انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:21pm

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 9  بعدی
 خبر مهم برای کاربران جدید که خواهان دستگاه هستند 
نویسنده پیغام
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
kavoshgar نوشته است:
منم یه پیش نهاد داشتم
اگه امکان داشته باشه اون کار برایی که ورژن 1 روقبلا خریدن وحالا ورژن 2 رو میخان بخرن در صورت تمایل دستگاه های ورژن 1 رو به آقا مجتبی بدن تا یه بار دیگه تست بشه در صورت سالم بودن اینجا یه بخشی رو بزارن تا این دستگاها رو انجا بفروشن چون خیلی ها هستن که نمیتونن ورژن 2 رو بخرن وبا این اوصاف که ورژن 1 تولید نمیشه در کف ردیاب ورژن 1 میمونن از جمله خودم :(

کاوشگر جان اگه تو قسمت "فروش دستگاه های دست دوم" برید هستن بچه هایی که قصد فروش دستگاه ورژن 1 رو دارن و میخوان سری دوم رو تهیه کنن و یا هم میتونید با آقا مجتبی تماس بگیرید تا کسایی که درخواست دستگاه جدید رو دادن و قصد فروش قبلی رو دادن رو بهتون معرفی کنه

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

یکشنبه 3 شهریور1392 - 10:26pm

massoud33 نوشته است:
سلام ما که تازه عضو شدیم از کجا می تونیم بفهمیم که کیا دستگاه رو خریدن؟ بعد باید چطور اطمینان آنها رو جلب کنیم و اونا معرف ما بشن؟ تازه بعدش باید اونا به شما پیام خصوصی بدن که ما رو تایید کنید؟ و بعد و بعد و بعد ....
دوستان بگید یهو اصلا به تازه واردا اصلا دستگاه نمیفروشید خلاص!

من هم با آقا مسعود موافقم گناه ماچیه که با این انجمن دیرتر آشنا شدم بهتره اسم انجمن رو به بانک تغییر بدین هنوز چیزی نشده دوتاضامن می خواین والا من رو این انجمن طوردیگه ای حساب می کردم فکر میکردم همه اینجا با هم رفیق هستند وصحبت از باند بازی جناح بازی خبری نیست ..................... من حقیر عاجزانه ازمدیران محترم این انجمن تقاضا میکنم تجدید نظری درتصمیم خودشون انجام بدن تا منهای زیادی که تازه عضوشدیم همانند دیگر اعضاء حداقل درخرید باما برخورد بشه باتشکر امید

دوشنبه 4 شهریور1392 - 10:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امید نوشته است:
massoud33 نوشته است:
سلام ما که تازه عضو شدیم از کجا می تونیم بفهمیم که کیا دستگاه رو خریدن؟ بعد باید چطور اطمینان آنها رو جلب کنیم و اونا معرف ما بشن؟ تازه بعدش باید اونا به شما پیام خصوصی بدن که ما رو تایید کنید؟ و بعد و بعد و بعد ....
دوستان بگید یهو اصلا به تازه واردا اصلا دستگاه نمیفروشید خلاص!

من هم با آقا مسعود موافقم گناه ماچیه که با این انجمن دیرتر آشنا شدم بهتره اسم انجمن رو به بانک تغییر بدین هنوز چیزی نشده دوتاضامن می خواین والا من رو این انجمن طوردیگه ای حساب می کردم فکر میکردم همه اینجا با هم رفیق هستند وصحبت از باند بازی جناح بازی خبری نیست ..................... من حقیر عاجزانه ازمدیران محترم این انجمن تقاضا میکنم تجدید نظری درتصمیم خودشون انجام بدن تا منهای زیادی که تازه عضوشدیم همانند دیگر اعضاء حداقل درخرید باما برخورد بشه باتشکر امید

سلام خدمت دوستان امید و مسعود این موضوع از زمانی مطرح شد که سایت ف ی ل ت ر شد و همه دلیلش هم به خاطر وجود ردیابی کاراست که بدخواه زیاد داره و نون خیلی از شیادان رو اجر کرده و به اضافه دلایل دیگر. که مدیران سایت برای عدم نفوذ این چنین افرادی که قصد ضربه زدن به انجمن رو دارن این مسئله رو اعلام کردن که تا اطلاع ثانوی به این شکل کاربران جدید میتونند ردیاب خریداری کنند تا وقتی که وضعیت سفید بشه وگرنه قصد هیچ گونه جناح بازی و خدای ناکرده توهین به شما وجود نداشته و نخواهد داشت و همه اینجا با هم برادر و رفیق هستند امیدوارم که شرایط رو فهمیده باشید و بدونید که هیچ قصد ناپسندی در این کار نهفته نیست و نخواهد بود و فقط یک رویکرد محتاطانه میباشد.
موفق باشید

دوشنبه 4 شهریور1392 - 10:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام خدمت مهندسین عزیز اقا مجتبی واقا حمید ودوستان خوب.دوستان من5ماه میباشد عضو این انجمن هستم اقایانی که تازه عضو شدند به امید خدا برای سری بعدی ثبت نام می کنند وردیاب هم تحویل می گیرند و باید عجله نکنید باید منتظر تستهای سری اول باشین که ردیاب 35تحویل می گیرند چون هیچ کاری با عجله درست نمیشود .با ارزوی موفقیت برای مدیران ودوستان.

دوشنبه 4 شهریور1392 - 11:01am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به دوستان عزيز.
دوستان اينجا نه بانك هستش و نه يه جا براي بازار گرمي.متاسفانه اين سايت بدخواه زياده داره و بخاطر همين مديران مجبور هستن يكم محتاط باشن و بايد بهشون حق داده بشه.مطمئن باشيد اساتيد محترم يه فكري براي دوستان تازه وارد خواهند كرد ولي فعلا عجله نكنيد تا بهترين تصميم گرفته بشه در اين سايت براي همه ي علاقمندان باز هستش و ما هم بعنوان يه كاربر بهشون خوش آمد خواهيم گفت.فقط ازتون مي خوام مديران رو تحت فشار قرار ندهيد تا بهترين تصميم گرفته بشه.با تشكر

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 4 شهریور1392 - 11:12am

مجتبی نوشته است:
قابل توجه کاربران جدید فعلا تا اطلاع ثانوی ردیاب برای فروش نداریم اول کاربران قدیمی ما که ردیاب FPL22 رو دریافت کرده اند براشون میفرستم البته اونم به موقع اش .
کاربران جدید هم اگر میخوان این دستگاه FPL35 رو باید از بین کاربران قدیمی که از ما ردیاب دریافت کرده اند که تو لیست دفتر بنده هستند و به انها اعتماد دارم , دو نفر رو بعنوان معرف انتخاب کنند و انها باید به بنده پیام خصوصی بزنند و شما رو تایید کنند وگرنه شرمنده انها میشم .
ضمنا دیگه ردیاب FPL-22 درست نمیکنم وقتی دستگاه جدید میاد تکامل یافته هست لزومی نداره دستگاه قدیمی دوباره تولید بشه پس دوستان لطفا خواهش دستگاه قدیمی رو نکنند و منم بچسبم به ساخت و پیگیر قطعات دستگاه جدید

جناب مجتبی عزیز

بابت تمامیه زحمات شما و دوستان محترم خسته نباشید عرض میکنم
خدمت شما عرض کنم تمامیه کسانی که در این وبسایت ثبت نام کرده اند اکثرا از نقاط مختلف ایران هستند و هیچ اشنایی جز از طریق همین وبسایت ندارند .
احتیاط شما را در این زمینه درک میکنم ولی ولی مسئله مطرح شده در رابطه با خرید دستگاه جدید با معرف شدن 2 نفر از کسانی که از شما خرید کرده اند کاری دور از منطق میباشد 1. چون اون افراد هم نسبت به افراد جدید شناخت ندارند 2. چطور میشود اعتماد این 2 معرف را جلب کرد؟؟ 3. شما چطور میتوانید به معرف ها بابت معرفی افراد غریبه ای که خود انها از طریق همین وبسایت با هم اشنا شده اند اعتماد کنید ؟؟؟؟
پس با یک نگاه اجمالی به این نوع روند امید این است که راه حل بهتری نسبت به فروش این ردیاب پیدا کنید که هم جنبه احتیاط را برای شما و هم جنبه مشتری مداری را برای دوستان و عضو های این وبسایت فراهم بیاورد .

در پایان به شما و دوستانتان برای عرضه کردن چنین دستگاهایی با قیمت بسیار مقرون به صرفه و کارایی بالا جهت جلوگیری از هزینه های گزاف افراد جهت خریداری دستگاهایی با کارایی مشابه و جلوگیری از سوء استفاده افراد سود جو در این زمینه تبریک عرض میکنم و ارزوی موفقیت بیشتر برای تیمتون ارزومند هستم.

دوشنبه 4 شهریور1392 - 1:20pm

ممنون از همه دوستان!
ببخشید اگه خیلی رک صحبت کردم و نظرم رو گفتم
ولی من هم دو ماهی هست با این سایت آشنا شدم ولی تازه ثبت نام کردم و با مابقی کسانی که در این راه رفتن هم (خارج از این سایت) صحبت زیاد کردم و نظرات و حرفهای ضد و نقیض زیاد شنیدم که فلان دستگاه خوبه و بهمان دستگاه توهمه!! هیچ کسی هم نیست که حرف اون یکی رو تایید کنه فقط خودشون راست میگن! اما این سایت تا قبل از ف ی ل ت ر شدن جو بهتری داشت که متاسفانه نمیدونم چرا و به چه دلیل اینطور شد؟!؟ اما امیدوارم همه دوستان خوب این سایت که دارن زحمت میکشن و جلوی شارلاتان بازی های افراد سودجو رو میگیرن همیشه موفق باشن. و مطمئن باشید که کار خوب کردن واسه دیگران همیشه نتیجه خوبی میده! شاید در ظاهر بد باشه!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 4:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نظرم اگه رويه سرس35محدوديته بيشتري واسه فروش وبه بچه هايه قديمي ونسبتااشناباسري22داده شده دراوايل بهتره وبه هركي داده نشه وطبقه اولويت باشه فروشش ازهرلحاظي كه بخاي حساب كنيد.ممنون

دوشنبه 4 شهریور1392 - 5:55pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علي جان هم به شما و هم به دوستان تازه وارد بايد حق داده بشه.تا حالا نه مهندس حميد و نه مجتبي جان نيومده بگه ردياب رو به اعضاي جديد نميديم.بنظر من هم بايد ردياب اول به دوستان قديمي داده بشه تا هم تست بشه و هم ديگران مطمئن بشن و باز هم بايد مديران بيان و نظر بدن

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان یعنی ما لیاقت دستگاه خوبو نداریم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 20 شهریور1392 - 11:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure