انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:24am

پاسخ به موضوع  [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52  بعدی
 قرعه کشی ردیاب (هدیه رایگان) 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
losifer عزیز بنده هم تبریک میگم و امیدوارم ضمن انتقال تجربیات خودتون به کاربرا ، موفقیتهای خوبی کسب کنین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 10 فروردین1395 - 9:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

bina نوشته است:
سلام دوستان
losifer عزیز بنده هم تبریک میگم و امیدوارم ضمن انتقال تجربیات خودتون به کاربرا ، موفقیتهای خوبی کسب کنین.
یاحق

سلام استاد عزیز
خیلی ممنونم بابت پیام تبریکتون. من هم آرزو میکنم شما و تمام دوستان عزیزم در تمام مراحل زندگیشون موفق باشن.

سه شنبه 10 فروردین1395 - 2:10pm
YIM

محل اقامت: Esf
تبریک به دوست عزیزlosifer آرزوی موفقیت در سال جدید،تشکرازمدیران فلزجو،دمه همتون گرم

[فقط برای امروز......!

سه شنبه 10 فروردین1395 - 9:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Sohrab54 نوشته است:
تبریک به دوست عزیزlosifer آرزوی موفقیت در سال جدید،تشکرازمدیران فلزجو،دمه همتون گرم

ممنونم سهراب جان
انشاالله در سال جدید برای همه موفقیتی هرچند اندک در این ضمینه پیش بیاد تا بتونیم زحمات کسانی که در این راه یاریمان کردند جبران کنیم.

چهارشنبه 11 فروردین1395 - 12:30pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام losifer عزیز میخواستم بپرسم اون هدیه رو براتون فرستادن یانه واگه فرستادن کارکردش چه جوریه ؟

چهارشنبه 1 اردیبهشت1395 - 9:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قرعه کشی نشده که ایشون معرفی شدن فقط

خدايا مددی کن

چهارشنبه 1 اردیبهشت1395 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کسیکه ۵۲ پست داره و بنده الان دارم پست ایشون رو در این تاپیک میبینم که اون هم همش پاسخ تبریک دوستان رو داده!!! بنظرم درسته که آقا مجتبی صلاح دیده ایشون هدیه رو ببره ولی کمال نا عدالتی هست! این فقط تبعیض و روابط و آشنایی هست که تعیین میکنه چه کسی هدیه رو ببره و اگه قرار هست به این صورت هدیه داده بشه اسم تاپیک رو یا عوض کنید!!! و یا دیگه اعلام نکنید که قراره به مناسبت فلان.. هدیه داده شه و خیلی کاربران رو شوق زده کنند و در آخر هیچ!!! :|

پنج شنبه 2 اردیبهشت1395 - 9:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

به هرحال اسم ایشون به عنوان دریافت کننده هدیه تواین قسمت ثبت شده ونمی توان به نظر دوستان بی احترامی کرد

چهارشنبه 8 اردیبهشت1395 - 7:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
باربد نوشته است:
کسیکه ۵۲ پست داره و بنده الان دارم پست ایشون رو در این تاپیک میبینم که اون هم همش پاسخ تبریک دوستان رو داده!!! بنظرم درسته که آقا مجتبی صلاح دیده ایشون هدیه رو ببره ولی کمال نا عدالتی هست! این فقط تبعیض و روابط و آشنایی هست که تعیین میکنه چه کسی هدیه رو ببره و اگه قرار هست به این صورت هدیه داده بشه اسم تاپیک رو یا عوض کنید!!! و یا دیگه اعلام نکنید که قراره به مناسبت فلان.. هدیه داده شه و خیلی کاربران رو شوق زده کنند و در آخر هیچ!!! :|

درود دوستان عزیز.
جناب باربد عزیز بنظر شما به پستها دقت نکردید عرض کردیم هدیه دادیم نه اینکه قرعه کشی شده. برای دوستانی مثل شماهم تخفیفی گذاشتیم که اگر مایل بودن و ردیاب خواستن یک میلیون تومان تخفیف میدیم.

دوستان عزیز از این به بعد قرعه کشی انجام میشه و کسانی که بعدازاین پست بنده پست بزارن و اعلام شرکت در قرعه کشی کنند اسمشون یادداشت شده و در لیست قرعه کشی میزاریم.
آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان دارم @};-

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 5:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
خوب بسم الله
من اول نفر :D :D

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 11:31am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure