انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 3:36am

پاسخ به موضوع  [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 22  بعدی
 مدار شوکر فوق العاده قوی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
asadof نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
asadof نوشته است:
خواهش میکنم دوست عزیز البته به دلیل سو استفاده احتمالی تمایلی نداشتم اموزش بدم ولی با اینحال در حد متوسط اموزش رو گذاشتم.
در مورد فرار حیوانات از سرو صدا و نور نیست!! دلیل ترس و فرار حیوانات از فرکانس و حدود چند درصد امواج مایکروویو یا همون ریز موج هستش. البته این شوکری که من دارم عرض کردم حتی بعد 4 ثانیه یکسره زدن خودم و اطرافیان بنده دچار سردرد میشند.
در ضمن یه کلیپ از شوکر خودتون هم بذارید ببینم چی دارید.

درود برشما @};-
ببخشید بابت تاخیر بنده شوکر رو آماده خریداری کردم ومطابق تصاویر پیوست هست با این حال اگه همچنان تمایل به اطلاعات بیشتر دارید دستور بفرمایید در خدمت هستم ^:)^

ممنون
این شوکر چینی در حد معمولی هستش برای فراری دادن سگ خوبه ولی بدرد ادمهای شرور تو شرایط سخت مثل خفت گیری و.. نمی خوره!! جریان خروجیش کمه

درود @};-
صد البته اگه شخصا اقدام به ساخت کنم چون اکثر پارامترها دست خود آدمه با در نظر گرفتن خطرات جانبی واینکه نشه اون سنگ بزرگه که آدم موقع زدن به خاطر ریسک بالای آسیبش دچار تردید از عواقبش بشه تاحد امکان قویتر خواهم ساخت !یه کار دیگه که واسه حل این مشکل میشه کرد اینه که یه کلید سه حالته بزاریم که اولی خاموش دومی روشن با قدرت کم وسومین حالت روشن با حداکثر قدرت باشه که برای رسیدن به اون میشه هم با تعقیر ولتاژتغذیه وهم با انتخاب تعداد کمتر یا بیشتر دورهای اولیه ترانس و هم مثلا با تعقیر فرکانس یا...... به این حالت دست پیدا کرد چون معمولا شوکر وامثال اون جزع ناتوان کننده های موقتی به حساب میان که مقداری فرصت واسه آدم جور کنه تا بشه در اون خطر رو از خودمون دور کنیم ونگران آسیب جدی رسیدن به طرف و دادگاه وپاسگاه و......بعدش نباشیم!حیون هم که باشه باز باید مواظب اینجور موارد بود چون با ما دشمن نیست وفقط داره زنده گی خودشو میکنه :D
شوکر چینی هم به شکل پیشفرض ظعیف هست که بیشتر به خاطر نوع باطری و ولتاژ وجریان کم اونه که با تعقیر باطری به مراتب قویتر میشن.
البته اینی که میبینید به باطریش دست نزدم وفقط جهت بالا رفتن اطلاعات دوستان کلیپ رو قرار دادم ویک با هم سهوا انگشت اشارم رو کسری از ثانیه از روی پارچه شلوارم وقتی می خواستم از جیبم در بیارمش با اون زدم که در لحظه حس پیچ خوردن شدید دست رو داشتم وتا چند روز هم سوزش خفیف پوست انگشت و درد در مفصلای اون!
http://uupload.ir/view/9j_20190302220121.mp4/
در آخر هم جا داره به خاطر کمک به بنده وهمه دوستان در موارد مخطلف از شما تشکر کنم وآرزوی سلامت ودل شاد وجیب پر پول در کنار عزیزان ودر امنیت کامل برای شما وهمه دوستان وحمید عزیز ^:)^

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 11 اسفند1397 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقل قول:
فیلمو تو تاریکی گرفتی دید نداشت یکی دیگه بفرست بشه دید

سلام به فیلم گرفتن نکشید سوخت چند باز زدم کار میکرد یه دفعه قطع شد یه ایراد دیگه هم داشت با طری ۱۱.۵ ولت و۹ولت کتابی کار نمیکرد اما با منبع تغذیه که ولتاژش روی ۸-۹بود یا با اداپتور ۱۲ولت به خوبی کار میکرد ایرادش از چی بود

یکشنبه 11 اسفند1397 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehrab_sezar نوشته است:
asadof نوشته است:
دوست عزیز به اون قطعه اصلا نیازی نیست اون قطعه اسپارک گپ هستش

خوب پس اگه اینه اونو رهاش کنیم منظورتون از وصل کردن افزاینده چیه؟
چجور وصلش کنیم اصلا تو شماتیک هست ما در نظر نگرفتیم
منظور از افزاینده همون طبقه بعد از ترانس هستش دیگه؟!! همون دیود خازنها
بله همه تو شماتیک هست چیزی نمی خواد اضافه کنید افزاینده و .... همه همون نقشه است

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 11 اسفند1397 - 2:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
نقل قول:
فیلمو تو تاریکی گرفتی دید نداشت یکی دیگه بفرست بشه دید

سلام به فیلم گرفتن نکشید سوخت چند باز زدم کار میکرد یه دفعه قطع شد یه ایراد دیگه هم داشت با طری ۱۱.۵ ولت و۹ولت کتابی کار نمیکرد اما با منبع تغذیه که ولتاژش روی ۸-۹بود یا با اداپتور ۱۲ولت به خوبی کار میکرد ایرادش از چی بود

باطری 9 ولت کتابی خوب نیست از باطری ایون استفاده کن بهتره در مورد سوخت ترانس هم دلیلش خوب ایزوله نشده باید خوب عایق کنید اگه خیلی مشکل دارید هر 100 دور دو دور نوار چسب بزن و دو طرف سیم پیچ حدود یم میل خالی بذار سیم به بدنه نچسبه

یکشنبه 11 اسفند1397 - 2:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس مشکلم از ماستف هست سومیشم سوخت چند بار جرقه میزنه بعد داغ میکنه میسوزه

یکشنبه 12 اسفند1397 - 2:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
سلام مهندس مشکلم از ماستف هست سومیشم سوخت چند بار جرقه میزنه بعد داغ میکنه میسوزه

خوب بله اگه زیاد نگه دارید میسوزه نباید بیشتر از 10 ثانیه نگه دارید . اگر در مرحله تست گرفتن هستید یه هیتسینگ بزرگ بزن خنک کنه زود نسوزه

یکشنبه 12 اسفند1397 - 4:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم فیلم تست با اداپتور ۱۲ ولت کار میکنم هنوز با باطری مشکل دارم سه تا باطری موبایل سری کردم شد ۱۱.۵ وصل کردم یه جرقه خیلی ضعیف میزد زود قطع میکرد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 12 اسفند1397 - 8:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید
جناب اسدوف بنظر شما می تونه از نا ملقوب بودن قطعات باشه؟
این مشکلی که دوستمون ذکر کردن؟

یکشنبه 12 اسفند1397 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
اینم فیلم تست با اداپتور ۱۲ ولت کار میکنم هنوز با باطری مشکل دارم سه تا باطری موبایل سری کردم شد ۱۱.۵ وصل کردم یه جرقه خیلی ضعیف میزد زود قطع میکرد

افرین تبریک میگم تا اینجا کارتون درسته
در مورد باطری موبایل هم اگه میتونی قسمت سر باطری همون پلاستیک مشکلی رو باز کن داخل ایسی و مداره اونو جدا کن مستقیم وصل کن !! چون همون مدار محافظ اجازه دشارژ با c بالا رو نمیده اگه جدا کنید حل میشه

یه مورد دیگه و خیلی مهم تو همین فیلم که کلیپشو گذاشتید یه خازن پلی استر حداقل 2 کیلو ولت بین 1 تا 2 نانو با قسمت خروجی موازی کن!!
منظور همون جایی که جرقه میزنه خازن رو موازی کن بعد نتیجه رو اعلام کن و فیلم هم بذار :D ;)

دوشنبه 12 اسفند1397 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب اسدی خازنه منفجر نشه؟

دوشنبه 13 اسفند1397 - 7:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure