انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:09am

پاسخ به موضوع  [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 52  بعدی
 قرعه کشی ردیاب (هدیه رایگان) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما اجرتون با خدا خیلی کار پسندیده ای کردین

سه شنبه 14 مهر1394 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود

ممنون از استاد مجتبی و حمید بزرگوار که خیلی به بچه های انجمن لطف دارن
از خدا می خوام هرچه زودتر پدر استاد باستانشناس عزیز زودتر شفا پیدا کنه و به این دوستمون هم تبریک می گم.

سه شنبه 14 مهر1394 - 3:53pm
مدیر کل
مدیر کل

reza68 نوشته است:
درود
با تشکر از استاد باستانشناس عزیز و جناب مجتبی
کار بسیار پسندیده ای انجام دادید
ولی در مورد کمک مالی یهتر بود که تو عمومی نمیگفتید
بازم ممنون از شما
حق نگهدارتون

اقا رضا بیشتر منظورم از عمومی کردن این بود بعضی از دوستان که از کمک ها و راهنمای ایشون که بدون منت انجام میدادند بفکر بیان و بهشون کمک کنند حالا که کار این استاد گیره و احتیاج داره و اگر من کمک نمیکردم و فقط اعلام میکردم همین شما ها میامدین اعلام میکردین اقا مجتبی شما چرا اول کمک نمیکنین بنده شروع کردم بقیه که دستشون بازه بیان وظیفه خودشون رو درقبال این استاد انجام بدند .
ضمنا بنده هم خوب میدونم عمومی کردن تو این موارد کار درستی نیست اما بعضی جاها واقعا واجبه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 14 مهر1394 - 4:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ای جان نوشته است:
سلام خدمت اقا مجتبی یه موردی بود که باید بگم واز خدا برای پدر اقای باستان شناس شفای کامل میخوام دوستان هم دقت کننن در مورد کلمه ان شاءالاه یعنی اگه خدا مقدر فرمود وقتی میگین ایشاالاه یعنی خدا رو به خام سپردیم نعوذبلاه وقتی میگین انشاالاه یعنی ما خدا رو ایجاد کردیم دوستان یه کم دقت کننن که خدا هم کمکمون کنه ان شاءالاه

با تشکر از دوست عزیز به نکته خوبی اشاره کردین تشکر بابتش و متاسفانه دکمه ویرایش برام غیر فعال شده بود نشد ویرایش کنم اگر جناب مجتبی زحمتشو بکشن ممنون میشم
البته در تکمیل فرمایشات شما با تحقیقی که کردم کلمه" ان شاء الله " درسته، نه ان شاءالاه
درنهایت تشکر از شما دوست عزیز @};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

سه شنبه 14 مهر1394 - 4:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
دوستان عزیز واقعا نمیدونم چی بگم چون حرف استاد باستان شناس رو نمیتونم زمین بذارم چون خیلی به این انجمن کمک کردند با اینکه پدرشان بیماری سختی دارند و سرشون شلوغه و با اینهمه هزینه درمانی حاظر شدند ایشون رو انتخاب کنند با درخواست استاد کاربر shayanii تو این سری از هدیه رایگان ردیاب اف پی ال 35 به ایشون تعلق گرفت امیدوارم مثل دیگران که تو قرئه کشی ردیاب برنده شده بودند نباشه و به فعالیت خودش در این مورد ادامه بده . دوستان این سری قرئه کشی درکار نبود فقط واجد شرایط باید میگرفت ان شاءالاه برای عید نوروز هم هدیه داریم برای دو نفر
و اقای ارش هم هدیه رایگان یک سری از انتنهای جدید به ایشون تعلق گرفت ان شاءالاه موفق باشند و انتظار میره فعالیت خودش رو بیشتر کنند .
پیشاپیش از همه شما عزیزان عذر خواهی میکنم همه شما لیاقت هدیه ردیاب دارین .
و مبلغ یک میلیون تومان بصورت نقدی هم بابت هزینه درمانی پدر استاد باستان شناس تعلق گرفت هرچند ایشون درخواست نکردند بنده شخصا به این فکر افتادم باید همه ما به استاد به نحوی جهت هزینه عمل سوم پدر گرامیش کمک کنیم .
هدایا تا یک هفته اینده به این عزیزان ارسال میشود .

بسیار عالی و ستودنیست این کارت مجتبی جان :ymapplause: دست درد نکنه. خداوند عوضشو بهت بده و سایت از سر خونوادت کم نشه . شایانی عزیز هم مبارکشون باشه و آرزوی سلامتی و بهروزی برای پدر گرامی آقای باستانشناس هم دارم. @};-

سه شنبه 14 مهر1394 - 4:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
مجتبی نوشته است:
دوستان عزیز واقعا نمیدونم چی بگم چون حرف استاد باستان شناس رو نمیتونم زمین بذارم چون خیلی به این انجمن کمک کردند با اینکه پدرشان بیماری سختی دارند و سرشون شلوغه و با اینهمه هزینه درمانی حاظر شدند ایشون رو انتخاب کنند با درخواست استاد کاربر shayanii تو این سری از هدیه رایگان ردیاب اف پی ال 35 به ایشون تعلق گرفت امیدوارم مثل دیگران که تو قرئه کشی ردیاب برنده شده بودند نباشه و به فعالیت خودش در این مورد ادامه بده . دوستان این سری قرئه کشی درکار نبود فقط واجد شرایط باید میگرفت ان شاءالاه برای عید نوروز هم هدیه داریم برای دو نفر
و اقای ارش هم هدیه رایگان یک سری از انتنهای جدید به ایشون تعلق گرفت ان شاءالاه موفق باشند و انتظار میره فعالیت خودش رو بیشتر کنند .
پیشاپیش از همه شما عزیزان عذر خواهی میکنم همه شما لیاقت هدیه ردیاب دارین .
و مبلغ یک میلیون تومان بصورت نقدی هم بابت هزینه درمانی پدر استاد باستان شناس تعلق گرفت هرچند ایشون درخواست نکردند بنده شخصا به این فکر افتادم باید همه ما به استاد به نحوی جهت هزینه عمل سوم پدر گرامیش کمک کنیم .
هدایا تا یک هفته اینده به این عزیزان ارسال میشود .

سلام آقامجتبی عزیز خسته نباشید @};-
مهندس عزیز خیلی خیلی ممنونم بخاطر این لطف و بزرگی که در حق بنده کرده اید وبنده رو لایق این هدیه گرانبها و با ارزش دونسته اید
از استاد عزیزم جناب باستانشناس عزیز هم واقعا ممنونم ایشون خیلی خیلی مرد بزرگ و بخشنده ای هستند بخدا این ردیاب حق ایشون بود چون واقعا زحمت زیادی دراین انجمن میکشن وپاسخگوی سوال همه کاربران ودوستان عزیز هستند.
برای هدیه استادهم تشکرمیکنم واقعا ایشون بخاطر مریضی پدرشان خیلی سختی میکشند. امیدوارم هرچه زودتر پدر عزیزشان خوب بشن و شفا پیدا کنند.
آقامجتبی عزیز انشاالله خداوند فروش و روزیتون رو زیادتر کنه و هر آرزویی که دارید براتون برآورده کنه بازهم ممنونم @};- @};- @};-

سه شنبه 14 مهر1394 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای باستان شناس و ارش عزیز که در انجمن برنده شدن ما هم به این استادان تبریک عرض میکینیم ایشالا همه ما به ارزو هامون برسیم

سه شنبه 14 مهر1394 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
از مهندس حميدعزیز هم ممنونم @};-
از همه دوستان عزیز هم ممنونم که به بنده لطف داشتن انشاالله دفعه بعدی به شما هم تبریک بگیم @};- @};- @};-

سه شنبه 14 مهر1394 - 4:24pm

با سلام ودرود خدمت تمامی دوستان وعزیزان اولا به امید خدا هر چه سریعتر خبر شفای پدر جناب اقای باستان شناس عزیز رو بشنویم وسلامتی ایشان رو از خداوند منان خواستاریم ثانیا بخاطر زحمات بیدریغ ایشان در این انجمن وسایر اساتید ومدیران و..... من هم به نوبه خود از تمامی سروران کمال تشکر و قدردانی را دارم مخصوصا جناب باستان شناس عزیز ثالثا به عزیزانی که برنده هدایای ارزشمند ونفیس از این انجمن شده اند تبریک میگم امیدوارم که خیرشو ببینن به امید موفقیت یکایک عزیزان در این مسیر موفق و موید باشید به امید خدا

سه شنبه 14 مهر1394 - 4:28pm

سلام من تازه عضو شدم و از کم و کیف این سایت زیاد اطلاع ندارم بهر حال این کارتون بسیار زیبا و خدابسندانه است .درود بر غیرت و شرافت شما و ارزوی بهبودی برای این عزیز

سه شنبه 14 مهر1394 - 5:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 52  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure