انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:13am

پاسخ به موضوع  [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی
 خبر مهم برای کاربران جدید که خواهان دستگاه هستند 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

hamze2000 نوشته است:
اساتید نظرتون در مورد ایجاد یه بخش در مورد فرکانس های دقیق و محرمانه چی هستش

درسته یه تاپیک ایجاد میکنیم بعدا و رمز میذاریم کسانیکه فعالیت بالایی دارند و حرفه ای هستند و دستگاه رو هم خریداری کردند فقط اونها میتونن بیان و فرکانسهای کشف شده رو اونجا قرار بدند و بدست سواستفاده گرا نیافته چون واقعا زحمت داره و چندین حفاری هم باید انجام بشه تا به یه نتیجه مطلوب رسید . و اونهاییکه جنبه حفاری رو ندارند و زود ناامید میشن و خواسته یا ناخواسته منجر به تخریب جو انجمن میشن اونجا راهی ندارند تا این دوستان حرفه ای به هدفشون برسند بعد بصورت پیام خصوصی به انها هم اعلام میکنیم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 29 مرداد1392 - 3:54pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

عالیه مجتبی جان
من چندتا مقاله به زبان انگلیسی دارم که در مورد فرکانس دقیق فلزات و فرمول آنها هستش.حتما ترجمه اش می کنم و در اختیار دوستان قرار میدم.
:-BD

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 29 مرداد1392 - 5:11pm

سلام ما که تازه عضو شدیم از کجا می تونیم بفهمیم که کیا دستگاه رو خریدن؟ بعد باید چطور اطمینان آنها رو جلب کنیم و اونا معرف ما بشن؟ تازه بعدش باید اونا به شما پیام خصوصی بدن که ما رو تایید کنید؟ و بعد و بعد و بعد ....
دوستان بگید یهو اصلا به تازه واردا اصلا دستگاه نمیفروشید خلاص!

شنبه 2 شهریور1392 - 2:24pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

massoud33 نوشته است:
سلام ما که تازه عضو شدیم از کجا می تونیم بفهمیم که کیا دستگاه رو خریدن؟ بعد باید چطور اطمینان آنها رو جلب کنیم و اونا معرف ما بشن؟ تازه بعدش باید اونا به شما پیام خصوصی بدن که ما رو تایید کنید؟ و بعد و بعد و بعد ....
دوستان بگید یهو اصلا به تازه واردا اصلا دستگاه نمیفروشید خلاص!

مسعود عزيز اينطور هم نيست.بزار استاد مجتبي بياد خودشون براتون بيشتر توضيح ميدن.فكر نكنم منظورشون اين باشه كه به تازه وارد ها ردياب فروخته نميشه

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 2 شهریور1392 - 5:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نظرم اقامجتبي اين ورژن2روبه كاربرايه حرفه ايي وفعال واپراتورحرفه ايي بدين بهتره وانحصاري باشه خيلي بهتره چون خيلي ازدوستان هستن كه رديابه 1روخريدن وهيچ فعاليت وتجربه يي نداشتن چه برسه كاربرايه جديدوناشناس .

شنبه 2 شهریور1392 - 7:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم یه پیش نهاد داشتم
اگه امکان داشته باشه اون کار برایی که ورژن 1 روقبلا خریدن وحالا ورژن 2 رو میخان بخرن در صورت تمایل دستگاه های ورژن 1 رو به آقا مجتبی بدن تا یه بار دیگه تست بشه در صورت سالم بودن اینجا یه بخشی رو بزارن تا این دستگاها رو انجا بفروشن چون خیلی ها هستن که نمیتونن ورژن 2 رو بخرن وبا این اوصاف که ورژن 1 تولید نمیشه در کف ردیاب ورژن 1 میمونن از جمله خودم :(

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 3 شهریور1392 - 6:26am

ممنون از همدردی شما حمزه جان!
من حرف شما رو قبول دارم! ولی علی آقا عزیز کم تجربه ها باید کم کم تجربه دار بشن! فکر کنم به نظر شما بهتره ما بریم از دوستان دیگه دستگاه های گرون و با کارکرد ضعیف بخریم و بریم حفاری کنیم و پول و وقت و عمرمون رو تلف کنیم و تازه فکر کنم مثل شما و سایر دوستان با تجربه میشیم بعد بفهمیم که دستگاه خوب و بد چیه ؟ درسته؟
مگه هدف از راه اندازی این سایت کمک به کم تجربه ها نیست که راه رو به اشتباه نرن؟؟

یکشنبه 3 شهریور1392 - 9:55am
استاد
استاد
آواتار کاربر

massoud33 نوشته است:
من حرف شما رو قبول دارم! ولی علی آقا عزیز کم تجربه ها باید کم کم تجربه دار بشن! فکر کنم به نظر شما بهتره ما بریم از دوستان دیگه دستگاه های گرون و با کارکرد ضعیف بخریم و بریم حفاری کنیم و پول و وقت و عمرمون رو تلف کنیم و تازه فکر کنم مثل شما و سایر دوستان با تجربه میشیم بعد بفهمیم که دستگاه خوب و بد چیه ؟ درسته؟
مگه هدف از راه اندازی این سایت کمک به کم تجربه ها نیست که راه رو به اشتباه نرن؟؟

مسعود عزيز نگران نباشيد.مطمئن باشيد كه مجتبي همه دوستان جديد رو در نظر خواهد گرفت.البته به جناب مجتبي و علي و ساير دوستان بايد حق بديد كه يكم محتاط باشن مخصوصا با اتفاق هاي كه جديدن رخ داده.باز هم نگران نباشيد ايشاالله حل ميشه

یکشنبه 3 شهریور1392 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
منم یه پیش نهاد داشتم
اگه امکان داشته باشه اون کار برایی که ورژن 1 روقبلا خریدن وحالا ورژن 2 رو میخان بخرن در صورت تمایل دستگاه های ورژن 1 رو به آقا مجتبی بدن تا یه بار دیگه تست بشه در صورت سالم بودن اینجا یه بخشی رو بزارن تا این دستگاها رو انجا بفروشن چون خیلی ها هستن که نمیتونن ورژن 2 رو بخرن وبا این اوصاف که ورژن 1 تولید نمیشه در کف ردیاب ورژن 1 میمونن از جمله خودم :(

عزیزم چند تا دستگاه که الان تو فروشگاه هست واسه فروش.اگه پیدا نکردی بیا من میفروشم :D

یکشنبه 3 شهریور1392 - 11:02am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
massoud33 نوشته است:

مسعود جان من با آقا مجتبی صحبت میکنم که بتونید دستگاه ورژن جدید رو تهیه کنید

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

یکشنبه 3 شهریور1392 - 10:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 81 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure