انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 3:51pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 880 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88  بعدی
 سئوال در مورد ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

سلام بر همگی و عید قربان بر همه میمون و مبارک.دوتا سوال از ردیاب 35 انجمن داشتم لطفا دوستان راهنمایی کنن.1-اول اینکه ایا میشه ردیابو یکی بندازه گردنش و انتن هارو یکی دیگه بگیره دستش و کار میکنه اینجور؟اگه نه چرا شو لطفا بگین.2-ایا هنگام استفاده از بی سیم ایا انتهای تلسکوپی باید عمود بر زمین باشن با فرقی نمیکنه؟اصولا کدوم حالتش بهترین راندمان رو میده؟
با تشکر فراوان.

امروز همان فردایست که دیروز در انتظارش بودی

پنج شنبه 24 مهر1392 - 2:36am

سلام آقا مجتبی
ردیاب اینجانب هم رسید خداوند از اقایی کم نکند

پنج شنبه 25 مهر1392 - 10:43am
مدیر کل
مدیر کل

سلام asad123 عزیز.
1- این کار امکانپذیر هست بشرطی که اولا فاصله دستگاه و آنتنها از چند متر بیشتر نشه و ثانیا در یک راستا باشن! یعنی مثلا شخصی که دستگاه رو حمل میکنه باید پشت سر شخصی باشه که آنتنها رو بدست داره! کلا کار جالبی نیست و خیلی بهتره که دستگاه و آنتنها توسط یک نفر استفاده بشن.
2- آنتنهای تلسکوپی تقریبا در همه وضعیتی عمل میکنن! ولی حالت عمودی نسبت به افقی قوی تر و بهتر جواب داده. به همین لحاظ ما هم عمودی به سمت زمین در نظر گرفتیم. زاویه دقیقش چندان اهمیتی نداره. بیشتر ارتفاع قرارگیری و موقعیتش نسبت به دستها و آنتنها هست که توی قدرت و کارایی ردیاب تاثیر میذاره و این رو باید بسته به شرایط فیزیکی و آنتن زنی خودتون بررسی کنین تا بهترین حالتش رو بدست بیارین.

پنج شنبه 25 مهر1392 - 10:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوستان عزيز در مورد تشابه فركانسي با ولوم فاين ميشه متوجه شد ديگه درسته؟
لطفا از تست هاي 35 بيشتر بگين

پنج شنبه 25 مهر1392 - 1:13pm
استاد
استاد

saeed630 نوشته است:
سلام
دوستان عزيز در مورد تشابه فركانسي با ولوم فاين ميشه متوجه شد ديگه درسته؟
لطفا از تست هاي 35 بيشتر بگين

درود بر شما
برای اطمینان بیشتر از فرکانسهای که به صورت دستی به دستگاه داده میشه و درپستهای قبلی گذاشتم استفاده کن تا بهترین نتیجه را بگیری البته وقتی نقطه هدف را تعیین کردی در چند متری اون این فرکانسها را تست میکنی اگه جواب داد اماده کندن چاله بشو

پنج شنبه 25 مهر1392 - 1:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا جاويد شما راضي هستي از 35؟
و اينكه جاي واقعي تست كردين؟
چند درصد نسبت به 22 بهش ميشه اعتماد كرد به نظر شما؟

پنج شنبه 25 مهر1392 - 1:32pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوست من اول باید از ولوم فاین استفاده کنی.جواب داد بعد می تونی از فرکانس های که جناب جاوید قرار دادن استفاده کن.بنظر من اگه اونم جواب داد باید دیگه شروع کنی به حفاری.ولوم مگنوم با استفاده از ولوم وزن یادت نره.در مورد رضایت از این ردیاب هم عجله نکنید.بنظر من خیلی بهتر از 22 هستش.بزودی تست های واقعی رو اعلام می کنم ولی عجله نکنید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 2:31pm
استاد
استاد

saeed630 نوشته است:
آقا جاويد شما راضي هستي از 35؟
و اينكه جاي واقعي تست كردين؟
چند درصد نسبت به 22 بهش ميشه اعتماد كرد به نظر شما؟

درود بر شما
در جای واقعی تست کردم که حدود 7 کیلو طلا زد با هر 5 فرکانس طلا و نقره و مغناطیس. با ولوم فاین هم تا مثبت و منفی 3 انتها باز هدف را میگرفتند. که اومدم و برای اطمینان بیشتر با یه حدود 80 گرم اهن ربا و یک انگشتر طلا تست با مد ازاد فرکانس کردم و بعد این فرکانسهای طلا را سر هدف تست کردم که هیچ کدوم از این فرکانس طلاها اونجا انتنها عکس العملی نداشتند و فقط با فرکانسی که برای مغناطیس با مد ازاد پیدا کرده بودم خوب جواب میداد و از اون جاییکه اونجا راقبلا حفاری ناقص کرده بودم و دوتا فلز 1 کیلویی پیدا کرده بودم که یکی از این فلزها را توی همون چاله رها کرده بودیم به این نتیجه رسیدم که باید حدود چند دونه دیگه از این فلزها باید باشه که ردیاب اون را گرفته و جالبتر اینکه این گوی فلزی که پیشم هست با ردیاب تست کردم حدود 600 گرم وزن انداخت. در حفاری مجدد اگه اکیپ حفاری رضایت به حفاری اون بدهند مطمعن صد درصدی خواهم شد و نتیجه را به محض حفاری مجدد اعلام میکنم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 3:32pm

ممنون از اقا حمید که راهنمایی کردن.اخه میخواستم دستگاه رو بندازم رو گردن دوستم و خودم انتهارو بگیرم تاکه تمرکزم بالاتر بره و هم اینکه دوستم بیکار نشینه و ور ور منو نیگاه کنه و غر غر کنه.هههههههههه .مگه کار افرینی بده حیمد جان؟ :D

پنج شنبه 25 مهر1392 - 3:35pm
مدیر کل
مدیر کل

نه asad123 عزیز کار افرینی اصلا بد نیست! :D شما میتونین به هر صورتی که راحت هستین و از این ردیاب جواب میگیرین ازش استفاده کنین.
ولی اتفاقا یکی از مزایای اصلی این ردیاب سادگی حمل و نقل و جمع و جور و سبک بودنش هست که باعث میشه بصورت یک نفره و سیار قابل استفاده باشه. و خیلی مهم این هست که شما که قصد کار افرینی و تمرکز بیشتر دارین مراقب باشین جوری از دستگاه کار بگیرین که هم خطای اضافی پیش نیاد و هم ردیاب درست عمل بکنه و هدفی رو خدای نکرده از دست ندین! :D

پنج شنبه 25 مهر1392 - 4:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 880 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure