انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 12:41am

پاسخ به موضوع  [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 52  بعدی
 قرعه کشی ردیاب (هدیه رایگان) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
معین نوشته است:
انشا الله مبارکشون باشه ...و بتونن موفق بشن ...راستش خیلی دلم خواست جای یکی از این دوستان میبودم : ;;)

سلام بر همه دوستان

من خاک پای خانواده فلزجویم ودست تک تک تمامی اساتید ودوستان را به گرمی میفشارم @};- @};-

و از طرف خانواده فلزجو این سهمیه وتخفیفی که به این حقیر عنایت داشتن را به آقا معین هدیه میدهم
@};- @};- @};-

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

پنج شنبه 25 مهر1392 - 10:55am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک جا داره منم به همه عزیزانی که برنده قرعه کشی شدن تبریک ویژه عرض کنم.
ضمنا از ariana2014 عزیز هم که با بزرگواری خودشون هدیه شون رو واگذار کردن قدردانی باید بشه و براشون آرزوی موفقیت دارم.
یاحق
O:-)

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 25 مهر1392 - 11:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک جا داره منم به همه عزیزانی که برنده قرعه کشی شدن تبریک ویژه عرض کنم.
ضمنا از ariana2014 عزیز هم که با بزرگواری خودشون هدیه شون رو واگذار کردن قدردانی باید بشه و براشون آرزوی موفقیت دارم.
یاحق
O:-)

سپاسگذارم بینا جان

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

پنج شنبه 25 مهر1392 - 11:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
معین نوشته است:
انشا الله مبارکشون باشه ...و بتونن موفق بشن ...راستش خیلی دلم خواست جای یکی از این دوستان میبودم : ;;)

سلام بر همه دوستان

من خاک پای خانواده فلزجویم ودست تک تک تمامی اساتید ودوستان را به گرمی میفشارم @};- @};-

و از طرف خانواده فلزجو این سهمیه وتخفیفی که به این حقیر عنایت داشتن را به آقا معین هدیه میدهم
@};- @};- @};-

داداداش اریانا ...از مرام و معرفت شما نمیدونم با چه زبانی تشکر کنم ..ممنونم ...ولی داداش گلم راضی نیستم هدیه ای که شما بردید را من ببرم ..شاید توفیق برای ما هم در قرعه کشی های بعدی حاصل بشه .انشالله...ازت ممنونم .

پنج شنبه 25 مهر1392 - 11:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معین نوشته است:
ariana2014 نوشته است:
معین نوشته است:

سلام بر همه دوستان

@};- @};- @};-

داداداش اریانا ...از مرام و معرفت شما نمیدونم با چه زبانی تشکر کنم ..ممنونم ...ولی داداش گلم راضی نیستم هدیه ای که شما بردید را من ببرم ..شاید توفیق برای ما هم در قرعه کشی های بعدی حاصل بشه .انشالله...ازت ممنونم .

معین جان من از ته دل راضیم واینجوری من خوشحالترم

مبارکت باشه رفیق

دکتر حسابی.

پنج شنبه 25 مهر1392 - 11:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام
من هم به نوبه خودم به این عزیزان تبریک میگم،امیدوارم بتونند به موفقیتهای والاتری دست پیدا کنند.
فدای همه

پنج شنبه 25 مهر1392 - 11:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لازم میدونم در اینجا .از مرام و معرفت وبخشش و دلسوزی برادر اریانا که سهم خودشون از قرعه کشی را به حقیر بخشیدن .تشکر کنم .. ممنون و متشکرم برادر اریانا. :ymhug:

پنج شنبه 25 مهر1392 - 12:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اولا تبریک میگم به دوستان بابت هدیه. بعدشم تبریک میگم به اقا مجتبی واقا حمید و اریانا بابت مرامشون

پنج شنبه 25 مهر1392 - 12:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به همگی امیدوارم خانواده ی فلز جو موفق باشن چون به این بنده یه لطف بزگ کردن در مورد تخفیف ویژه و من را قابل دونستن که از این فرصت استفاده کنم از ته دلم از همه تشکر میکنم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 25 مهر1392 - 1:09pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
بنده صميماني از تمامي دوستان و بزرگواراني كه بنده رو مورد لطف قرار دادن تشكر ميكنم و اميدوارم كه قدر باهم بودن و دوستي سالم و پاك رو بدونيد البته شناخت مناسب در انتخاب دوست يك اصل مهم بوده كه خيلي بايد رعايت بشه ، اميدوارم در پناه حق تعالي سالم و سلامت و موفق باشيد .. ياحق
:ymhug:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 25 مهر1392 - 3:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 52  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure