعه 10 اسفند1397 - 4:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
سلام خازنهای قبل از ترانس ولتاژشون مهم نیست فقط بیشتر از واتاژ باطری باشند.الکترولیت رو 25 ولت بذار اون دوتا هم پلی استر یا امکاتی بین 60 تا 100 ولت کافیه ولی خازنهای بعد از ترانس همون دو کیلو ولت کافیه دیودها هم 2cl75 بذارید

سلام مهندس شرمنده اون دیود قبل ترانس رو چی بزاریم

جمعه 10 اسفند1397 - 7:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس یه سوال دیگه هم داشتم فاصله میله های خروجی چقدر باشه تا موقع جرقه به مدار و سیم پیچ اسیب نزنه

جمعه 10 اسفند1397 - 8:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 91 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure