انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 1:00pm

پاسخ به موضوع  [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52  بعدی
 قرعه کشی ردیاب (هدیه رایگان) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با عرض سلام
من هم دومین نفر

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 11:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و عرض ادب ، لطفا منم بزارید سوم :-*

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم چهارم :-H

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shayanii نوشته است:
باربد نوشته است:
کسیکه ۵۲ پست داره و بنده الان دارم پست ایشون رو در این تاپیک میبینم که اون هم همش پاسخ تبریک دوستان رو داده!!! بنظرم درسته که آقا مجتبی صلاح دیده ایشون هدیه رو ببره ولی کمال نا عدالتی هست! این فقط تبعیض و روابط و آشنایی هست که تعیین میکنه چه کسی هدیه رو ببره و اگه قرار هست به این صورت هدیه داده بشه اسم تاپیک رو یا عوض کنید!!! و یا دیگه اعلام نکنید که قراره به مناسبت فلان.. هدیه داده شه و خیلی کاربران رو شوق زده کنند و در آخر هیچ!!! :|

درود دوستان عزیز.
جناب باربد عزیز بنظر شما به پستها دقت نکردید عرض کردیم هدیه دادیم نه اینکه قرعه کشی شده. برای دوستانی مثل شماهم تخفیفی گذاشتیم که اگر مایل بودن و ردیاب خواستن یک میلیون تومان تخفیف میدیم.

دوستان عزیز از این به بعد قرعه کشی انجام میشه و کسانی که بعدازاین پست بنده پست بزارن و اعلام شرکت در قرعه کشی کنند اسمشون یادداشت شده و در لیست قرعه کشی میزاریم.
آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان دارم @};-

امیدوارم همینطوری که میگید باشه و از این به بعد قرعه کشی صورت بگیره و استثنائی وجود نداشته باشه!
درخواست میکنم نام بنده هم در لیست یادداشت کنید!
متشکر از بزل و بخشش آقا مجتبی.

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 5:07pm

سلام خدمت دوستان وهمچنین مدیران واساتید محترم و زحمتکش فلزجو به خصوص آقایون حمید ومجتبی.
منم می تونم توی این قرعه کشی شرکت کنم؟اگر جواب مثبت هستش لطفا من رو هم توی لیست وارد کنید.
با تشکر از همه

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 7:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عجب !!!!!!!!!!!

خدايا مددی کن

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 7:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
باربد نوشته است:
shayanii نوشته است:
باربد نوشته است:
کسیکه ۵۲ پست داره و بنده الان دارم پست ایشون رو در این تاپیک میبینم که اون هم همش پاسخ تبریک دوستان رو داده!!! بنظرم درسته که آقا مجتبی صلاح دیده ایشون هدیه رو ببره ولی کمال نا عدالتی هست! این فقط تبعیض و روابط و آشنایی هست که تعیین میکنه چه کسی هدیه رو ببره و اگه قرار هست به این صورت هدیه داده بشه اسم تاپیک رو یا عوض کنید!!! و یا دیگه اعلام نکنید که قراره به مناسبت فلان.. هدیه داده شه و خیلی کاربران رو شوق زده کنند و در آخر هیچ!!! :|

درود دوستان عزیز.
جناب باربد عزیز بنظر شما به پستها دقت نکردید عرض کردیم هدیه دادیم نه اینکه قرعه کشی شده. برای دوستانی مثل شماهم تخفیفی گذاشتیم که اگر مایل بودن و ردیاب خواستن یک میلیون تومان تخفیف میدیم.

دوستان عزیز از این به بعد قرعه کشی انجام میشه و کسانی که بعدازاین پست بنده پست بزارن و اعلام شرکت در قرعه کشی کنند اسمشون یادداشت شده و در لیست قرعه کشی میزاریم.
آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان دارم @};-

امیدوارم همینطوری که میگید باشه و از این به بعد قرعه کشی صورت بگیره و استثنائی وجود نداشته باشه!
درخواست میکنم نام بنده هم در لیست یادداشت کنید!
متشکر از بزل و بخشش آقا مجتبی.

طرز حرف زدن شما ی جوریه انگار بدهکار شماییم!!!
قرعه کشی و هدیه دادن ردیاب لطف و بزرگواریه مهندس مجتبی عزیز و مهندس حمید عزیز را میرسونه و برای این سری عرض کردم قرعه کشی نبوده و واجد شرایط بودن وسلام.

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 7:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت همگی
من هم مشتاقم در این قرعه کشی شرکت کنم اسم من رو هم یادداشت کنید @};-
تشکر از لطفتون @};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

گویا شما خوب متوجه صحبتهای کاربران نمیشی آقای مدیییییییر شایانی! خداروشکر که آقا مجتبی شمارو مدیر کرد که کاربران رو متهم میکنی به ی جوری حرف زدن!!!! بنده گفتم **امیدوارم** جمله رو یکبار دیگه بخونید متوجه میشید جنبه طلبکاری نداره! :ymtongue:
برای سری قبل هم قرعه کشی نبود و هدیه رو به سفارش جناب باستانشناس دادند به شما که!!!
ما هم منکر لطف و بزرگی جناب مجتبی و حمید عزیز نشدیم و دیدی که تشکر هم کردم و در عزیز بودن این اشخاص شکی نیست و تاج سر ما هستند. پس ما رو متهم به پررویی نکن لطفا!

یکشنبه 11 اردیبهشت1395 - 12:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

لطفا بنده رو تو قرعه کشی شرکت بدید

دوشنبه 13 اردیبهشت1395 - 6:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure