انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 10:57pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 880 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 88  بعدی
 سئوال در مورد ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

علی جان فرکانس قبلی حفره بسیار دقیق بود و خوب جواب داده بود! ولی در مورد بزرگی و کوچکی همون ولوم حذف ذرات یا کنترل وزن هم براش قابل استفاده هست. حالا این موضوع رو هم تست میکنیم.
در مورد قلاب بغل هم حق با شماست. از ابتدا هم نظر من این بود دستگاه بصورت گردن آویز بهترین جواب رو میده. ضمن اینکه ردیاب جدید کمی بزرگتر و سنگین تر هم هست! حالا باید دید در ساخت نهایی آقا مجتبی از چه روشی استفاده میکنن.

جمعه 18 مرداد1392 - 10:23pm

با سلام خدمت آقا حمید
در مورد روش کار با فرکانس آزاد و ولوم مربوط به آن و پیدا کردن فرکانس دفینه در نقاطی که دفینه هست توضیحاتی بفرمایید و اینکه محاسبه و حساب و کتاب یافتن فرکانسها در این دستگاه چگونه است و پس از پیدا کردن فرکانس چگونه از آن استفاده میشود ؟ با سپاس فراوان

شنبه 19 مرداد1392 - 9:02am
استادیار
استادیار

سلام مهندس حمیدعزیز
عکس ازین ردیاب ندارین؟

شنبه 19 مرداد1392 - 9:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام میشه تو ردیاب قدرت و نیرویی مصنوعی مثل نیروی بدن به دستگاه و انتن وارد کرد که خودش کار کنه و احتیاجی به دست گرفتن هم نباشه #-o :-?
فرکانس دفینه دقیقا چه میکنه؟ :-?

شنبه 19 مرداد1392 - 10:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود سلام به اقا مجتبی واقا حمید.درموردفرکانس ازاد .ما مثلا فلز مفرغ یا سفال داریم وتوسط دستگاه فرکانس انرا میگیریم ایا درحا فظه دستگاه می ماند یا باید یاد داشت کنیم ایا هر وقت انرا بدستگاه بدهیم همان فلز برایمان کشف می کند.در صورت امکان روش فرکانس گیری ازاد توسط دستگاه برایمان شرح بدهید .با تشکر فراوان.

شنبه 19 مرداد1392 - 10:21am
مدیر کل
مدیر کل

ali2000 نوشته است:
با درود سلام به اقا مجتبی واقا حمید.درموردفرکانس ازاد .ما مثلا فلز مفرغ یا سفال داریم وتوسط دستگاه فرکانس انرا میگیریم ایا درحا فظه دستگاه می ماند یا باید یاد داشت کنیم ایا هر وقت انرا بدستگاه بدهیم همان فلز برایمان کشف می کند.در صورت امکان روش فرکانس گیری ازاد توسط دستگاه برایمان شرح بدهید .با تشکر فراوان.

سلام علی جان
نه درحافظه دستگاه باقی نمیماند به اندازه کافی درحافظه دستگاه فرکانس وجود داره تا اینجا20 فرکانس داریم و درحال اضافه شدن هم هست .
مثلا شما یه فلز خاصی دارین و میخواین فرکانس اون فلز رو بگیرین در دومتری اون فلز قرار مگیریم مثلا فلز رو میذارین در سمت چپ و دستگاه رو میذارین روی زمین روی یه چهارپایه که سطحش سوراخ داره از این چهارپایه های که داخل حمام میذارند جوری جاساز کنین که انتنها بطرف پایین و ال سی دی هم بسمت بالا شبیه اونی که به گردن اویز میکنین . حالا به یکی بگین دونه به دونه این فرکانسها رو بوسیله ولوم تغییر دهد برای تنظیم دقیقتر هم یه ولوم دیگه داره که صدم هرتز تغییر میکنه . اینقدر این کار رو ادامه بدین تا انتنها به سمت اون فلز مورد نظر حرکت کنه و بعد برین روی اون فلز ببینن قیچی میکنه یا نه . حالا همین فرکانسی که داخل ال سی دی نشان داده میشه رو داخل دفتر یادداشت کنید و بعد جای همین فلزی که تست کردین رو عوض کنین مثلا اگه داخل اتاق تست کردین روی فرش حالا ببرین توی حیاط ببینین همین فرکانس مربوط به اون فلز هست یانه شاید زیر اونو زدین یا موزائیک رو زدید و بعد ببرین داخل خاک یعنی داخل یه زمین دیگه باید اونجا هم قیچی بشه روی اون فلز بعد همون فلز رو داخل خاک کنین باز هم تست کنین بوسیله ولوم فاین هم میتونین خیلی دقیقتر اون فرکانس رو بگیرین . حتی جایی که مطمئن هستین دفینه وجود داره فرکانس اونجا رو هم بگیرین و جایکه شک دارین با همین فرکانس دفینه گرفته شده باز تست کنین و برای این دوستان اعلام کنین تا همه یادداشت کنند و برای خودشون هم تست کنند بنظر من اینطوری زودتر به نتیجه میرسین و همه هم یک دست هستین و ازمایشات زیادی هم میتونین انجام بدین ضمنا این دستگاه فول دیجیتاله و همراه با فرکانس حذف کننده هم میفرسته و خیلی دقیقه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 19 مرداد1392 - 11:38am
مدیر کل
مدیر کل

آرش نوشته است:
سلام مهندس حمیدعزیز
عکس ازین ردیاب ندارین؟

ارش جان این دستگاه رو باید درست کنم بعد ازش عکس بگیرم فعلا دارم 22 رو درست مکنم و برای کسانیکه سفارش دادند برای سری چهارم بعد باید بشینم روی دستگاه جدید عکس هم حتما میذارم باید حوصله کنین

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

شنبه 19 مرداد1392 - 11:43am

سلام اقا مجتبی.
هنو هم ردیاب میفروشین؟

شنبه 19 مرداد1392 - 11:50am
مدیر کل
مدیر کل

meysam نوشته است:
سلام اقا مجتبی.
هنو هم ردیاب میفروشین؟

سلام میثم جان بله تا اطلاع ثانوی میفروشیم کلا 18 سری اماده کردم برای سری چهارم که همان دستگاه 22 هست12 نفر تا حالا سفارش دادند و 6 دستگاه دیگه هم درحال درست شدنه و بعد از اینها دیگه fpl22 رو نمیسازم و فقط 35 که تکامل یافته هست رو میسازیم یعنی این سری اخرین سری برای 22 هست و باید وقت بذارم واسه دستگاه فوق العاده ردیاب جدید
و شما هم میتونین به من پیام خصوصی بدین و برین تو نوبت که ایشاالله تا یک هفته دیگه همه رو میفرستم .

شنبه 19 مرداد1392 - 12:17pm
مدیر کل
مدیر کل

در مورد فرکانس آزاد من این توضیح رو بدم که این تنظیم توسط 2 ولوم دیجیتالی انجام میشه! بعد از اینکه با روشی که اقا مجتبی توضیح دادن تونستین فرکانس ماده مورد نظر خودتون رو بدست بیارین میتونین اون عدد رو یادداشت کنین و بعدا استفاده کنین. چون از ولوم استفاده شده اگر همون لحظه دستگاه خاموش بشه و بعد روشن بشه طبیعتا فرکانس به هم نمیخوره! برای استفاده در اینده هم تنظیم اون عدد در عرض چند ثانیه امکانپذیره. بنابر این من نیاز به استفاده از حافظه جداگانه ندیدم چون مدار خیلی پیچیده تر میشد و مصرف باطری هم بالا میرفت و احتیاج به دکمه ذخیره و پاک کردن هم داشت که دیگه بنظر من با توجه به کاربرد کمی که برای کابران داره اصلا صلاح هم نیست.

شنبه 19 مرداد1392 - 4:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 880 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 88  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure