انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 7:33pm

پاسخ به موضوع  [ 4 پست ] 
 گوگل ارت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان عزیز در فلز جو
دوستانی که از گوگل ارت استفاده میکنن میدونن چجوری میشه تصاویر20-30 سال پیش رو دید آخه من هر چی تاریخ و منطقه رو انتخاب مکنم لود نمیکنه. و یکی هم اینکه چطور میشه کیفیت زومش رو بالا برد کدوم ورزنش خوبه میگن به خاطر تحریم محدودیت زوم داره درسته این؟ممنون از راهنماییتون

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

دوشنبه 7 مرداد1392 - 4:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sulduz نوشته است:
دوستانی که از گوگل ارت استفاده میکنن میدونن چجوری میشه تصاویر20-30 سال پیش رو دید آخه من هر چی تاریخ و منطقه رو انتخاب مکنم لود نمیکنه. و یکی هم اینکه چطور میشه کیفیت زومش رو بالا برد کدوم ورزنش خوبه میگن به خاطر تحریم محدودیت زوم داره درسته این؟ممنون از راهنماییتون

اول اینکه دوست عزیز عکس 20 30 سال پیش رو فکر نکنم که داشته باشه..بعد هم این ماهواره ای که دور زمین میچرخه هر دفعه از یه قسمت عکس میگیره و بعضی جاها میبینی که زوم میکنی کیفیت خوبه ولی یکم کنارترش اصلا نمیشه درست و حسابی زوم کرد...در مورد اینکه بشه از همه ی امکانات استفاده کنی اولا که هزینه میخواد و ما هم که شکر خدا تحریم هستیم... ;)

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 7 مرداد1392 - 12:08am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

sulduz نوشته است:

سلام داداش
تو این برنامه فکر کنم جدیدا امکان نگاه کردن به تصاویر قدیمی 10 20 سال پیش با کمک ناسا فراهم شده ولی حالا چطور فعال میشه بنده اطلاعی ندارم
برای افزایش کیفیت نیاز به آخرین نسخه برنامه داری.هر چی برنامه جدیدتر باشه امکان زومش بالاتر هست و کیفیت بهتری ارائه میده
نسخه پولی از نسخه رایگان کیفیتش بیشتره و بیشتر زوم میکنه
تا جایی که بنده تست کردم تحریم تاثیر چندانی تو کیفیت تصاویر تاثیری نداره.فقط یه نکته ای که هست اینه که خود شرکت تمام تصاویر رو با یه کیفیت تهیه نمیکنه و جایی که مثلا شهر غیر مهم و یا بیابون هست رو با کیفیت و زوم کمتری نشون میده ولی در مورد شهرهای مهم زوم بالا هست
اینی هم که میفرمایید چیزی لود نمیشه احتمالا به خاطر سرعت اینترنتتون باشه.باید چند دقیقه صبر کنید تا لود شه
(البته شاید جدیدا تحریم کرده باشه که بعید به نظر میرسه.اونموقع دیگه گوگل مپ هم روی گوشیها کار نمیکرد)
نسخه کامپیوتر
http://soft98.ir/internet/325-Google-Earth.html

نسخه گوشی (اندروید)
http://soft98.ir/mobile/android/14280-G ... droid.html

سه شنبه 7 مرداد1392 - 12:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان توی گوگل ارت فقط از سال 2002 به بعد میتونین تصاویر رو ببینین

سه شنبه 8 مرداد1392 - 2:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure