انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 1:47am

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 خبر مهم برای کاربران جدید که خواهان دستگاه هستند 
نویسنده پیغام

اگه واقعا موضوع اعتماد هستش که بنظر من دوطرفه باید باشه من هم شما رو نمیشناسم با اینکه سایت خیلی خوبی دارین و من کلی چیز ازتون یاد گرفتمپس اگه نمیتونم خرید کنم یه دستگاه خوب تا سه چهار تومن معرفی کنید ممنون میشم :)

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 8:11pm
آواتار کاربر

ashkan 55 نوشته است:
اگه واقعا موضوع اعتماد هستش که بنظر من دوطرفه باید باشه من هم شما رو نمیشناسم با اینکه سایت خیلی خوبی دارین و من کلی چیز ازتون یاد گرفتمپس اگه نمیتونم خرید کنم یه دستگاه خوب تا سه چهار تومن معرفی کنید ممنون میشم :)

دوست من زنگ بزن به شماره موبایل مجتبی میتونی از زیر پست های مجتبی شمارشو برداری و نیاز نیست نگران باشی که دستگاه گیرت نیاد

روزی ده دقیقه بخندید،تحول عظیمی رخ میده :-)

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 6:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ashkan 55 نوشته است:

خیالت راحت باشه هر کی سفارش داده به دستگاهش رسیده،تو انجمن بگردی به این موضوع پی میبری

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 3:12pm
YIM

سلام.من سالهاست که اپراتوری دستگاههای مختلفی روبه عهده داشتم.دراین بین بودن دستگاههایی که ازشون رضایت نسبی داشتم ولی این دستگاهها عمدتا دستگاههایی بودند که قیمت بالایی داشتند ونسبت قیمت وکارایی دستگاهها به جزدرموارد نادر غیرمعقول بوده.مدتی پیش به چندتن ازدوستان که درموردخرید دستگاه ازم راهنمائی خواسته بودن باتوجه به بضاعت مالیشون ردیابFPL-35روپیشنهاددادم وخوشبختانه درچندروز اخیر تونستم بااین دستگاه تستهای مختلفی روانجام بدم.
بدون اغراق میتونم بگم که این دستگاه نسبت به قیمت نازل وکارایی وآپشنهای فوق العاده یک نقطه عطفی در زمینه ساخت ردیاب محسوب میشه.قدرت تفکیک بالای فلزات با محدوده فرکانسی بسیار نزدیک به هم،قدرت عمق زنی وشعاع زنی بالا ودرعین حال قابلیت محدود کردن محیط جستجو به یک دایره ی بسیارکوچک،حذف ذرات وکارکرد دستگاه براساس خاصیت مگنتیک فلزات ازجمله مزیاتی است که این دستگاه کوچک وارزان رو به یک دستگاه خاص ودرنوع خود کم نظیر ودرمقایسه بادستگاههای مشابه باقیمتهای بالا میتوان گفت به یک دستگاه بی نظیر تبدیل کرده است...جاداره ضمن تشکر از گروه مبتکرطراحی وساخت این دستگاه،بابت این نبوغ وتلاش فوق العاده تبریک گفت....

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 3:56pm

من چندروزه دارم رو این دستگاه که البته مال یکی ازدوستانه کارمیکنم.وجوداپراتورماهر وباهوش درکناراین دستگاه یک مکمل فوق العاده لازم ومفیده که شانس موفقیت رو فوق العاده بالا میبره.من هنوزنتونستم برای خودم این دستگاه روتهیه کنم ودراولین فرصت اینکاروخواهم کرد و اونوقت میتونم تجربه دقیقتر ومبسوط تری داشته باشم ودراختیاردوستان قرار بدم.ولی بدون اغراق میتونم بگم دراولین تجربه ی کاربااین دستگاه باتوجه به حجم وقیمت این دستگاه،کارایی فوق العاده اش بنده رو متحیرکرد...

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 4:04pm

سلام

لطفا یکی از دوستان گرامی پاسخ سئوال ما تازه وارد ها رو هم بده. ایا من اجازه دارم به اقای حمید یا اقای مجتبی گرامی برای خرید دستگاه جدید پیغام خصوصی بدم؟ چون پرسش مهمی ازشون دارم؟

با تشکر

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 7:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام آقا رضا به انجمن فلزجو خوش آمدید
بله از طریق پیغام خصوصی. میتونید هر سوالی دارین بپرسین
اما اگه سوالاتون خصوصی نبست تو تاپیک هم میتونین عنوان کنین تا مهندس و داداش مجتبی پاسخ بدن

gladyator_089

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 9:17am

سلام بردوستان گلم.من دستگاه اف پی ال35روازآقامجتبی خریدم.جالب اینجابودکه اصلا به ایشون اعتمادی نداشتمحتی این حرف روبه آقامجتبی هم زدم ازدستم ناراحت شدولی بازم بهم حق داد.بهم گفت اگه واقعامیخوای دلوبزن به دریاپولشوکامل بریز به حسابم تابرات بفرستمش بازم قبول نکردم.بهش یه پیشنهادی دادم گفتم من اول یه مقدارازپول دستگاه رو میریزم به حساب دستگاه رو بفرست تا دستگاه به دستم رسید الباقی پول رو به حسابت میریزمدر صورتی که ازمن شناختی نداشت قبول کرد که بغرسته.فردای همونروزپول رو ریختم به حساب آقا مجتبی.تا 2روز که خبری نشد.تواین 2روز با خودم کلنجار میرفتم که چرا ریختم به حساب از یه طرفم میگفتم خوب شدپول روکامل نریختم به حسابش.بعد2روزازتیپاکس بهم زنگ زدن گفتن بسته داری.باورتون نمیشه از خوشحالی بال در آوردم.فکر نمیکردم فرستاده باشه.رفتم تیپاکس بسته رو گرفتم همون لحظه به اقا مجتبی زنگ زدم وتشکر کردم.بقیه پول رو هم واریز کردم به حسابش.قبلش فکر میکردم تو این سایت هم کلاهبرداری میشه ولی الان اصلا همچین چیزی رو قبول نمیکنم.دستگاه واقعادستگاه نمونه ایه فقط کارکردن باهاش حوصله میخوادوتجربه.اگه روی اعصاب خودتون مسلط نباشین نمیتونین باهاش کار کنین.من قبلا ردیاب okmآلمان داشتم ولی به جرات میگم این ردیاب ازردیابokmقویتره.یادم رفت خودمو معرفی کنم.من بهنام هستم از اصفهان.هر کس سوالی داره توخصوصی بهم پی ام بده در خدمتیم.اینم بگم که آقا مجتبی واقعا آدم مطمینیه.شرمنده که توضیحاتم زیاد بود. :-BD

جمعه 25 اردیبهشت1393 - 12:03am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بهنام جان مبارکت باشه .انشالله سایر دوستان هم تهیه میکنن و بتونن یه اپراتور خوبی برای انتن زنی بشن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 3:06pm

سلام بر همه دوستان
بخصوص به استاتيد محترم مجتبي و حميد
رديابFPL35 اينجانب هم سالم به دستم رسيد .
ضمنا از اينكه استاد مجتبي رو از نزديك ديدم خيلي خوشحال شدم .

شنبه 10 خرداد1393 - 9:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure