انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 4:20pm

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 خبر مهم برای کاربران جدید که خواهان دستگاه هستند 
نویسنده پیغام

با سلام. استاد ما که تازه عضو وبسایت خیلی قشنگ شما شده ایم و هیچکسی را تو سایت نمیشناسیم بایست چیکار کنیم. تو نوبت وامیستیم ولی معرف ندارم. :((

جمعه 24 مرداد1393 - 8:30pm
مدیر کل
مدیر کل

a_azm نوشته است:
با سلام. استاد ما که تازه عضو وبسایت خیلی قشنگ شما شده ایم و هیچکسی را تو سایت نمیشناسیم بایست چیکار کنیم. تو نوبت وامیستیم ولی معرف ندارم. :((

سلام
بنده درخدمتم بهتون پیام خصوصی دادم.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 25 مرداد1393 - 1:07pm

سلام .من تازه عضو سایتتون شدم .
والا 2 ماه وقت گذاشتم و دنبال فلز یاب بودم کلی اینور و اونور گشتم بیشتر تو انجمن های شما تا به این نتیجه رسیدم یدونه لورنز زد1 بگیرم . یعنی تصمیمم قطعی بود تا همین چند روز پیش که اومدم . یه سری چیزایی در مورد لورنز شنیدم هنوز باورم نمیشه مگه میشه خود شرکت اونجوری با مشتری رفتار کنه؟!!! اونم تو آلمان نمیدونم یکی میخواد لورنز خراب کنه یا نه و داره واقعیت میگه
لورنز با ردیاب شما میخواستم بگیریم
اینجور که میگین فک کنم اپراتوریش خیلی سخت باشه و کلی تمرین نیاز داره
تازه عضو سایت شدم و کسیو نمیشناسم پس معرفی ندارم و اگه بخوام اینو تهیه کنم چیکار باید بکنم

حالا یه سوال این ردیاب شما رو بگیرم بازم به نقطه زن نیاز دارم یا نه ؟
در مورد لورنز شما سرچ کردین خودتون این اخبار واقعیت داره؟

شنبه 10 آبان1393 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز خوش اومدی
بله شما در هر صورت احتیاج به نقطه زن دارین و حتی در کنار هر ردیابی باید نقطه زن باشه
در مورد لورنز هم زیاد به حرفای دیگران گوش نکن .شما لورنز اصلی و سالم هر کجا که گیر اوردین با خیال راحت برین باهاش کار کنیین
به خاطر گرونی ارز ودلار چونقیمتها رفته بالا و لورنزی که تا 8 ملیون قیمت داشت حالا 20 ملیون اومده روش به خیلیا فشار اومده و بیشتر حرفشون اینه که لورنز با این قیمت نمی ارزه و ارزش 25 ملیون پولو نداره نه اینکه لورنز بدرد نمیخوره
در کل لورنز خوبه فقط پولش زیاده تمام بحثم همینه پوووول
حالا دیگه راحت تصمیمتو بگیر

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

شنبه 10 آبان1393 - 10:34pm

سلام
استاد من هم یه تازه واردم چند سالیه که درهرسایتی وازهر شخص مطمئنی تحقیق میکنم اما به دو علت هیچ وقت موفق نبودم اول بی پولی ودوم بی اعتمادی به شرکتها ودستگاهها لطفا اونطور که خودتون صلاح میدونید راهنمائی کنید
قصد خرید gpx5000رادارم البته باوام
ایا ردیاب هم لازمه
ایا راهی هست که باهزینه کمتر به هدف برسم

سه شنبه 26 آبان1393 - 2:41am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزيز سلام.
البته شايد بي مورد باشه من اينجا نظر بدم. ولي اين قافله چيزي نيست كه بخواي بخاطرش خودتو توي وام و غرض بندازي به اميد دست يابي به آرزوهايي كه خيلي هامون داريم وخيلي ها داشتن و به جايي نرسيدن.
يه رفيقي داشتيم روح اله نام داشت . با غرض و وام دستگاه گرفت از اين بيابون به اون بيابون ، از اين شهر به اون شهر ، خودشو و خانوادشو آوره كرد . نهايتا يه روز سر زمين اطراف بيجار مامورا گرفتنشون. دستگاه رفت و اين آقا موند با بدهي هايي كه بالا آورده بود. آخرش هم شنيدم توي يه پرورش ماهي كار ميكرده برق گرفتتش و فوت شده .يه دختركوچيك داشت . خدا بيامرزدش. منظورم از اين مطلب اينه كه همه جوانب رو در نظر بگير. به اعتقاد من ارزش يه همچين ريسكي رو نداره.
موفق باشي

سه شنبه 27 آبان1393 - 12:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با آقا یولداش موافقم
داداش این کار تنها هزینش یه دستگاه نیست کار هزینه بریه اینجوری نیست که دستگاه رو بگیری دستت و بیفتی تو بیابون و چند جا رو بکنی یه چیزی در بیاری خیلی ها رو میشناسم که همین جی پی رو دارن ولی گذاشتن تو انباری داره خاک میخوره چون به نتیجه ای نرسیدن حالا یا اپراتوری بلد نبودن یا تو عمق کم چیزی نبوده یا اصلا تو محلشون چیزی نبوده اگه پول اضافه داری اونو خود دانی ولی اگه میخای بار قرض یه دستگاه بگیری از من میشنوی نگیر با همون پول میتونی یه کار برا خودت دست و پا کنی و نون در بیاری
حالا شاید گفتنش شاید جالب نباشه ولی چون میخام متوجه بشی مجبورم به اسم بگم
این آقا جعفر خودمون و میشناسی ؟ یکی از پسرای با مرام روزگاره
3 سال پیش یه وام جور کرده و 9 میلیون داده یه دیپ مستر گرفته خودش میگه من تو این سه سال هیچی باهاش نتونستم شکار کنم حالا کاتالوگش رو نگاه کنی براش عمق زده 6 متر . ولی خود دستگاه رو که تست میکنی بیشتر از 3 متر نمیزنه
موفق باشی :YMPRAY:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 27 آبان1393 - 2:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم با نظر دو تا دوست بالا موافقم خرید دستگاه با وام و پولی که با زحمت بدست اوردی اشتباه محض هست ، الان دستگاهای نقطه زن خوب قیمتی بین 20 تا 30 میلیون قیمت دارن ادم بخواد توی این زمونه سخت این مبلغ رو بزاره برای دستگاه اشتباه هست مگر اینکه پولی که از این راه بدست اومده باشه برای این راه بزاری یا وضعیت مالی خیلی خوبی داشته باشی این 20 میلیون تاثیری روی زندگیت نداشته باشه وگرنه با 1 تا 2 ملیون یک ردیاب بگیر خودت رو مشغول کن اگر هم موفق نشدی لا اقل پول قابل توجهی از دستت نرفته. میشه جبرانش کرد.

سه شنبه 27 آبان1393 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز
به حرف دوستان خوبم گوش کن من تا به حال حدودا 70 میلیون پول خرج این دستگاهها کردم
اما یه چیزی رو وجدانن میگم نقطه زن آنالوگ انجمن جواب میده نهایتا با موبایل ردیابی کن
تصمیم نهایی با خودته
موفق باشی

سه شنبه 27 آبان1393 - 6:48pm

سلام
ازراهنماییها ونصایح دلسوزانه دوستان متشکرم
تاحالا در این زمینه بسیار زیاد تلاش کرده ام اما بی نتیجه بوده .به این فکر افتادم با اطلاعاتی که دارم یه دستگاه تهیه کنم شاید فرجی شدالبته تاحالا خیلی سعی کردم اما به دلایل فوق نتونستم
بازهم ازتمامی دوستان متشکرم
سپاس

سه شنبه 27 آبان1393 - 7:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure