انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:09am

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 خبر مهم برای کاربران جدید که خواهان دستگاه هستند 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hassan نوشته است:
سلام به دوستان خوب

من همین امروز عضو سایت شما شدم . موفق شدم که کل بحث تالار "سئوال در مورد ردیاب فوق حرفه ای FPL-35" رو مطالعه کنم . من خودم قصد خرید یک دستگاه آلمانی رو داشتم که کار کرده بود و به من پیشنهاد داده بودن . اما از وقتی حرف های دوستان رو شنیدم و نظر کارشناسی اون دو بزرگوار را خوندم تصمیم به خرید گرفتم . اما زمانی که متوجه شدم جدیدا برای خرید باید 2 نفر منو تایید کنند یه کمی شل شدم . اگه به فعالیت کردن باشه که من حاظرم این صحبت ها و شنیده ها و تجربیات رو یکجا جم و جور کنم در قالب pdf یا word . حالا چه یه تالار خاص باشه و چه کل انجمن . چون این کار رو تا حالا انجام دادم در یک سایت دیگه . در خودم حس کردم که این کار من شاید کمکی باشه به دوستان . اما این که 2 نفر منو تایید کنن , نمی دونم چه طور می تونم نظر دو نفر رو جلب کنم !!!!!

اولین تجربه من با این دستگاه ها 8 سال پیش بود , اون موقع یه دستگاهی بود که با لب تاپ میفروختن . که البته با همون دستگاه به مال هم رسیدیم , اما خوب قیمتی چندان نداشت , ولی خوب پول دستگاه رو درآورد .

به هر حال بنده خریدارم و در خدمت انجمن . راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز خیلی خوش اومدید

عجله نکنید بموقع جناب مهندس مجتبی یا مهندس حمید جواب شما و کاربرایی که تازه عضو سایت میشند رو خواهند داد.
کاری که فعلا میتونید بکنید اینه که به جناب مجتبی پیام خصوصی بدید راهنمایی میکنند.

:)

جمعه 29 شهریور1392 - 6:58pm

سلام.من کاربر جدید هستم.پی ام نمیتونم بم فعلا.برای خرید دستگاه 35 چیکار باید بکنم؟

شنبه 13 مهر1392 - 1:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باعرض سلام و ادب خدمت دوستان.
میخواستم ردیاب 35 رو بخرم باید چیکار کنم. :-\

چهارشنبه 29 آبان1392 - 11:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

believe.me نوشته است:
باعرض سلام و ادب خدمت دوستان.
میخواستم ردیاب 35 رو بخرم باید چیکار کنم. :-\

سلام دوست عزیز
به آقا مجتبی پیام خصوصی بدین .

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

جمعه 1 آذر1392 - 8:24am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام آقا مجتبی اگه میشه مارم تولیستتون بنویسین تا 2 ماهم میتونم صبر بکنم البته نقطه زن رکتور 1000 از این انجمن تهیه کردم ولی اینطور که میگین این ردیاب یه چیز دیگس و خریدش حتما ارزششو داره

با هیچکس بر سر باورش نمى جنگم؛

خداى هر کس همان است که؛

درون او با وی سخن مى گوید ...

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا آرزوهایت را اندازه تلاشت کن

چهارشنبه 30 بهمن1392 - 2:05pm
مدیر کل
مدیر کل

hadi_0141 عزیز شما به اقا مجتبی پیغام خصوصی بدین تا هماهنگی لازم انجام بگیره.
در خصوص دستگاه رکتور هم دیدم چند بار مطرح شده ؛ این فلزیاب از طریق این انجمن عرضه نمیشه! تاکید میکنم فروش این فلزیاب بهیچ وجه ارتباطی به این انجمن نداره و بنده یا مجتبی هم هیچ نقشی درش نداریم و حتی از کم و کیف کارکرد اون دستگاه هم اطلاعی نداریم. هیچ فرقی هم نداره که دستگاهش خوب یا بد باشه چون اصلا ما اون دستگاهو از نزدیک ندیدیم. پس در حال حاضر غیر از ردیاب 35 چیزی از طرف انجمن عرضه نمیشه و سایر خرید و فروشها صرفا معامله ای هست که بین خود کاربران و با مسئولیت خودشون انجام میشه.

چهارشنبه 30 بهمن1392 - 5:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
این درست نیست از الکترونیک سرم نمیشه چطور میتونم پستای مفیدبزارم من خامو بی تجربه بودم امدم شما دستمو بگیریدحتما استثناوتبثره واسه ما هم وجود داره شاید تازه واردم اما به اندازه اسممون که تواین سایت حق ابو گل داریمf35..!؟

پنج شنبه 14 اسفند1392 - 1:00am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ماشاالله به سروش جان :D چه ذوقی دارن بچه ها.بابا اقا مجتبی دریاب جوونارو :D

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 20 فروردین1393 - 4:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

فدات داچ ;)
نه خدایی مدیرامون یکی از یکی بهتر دسته گل @};-

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 2:52pm

با سلام وخسته نباشید منم قصد خرید دارم چند تا پیشنهاد هم دارم ولی چون 8سال پیش یکی خریدم وبعدا فهمیدم که اصلا بدرد این کار نمیخوره چشمم ترسیده.دیگه نرفتم دنبالش تا اینکه دوباره با معرفی چند تا جا از طرف اقوام دوباره تصمیم گرفتم شروع کنم یه بار هم یکی اومد برام دستگاه انتنی زد با اینکه جواب داد بعلت شرایط جوی نا مساعد نتونستیم ادامه بدیم اون شخص هم دیگه نیومد بخاطر همین میخام خودم بخرم لطفا راهنمایی کنید این شرایط سخت بمعنی اینه که من نمیتونم از شما دستگاه رو تهیه کنم اخه عزیزان کی میتونه یه دوست مجازی رو تایید کنه؟

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 6:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure